2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende kısa kollu giydiriyom artık geziyo 1 hafta sonra çıt çıtlıyla dolanır evde öyle dolanıyoo:)))))))))))))))

nasılsınız kızlar ben yoğun sabah arkdaşlarla kahvaltıya gittik evegeldik ela uyudu felan bende temizlikk mutfak dolap içlerini sildim yerlerini değiştirdimmm ay yorulmuşumm camlar kaldı bii bitti ama bende bittim çoçukla çok zor oluyoo
kızlar ayakkabı sormuşsunuz benim kızım 2buçuk aydır yürüyoo nerdeyse hep giydiriyom dışarda ortapedik fiyatını hatırlamıyomda 30 du sanırımm bide gezer var arada onu kullanıyomm altları serttt
bende adidas baktımm ekim gibi alıcam son baharda yazın sandalet giyerr

oh canım güle güle kirlet evini yaptın temizliği
benimde mutfak dolaplarım kaldı ya zeymneple zar zor yapıyorum bakalım
adidasın yazlık sandaletleri var canım çok hoş altık turuncu rengini bi bak iştersen.

yok canım yalan olurmu ,
ben karadenizliyimde ,
oralar daha geç ısınırya şaşırdım yani oralar bile o kadar sıcaksa yaz geldi demektir:)

ben giresunda ağustosta kazakla gezdiğimiz zamanları bilirim :))))))))))

canım dogru diyon agustosdagecleri serin oluyo buralarda ama bizimev çok sıcak oluyoooo

valla bne hiç biş yapmadım iş yaptırmıyobenimki yanında duracamanca bigenel evtemizligi yaptım dünn şimdide yemek yaptım tarhana çorbasıyla fasulye koydum yanına bide makarna yaprım misafir varya aman gitmedide bigezmedik hiçde niyeti yok gitmeye 2gündür bizde şim yüzünü görmedim zaten bütün hafta sıkılıyommm

merhaba kızlar,
bizimkiler baba oğul uyudu bende size bakayım dedim
benimde baya bitti sayılır
camları sildim üstüne yağmur bile yağdı ama napayım bir daha silemicem
yarında mutak dolaplarını silicem
annem gelip kayraya bakarsa inşallah

yemekte yok uyansınlarda kayınvalideme gidip yiyelim olmassa
bişey yapacak halim yok valla
doğumgünümüze son 6 gün :))
çok heyecanlıyız ..

kızlar selam...
yağmurun öksüürüğü azaldı gibi hafif burnu akıyo..
sıra bende bu seferde ben grip oluyorum sanırım.
yaza hiç iyi başlamadık..ıhlamur fln içtm.ama burnum akıo.boğazlarım ağrıyordu pastil ii geldi..
kıyafet konusuna değinmişssiniz..
biz pişiyirouzzz,yağmura sıfır kol atlet ve kısa kol badi,altındada ince bir eşofman..
çorap zaten pek giymiyor..yatarkende aynı.ama malesef üstü hep açık.hiç örtmüyor..
uyandığım zamanlarda örtüyorum..ama genelde hep açık yatıyor..

emelcim doğum gününnünz yaklaşmışş..bizim daha var..çok heyecanlı bir durum olsa gerek..

benmimde 6gün var emel hehe allahın ziniyle tabiiiii bende 22 yapacam perşembe yada çarşamba gidiyom annemlere

geçmiş olsun leo cum melisde hep açıkyatıyo dün akşam delirtti beni ben örttüm o dondü hiç uymadım aman uyudum sonra ay 100kele örtmüşümdür bizim buralar çoksıcak degilde ev çok sıcak kısakollu giydiriuyom evde

ayyy hasta bebıslerımıze gecmıs olsun.
emelcım heyecan sımdıden baslamıs heee?ne guzel daha nıce yaslarını görürüz ınsallah yusuf kayranın

ayyy hasta bebıslerımıze gecmıs olsun.
emelcım heyecan sımdıden baslamıs heee?ne guzel daha nıce yaslarını görürüz ınsallah yusuf kayranın

kızalr selam bebeğim hasta ...moralim çok bozuk...öyle halsiz ki..iştahı da iyice yok oldu..uyanık olduğunda hep ağlıyor...ağlamaktan yorulup uyuyakalıyor..ateşi de bi türlü düşmedi...fitille zor düşürdük..bebeği daha önce üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren var mı? dra gittik bu teşhisi koydu ve antibiyotik şurup verdi...internetten araştırdığımda ise antibiyotik kullanımı üst solunum yolu enfeksiyonlarını azatlmaz diyor...çünkü bu hastalık virüslerden oluyormuş...antibiyotikler bakterileri öldürüyormuş...acaba daha önce bu hastalığı geçiren bebeklerimize drlarınız ne önerdi? boşu boşuna bebeğime antibiyotik vermek istemiyorum.

canım çok üzgünüm hızlı hızlı okumak zorunda kaldığım için bazı şeyleri atlıyabiliyorum.Özür dilerim bebeğine çok geçmiş olsun.Bebeğim üst solunum yolu geçirmedi elhamdülillah.

Ama bildiğim şuki virüs kaynaklı hastalıklara antibiyotik fayda etmez ama vücudun direnci artsın diye yine de doktorlar verirler.

Mesajını atladığım için çok üzgünüm.Allah tez zamanda şifalar versin inşallah

hastalara çok geçmiş olsun bende hastayım.Kızımda yemeklere öğ demeye devam ediyor bazende kusuyor.ıştahsız bu nedenle de yemek istemiyor.Yemediği gibi kusuyorda.Ama güniçinde neşesi iyi çok şükür.

X