2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benım de hem annemler hem k.validemler çeşmede.ama ben kendi evimde yapmaya karar verdım.zaten bundan sonra kısmetse genelde çeşmede kutlanır.o yuzden ılk doğum günü evinde olsun istedim

yaw şu misafir kim çok merakettimya hep bura
ya yönetim buraya şifre olamdan sokmasaya adı olanda giriyo olmayanda aslında saklı olması lazım üyesizleri almayacak aslında birisi yazsın bunu
:lepi: vereliniortak

delikafaduldensırnaşık şey

filizim doğum gününmüş nice yıllara tatlım
ben devam aynıı bide görümcemler geliyomuşş off ya bitsin bu işkencee(
ay afedersin de b......nu çıkardı bunlar.allah bilir koca kış aramyıp yazın çıkıyolardır ortayaalsanaalsanasmile
slm neslicim

filiz izmirde nerdesin canım?ben karşıyakadayım:)

bugün ablam oğlanları göz muayenesine göturuyodu sen de gel dedi.iyi dedim drını de aldım gittim.iş bitince getir ona da bakalım dedı dr madem 1 yaşına yaklaşmış bakmak lazım dedi.zor bela damla damlatıp baktılar hafıf astimat var ama bu yaş bebekler için normal.yılda 1 kez kontrol ettırın dedı.var mı aranızda hiç baktıran?

merhaba kızlar,
Gülincim bende götürdüm göz doktoruna, hafif astigmat çıktı bizimde
bana gözünde kayma var gibi geliyordu da ondan götürdüm yok kayma dedi doktor
astigmat varmış, büyüyünce gözlük kullanabilir dedi
zaten ana gözlüklü baba gözlüklü :)
sağlıklı olsunlarda önemli değil

ıyı geceler kızlar ıkı gundur gıremedım malum bugun d.günümüzdu.kutladık ama kızım cok ama cok huysuzdu.aglayan bır bebek degıl ama süreklı agladı ve kucagımdan ınmedı.resımlerın cogunda zırlıyor bizim hanım.
mısafır gelen bır arkadasının burnunu ısırdı .ılk kez yaptı böyle bıseyı çok üzüldüm ve mahcup oldum.
sonunda atlattık bugunude.herseye ragmen dünyamı güzelleştıren ıkıncı aşkım benım....
gecmısı okuyamadım bu arada ınsallah hepınız ıyısınızdır.
herkesı çok öpüyorum....

günaydın kızlar alhancım nice nice yıllara hayırlısıyla atlattın.bebekler kalabalığı sevmiyor huzursuz oluyor.Tepelerinde bir sürü insan öpüyor sarıyor bebeği sinirlendiriyorlar.

1 yaşını doldursun bende yaptıracam canım aklımda
oooo izmirdeyim deyınce sen ben de merkezdesin sanmıştım
yok canım dikili ama gel beklerim eşim gelsin merkeze gezmeye gideriz özledim kemeraltını dolaşmayı kordonboyu yapmayı
günaydın kızlar alhancım nice nice yıllara hayırlısıyla atlattın.bebekler kalabalığı sevmiyor huzursuz oluyor.Tepelerinde bir sürü insan öpüyor sarıyor bebeği sinirlendiriyorlar.
günaydın neslihancım

ne güzel atlattın canım doğum gününü tekrar kutlu olsun bebeğinin doğum günü
ayyy bebeğin mi ısırdı aman dişleri çıkmışta ısırmayada mı başlamış hayyy maşşallah

günaydın arkadaşlar çok mutluyum çooook uzun zamandan beri bugün 10da uyandım çocuklarda uyumuş bende telefon çalınca ona uyandım kaydirigubbakcemile2
dün akşam bizde kalabalık bi grupla lunaparka gittik süperdi çocukluğuma döndüm resmenhihoyyythihoyyythihoyyyt

canım sen nerelesin malatyalı değilmisin ben malatyayı çok merak diyorum inş. bi gün gezmeye gelmeyi düşünüyoruz sen hiç geldinmi elazığa

kızlar günaydın nasılsınız ben hiç iyi değilim okul kapanıyo ya notları gir bir sürü rapor falan yaz evrak işleri anlıycağınız çok sıkıştım giremedim hiç
filizcim geç oldu ama doğumgünün kutlu olsun
alhancım anca girebildim kızınla nice mutlu yıllara
kızlar ya okadar dalgınım ki hep bi yerlerde bişeyler unutuyorum dün akşam kapıyı açık unutmuşum ve en kötüsü arabanın anahtarını kaybettim komple kilit sistemi değişcek zaten para yok şu aralar bi de bu masraf çıktı dünden beri çok canımız sıkıldı kafam hiç yerinde değil

olumpus çok üzüldüm ama bunla kalsın saglık olsun canım
iyi baktınmı kız bu durumlarda olmadık yerlerden çıkar

rüveyda maşşlah sana ii eglendibn bu hafta ah ben gitsem çok seviyom lüna parkı

evet canım çok iyi geldi gerçekteninsanın bazen ihtiyacı oluyor böyle eğlencelere çocuklarla artık böyle şeylere vakit ayıramaz olduk
kızlar süte başladınız mı veriyormusunuz bebişlere ben 1 haftadır veriyorum ama bi taraftan da tedirginim

Filiz, doğumgünün müydü? ben kaçırmışım, mutlu yıllar!!!

Daha önce iki kez götürmüştük ama bir kez daha götürsek iyi olur aslında, yanlış hatırlamıyorsam, erken teşhi edilirse 2 yaşına kadar bir çok göz sorunu hallediliyormuş.

Çok geçmiş olsun, bu mesleğin kağıt küreği bitmez. Kafanın dalgın olması çok normal. Az kaldı, dinleneceksin yakında.

kızlar nasılsınız bakalım ne var ne yok
Selam!

herkese selammm..
nasılsınız kızlar..
kimin doğum günü anlamadım kimse doğum günü kutlu olsun..
bizde ewimize geldik dün akşamm..
ayyy ne alışmışım annemleree walla kötü oldum ewe gelince:sinifsinif:
allahtan haftaya gelicekler..sonrada ben giidcemm.öle bölegeçiyo hayatkaydirigubbakcemile2
ewimi temizledim,çamaşır drken bu saat olmuş walla.
yağmurun çorbasını yaptım uyanır birazdann..

kızlar dün akşam yağmurun eli biraz yandı.ama kabarma yada kızarma yok.
kayınvalidenin kucağında elini daldırdı tncerenin içine.
hemen aldım kucağından suya tuttummm..
ilk aklıma gelen oydu..
allahtan bişey olmadı ama çokk ağladııııı:umursamaz:

normalde adanalıyım canım.
malatyada oturyorum ama.
malatya çok güzel bi yer canım.
bekleriz buyur gel.
elazığa hiç gelmedim canım
içinden geçmiştim sadece...

normalde adanalıyım derken,evlenip mi gittin canım.bende adanalıyım adana da yaşıyorum

ilke geçmiş olsun yağmura

özlemcim sana da Allah kolaylık versin.Kayıp maldan olsun candan olmasın sıkma canını

geçmişş olsunn canımmm ewettt canları acıdı mı yapabildikleri tek şey ağlamakkk kıyamamm be onaaa mucukss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…