2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
neslihancım oh ne güzel yazlığın olması kaçıcak bir yeriniz var
hülyacım senin için değişiklik olmuş ne güzel
kızım kabız olmuş kızlar ya çok acı çekiyo sürekli ağlıyo küçük parçalar halinde 3 defa çıkardı 3 gün içinde.
zeytinyağı içirdim sabunu hafif dokundurun demişti bi dr. daha çnce onu yapamadık çünkü durmadı karnını zeytinyağı ile ovdum başka ne yapılr ki ıkınırken çok ağlıyo içim parçalanıyo

herkese ii haftalar..
mertin doğum günüymüş kutlu olsun öpüyorum..ayşecim sanada çok geçmiş olsun...
bizde haftasonu gezdikk.güzel geçti..çok sıcak yanıyoruz yaaaa.allahtan klima varda biraz serinliyoruz..
özlemcim sııvı gıdalar çok ver.kayısı varsa kaynat suyunu içir komposto yapıyorum ben yağmura hem sewiyo meyve suyu gibi hemde kabızlığa birebir.
bikaçgün pirinç,patates gibi şeyler yedirmesen.sıvı gıdaları tercih et yapar benim minik cadım...

herkese selammmm

bu kabızlık olayı 3 gündür bizdede var dün biraz z. yağı içirdim düzeldi gibi bakalımmm inş geçerrr olmazdı hiç ama ara ara değişiyo demekki ...

huylarıda değişiyo bu bebeklerin yaaa mesela emme isteği azalacağı yerde daha da çoğalıyooo beni her gördüğü yerde yapışıyo ağlıyoo meme diye ya özleminden kaynaklanıyo hiç bir iş yaptırmıyo oynayalım dışarı çıkalımm ohhhhh evde ütü bekliyoooo yandıkk kii ne yandıkkk yazın çok zorrrrr

tşk ederim olumpus kızlar benim kızım çok kabız olan bi çocuk kayısımı kaynatmadım zeytin yagımı vermedim tek ilacı kivi tekrar diyorum kivi çok iyi geldi bize bigün yeemsin rahat yapamıyo deneyim
birde glerisin kansuki diye fitil var alın dursun anında yaptırıyo bana doktorum vermişti çocuklarda kabızlık için yapamadımı bitane skun hemen anında yapıyo 3,4 milyon bişey

merhaba kızlar nabersiniz bakalım
benim oğluş çok fena oldu bir türlü fırsat bulup giremiyorum
sinekler için yazdıklarınıza teşekkür ederim :)
yatak odasına iki diş sarımsak koydum giremiyorlar eve bütün koyduğum için kokmuyorda
bilimselmiş sarımsağın etkisi
bugün bütün eve saımsak koymayı düşünüyorum, artık bize kimse gelmez herhalde :))
kendi evimiz olsa sineklik yaptırcam ama kira işte napalım
Özlemcim geçmiş olsun, zeytinyağına devam et, pirinç patates gibi şeylerde bir kaç gün verme
yasemincim bizimki de çok düşkün oldu memeye , bişey yemiyor sürekli emcek
anlayamıyorum ben bu zıpırı artık
dün görümcem aradı biraz gezdirebilirmiyim kayrayı dedi
bende tamam gel al dedim, telefonu kapattım bak halan seni gezmeye götürcekmiş dedim
kapıya gitti bekliyor sonra çantasını hazırladım suyunu falan baktım hıtır mıtır onuda taşıdı kapıya,
büyümüşte anlarmış kuzuma maşallah gezmek istermiş
çok hoşuma gitti

maşallahhh kayraya büyüdüler söylediklerimizi anlıyorlarrr vayy be zaman gerçektenn su misali akıp geçiyorrrrr :))))) bize de izlemek düşüyorrr

iyiyiz filizcim sen nasılsın? inan paşa nasıl?

iyiyiz canım ne yapalım tatile devam ediyoz işte
inan paşada çok iyi canım dün denize gittik çıkmak istemiyo önce biraz zorluk çektik denize girmek konusunda sonra da çıkarmayın diye ağlıyo
yusuf kayrada iyisdir inş
bizim yemek problemimiz var işte zorla oyunla yemek yediriyoz

maşallah yusuf kayraya yürümeye başladımı tatlım
inan yürümüyo ama gezmek istediği zaman eline şapkasını alıp elime veriyo başına giydiriyo beni zorla saçımı çeke çeke kaldırıyo gezdirtiyo kendini bu şekilde
bu aralar evin etrafındaki kedileri çok sevdi onların peşinden geziyoz

emelcim sinek sorunujn halletmişsinzi sevindim.. demek sarımsağa gelmyior.. ebnde yapayım bari.. bazı ilaç yapmıyor belediye.. o zamanlar sinek bizde de oluyor.. yemsinelre kuzuyu

Selam kızlar nabersiniz nezamandır giremiyorum uzun bir sürede diremeyecegim sanrım leptabı eşim ofise götürdü bende garip kaldım
bu aralar çok yogunum agabeyime kız istedik oldu Allaha şükür
ve hani gününm geçmişti ya ondanda haber var
benim ikinci bebiş yoldaymış 3aylık hamişim dualarınıza çok ihtiyacım var
geçmişi okuyamıyacagım şimdi çıkıyorum umarım hepinizde iyisizizdir bebişlerinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakınnnnnnn

canım hayırlı olsun
bebiş yolda mı maşallah hayırlısı olsun

mafoldumben
a aaa sen 3.hamılesın sanırım.hadi bakalım hayırlı olsun allah kucağında göstersin.

kılzAr yaaaa ben yarın sabah işe başlıyorum((( kızımdan doğduğundan berı ılk kez bu kadar saat ayrı kalıcam.

slm herkeze inanın fotolarını koymadınmı kız filiz
d.gabbana inşllah günün çabuk geçerde yavruna hemencecik kavuşursun
bayan merak hamileymiş allah tamamına erdirsin saglıkla kucagın al inşlah

slm kızlar nasılsınz?görümcem geldı o yuzden gıremıyorum nete pek.
mertın dogum gunu kutlu olsun saglıklı olsun yavru kusum.nıce yaslara ınsallah.
bayan merak hayırlı olsun cnm ıkıncı bebıs saglıkla kucagına almak nasıp olsun ınsallah.
bende sarımsak olayını deneyeyım barı.bu gece 3 yerınden ısırmıslar kızımı.işe yarar ınsallah.
gercekten dedıklerımızın hepsını anlıyor bu kuzular.
kızıma ne dedıysem hepsını anlayarak yanıt verıyor davranıslarıyla.benımde cok hosuma gıdıyor.cok heyecan verıcı yaaa

maşallah yusuf kayrama kocaman olmuş gezmeyede gidermiş
bayan merak canım hayırlı olsun hamileliğin bende düşünmüyor değilim 2. bebegi madem çok yoruluyorum oda buyür arada.
zeynep bu gün tam anlamıyla yürüyor artık çok mutlu oldum
2 kedinin peşine takıldı gitti
sarımsagı soyupmu koyuyorsunuz yoksa soymadanmı bende yapayım beni çok ısırıyorlar ya hertarafım delik deşik oldu allahtan zeynebi ısırmıyorlar pek

ben bittim o yemek probleminden çorba sever çorbayı getirim yemez süt al muhallebi yap yemez.Hergece kaşığı tabağı yerlere çarpıyorum kafayı yiycem.Annem diyor bu nasıl çocuk 4 saat geçiyor birşey yemek istemiyor.6 saat geçiyor arada sadece yoğurt yemiş var mı böyle birşey ben saçımı başımı yolacam artık o hale geldik yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…