2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

pepecim sağol canım teşke derim.. eşim yaptı fotoshop tabiki:)) benim kzı iyice iştahsızlaştı(baya diş çıakrdı bua ra.. sadece alt iki dişimiz vardı.. az öcne baktım 6 diş olmuş birden..

cnm benim kızım çok şükür uzun zamandı kendi kendine uyuyorr..dene sende bikaçgün iyice yor belki o zaman rahat uyur..
bu arada biizm hala dişimiz yokkkkkkkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
sizin yine iyimiş 2 tane varmış biz hala nine gibi damaklarımızla yiyioruzz makarnayı falankaydirigubbakcemile3
yaşını bekliyo bizim cadı hralde.doktorumuz beşer beşer bekle dediiiidelikafadulden
bir tek biz kaldık haziran bebeklerinde diş çıkarmayan sanırım.olsun geç olsun güç olmasınnalkisalkisalkis

ne alıntı yapmısım vay be kendımı alkıslıyorum alkisalkisalkisalkisalkisalkis

bizim dişimiz daha 1 hafta önce çıktı...hatta çıktı bile sayılmaz ucu göründü sadece...ama çok mız mız ve iştahsız sanırım diğerleri yolda ilkecim

dondurma hazır dondurmalardan mı yoksa yine kendiniz mi yapıyorsunuz.Batuşun geçmiş doğum günü tekrardan kutlu olsun

herkese günaydınlar hayırlı cumalar buarada

ıYıKı DOĞDUN ELA :sm_cool:

ıYıKı DOĞDUN ELA :hooray:

ıYıKı DOĞDUN ıYıKı DOĞDUN ıYıKı DOĞDUN ELA :dance: :dance: :dance: :teytey: :teytey:

günaydın kılzar hayırlı cumalarrr
dogum günün kutlu olsunn elaaa iyiki dogdun anenin gülü oldun o pıtır pıtır yürüyüşlerinle annene heyecan kattın iyiki dogdun ela iyiki geldin dünyaya hoşgeldin küçük melek daha nice uzun yaşlara

günaydın kızlar...
alhancım her yolu denediysen yapacak bişey yok cnm olsun sağlıklı olsunlarda..düzene girer inşallah..
fatoşcum,demek 1 hafta önce çıktı yağmurunda belli ama bir türlü patlatamıyor..yakındır....
pınarcım hoşgeldim cnm iyiyiz sen nasılsınn...

alhancım bende bazen yerken veriyorum ısındıktan sonra...çok deil tabi tatdırmalık..

günaydınnn herkezzlereeee

happy birthdayyy ELAAAAA

iyiki doğdunuzzzzz iyiki varsınızzz bebişlerrrr küçük meleklerimizzzzz::))))

İYİKİ DOĞDUN ELA :sm_cool:

İYİKİ DOĞDUN ELA :hooray:

İYİKİ DOĞDUN İYİKİ DOĞDUN İYİKİ DOĞDUN ELA :dance: :dance: :dance: :teytey: :teytey:
cnmm çok teşekürler cok değişik bir duyguuuymuşşş
saol cnm inş vatana milete hayırlı evllatlar olurlarrr ne zaman 1 yaşında olduuu :))
günaydınnn herkezzlereeee

happy birthdayyy ELAAAAA

iyiki doğdunuzzzzz iyiki varsınızzz bebişlerrrr küçük meleklerimizzzzz::))))

saol cnmm evet iyiki varlar iyiki doğurmuşuzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…