2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım bugün 3.gün ama daha da çoğalmış.doktorunu aradım 6.hastalık olabilirmi diye.ama değil dedi o daha farklı dedi.bugün ilaçlarını kullansın yarın götüreceğim tekrar.birde eğer 6.hastalık yada kızamıksa bulaşıcıymış.6.hastalık gebelerde riskliymiş.bana da geçerse yandım demektir.

ahmircim ozman geçmiş olsun canım ilaç filan kullanıyomuydu eger ilaç filna kullanıyosa ondanda alerji olmuş olabilir

ben yaptırdım o aşıyı daha önce.hatta hemşiree ılla dedı yapalım falan kampanya yaptı bakanlık ücretsiz vs iyi dedim yapın.meğer aşıların son kullanma tarıhlerı yaklaşmış ondan yapıyolarmış.bi de gerçekten 3 ay korunun yaptırınca.gazetede çıkmıştı benım yaptırdığım dönem de manısa da bisürü düşük vs olmuş bu aşıyı yaptıranlarda.hemşireler de uyarmadıysa yazık hep kürtaj olmuş kadınlar.ama bı yan etkısı yok.

bu arada ben 2 gündür hemen bakıp kaçıyorum.doğum günü olan butun güzel bebişlerimize sağlıklı ömürler hasta olan anne ve bebişlere de sağlıklar diliyorum.öptüm hepinizi...

geçmiş olsun canım
inş alerjik bişeydir
kızamık falan değildir
egelifotoş doğum gününüz kutlu olsun nice yıllara

6. hastalıktır diğer arkadaşların dediği gibi, diğer bir adı rosaela. Bizimki de oldu 9.5 aylıkken, geçiyor merak etme. Gıdasına dikkat et.

kızlar merhaba,
bilgisayara bişey olmuş tuşlar pek basmıyor
çok alııntı yaptım ama yazamadım
hasta bebişlere geçmiş olsun
doğumgünü olanlar nice mutlu yıllara
of ya yazamıyorum
iş fikirleriniz için çok teşekkür ederim kreş fikri hoşuma gitti bir düşüneyim bunu
bugün eşim şişme havuz almış oğluşum bayıldı çıkmak istemiyor içinden
tavsiye ederim hemde büyük boy 12-13 yaşına kadar rahat girer
50 tl ye almış bu sıcaklarda iyi oldu
tavsiye ederiz

geçmiş olsun canım
inş alerjik bişeydir
kızamık falan değildir
egelifotoş doğum gününüz kutlu olsun nice yıllara

6. hastalıktır diğer arkadaşların dediği gibi, diğer bir adı rosaela. Bizimki de oldu 9.5 aylıkken, geçiyor merak etme. Gıdasına dikkat et.

sağolun kızlar .dün akşam hafif geçmeye başladı galiba.doktorunu aradım 6.hastalık değil o hada farklı dedi ama belirtileri hep ona benziyo.oğlum için tehlikeli değilmiş 6.hastalıksa ama bana geçerse karnımdaki bebeğim için % 33 oranında tehlikeliymiş.inşallah değildir.

günaydın kızlar ahmir Allah ım senide yavrularını da korusun.Oğlundan uzaklaş diycem ama oda zor olacak senin için zor bir durum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

ta kaşığı görür görmez öğürüyor..az önce ateşine baktım 38.1 di.. ateşimi var ya.. fitil attım.. mızmız çok diştenmi acaba.. dişmi geliyor gene analmadımki(

herkese selam..geçmişi okumadım umarım herkes iidir..
biz yanıyoruz resmen çok sıcakk yaa..yağmur iice su kuşu oldu.çıkmak istemiyor sudann...
doğum günümüze az kaldı hazırlıklar dewam ediyor..
kıyafetlerimiz kaldı sadece..
sonrada tatil düşüünüyorruz bakalımm..
hepinizi öptk hoşçakalınn...

ay nasıl bi sıcak varya yarı çıplak dlaşıyoz resmen melisde öyle valla
hasta olanlara geçmiş olsun melisin bile armagan 4tanebirden çıkıyo ondan olbilir

Evet ya ıstda Öyle bunalkıyoruz resmen ..t erden sırıls ıklamızsıcaktanmı ÜŞttÜmmmÜ anlamaıdm.. SaĞol hÜlyacım ya dıŞten belkıde .. Keyfıe yok gıbı

merhaba kızlar
hasta olan bebişler geçmiş olsun bu sıcaklarda çok zor valla
emelcim sizin havuz büyüktğr bim de deniz malzemeleri gelmiş hep havuz da 3-5 milyon gibi bişeydi ama küçüktü sanırım
benim kız huysuzluğa tam gaz devam ediyo akşam çıldırtıyo bizi hep mız mız bıktım valla şimdi de kollarında falan kırmızılıklar çıktı kaşıya kaşıya kanattı akşama acile gittik sıcaktandır dedi şurup verdi kaşıntısına bakalım geçicek mi her türlü hastalık vs. bizi buldu

canım bunada şükür demek lazım.bizde de o kızarıklıklardan var yıkayınca köreliyorlar.geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…