2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar hasta bebişlerimize çok geçmiş olsun Allah şifa versin çabuçak toparlansınlar inş.

hoşgeldin fatoş
hoşbulduk canım...ece nasıl?
herkese ıyı pazarlar kızlarrrr.
hosgeldın fatoscum hatırladım senı nasılsın?ege beyler nasıl annesı?
özlemcım nasılsın canım?
teşekkürler canım..ege tam gaz yaramazlık yapıyor,senin fıstığın fotolarını gördüm...çok tatlı maşallah
iyi pazarlar kızlar
ayyy dedim ya dün hastayım diye bu günde oğlum hasta burnu akıyo ateşi vardı bi tane fitil verdim şimdi düştü ama arasıra çıkıyo
fitilin etkisiyle uyudu uyanındı uyanında biraz ıhlamur, portakal+greyfurt içirdim bide sıcak tarhana verdik şimdi biraz iyi
ayyyy kızlar insanın çocuğunun hastalanması çok kötü ya ömrümden ömür gitti sabahtan beri
ALLAHım bütün bebekleri korusun
geçmiş olsun arkadaşım..benim oğlum da bi ara hastalanmıştı, çok zor seni anlıyorum, bi de ilaç içirmek bişey yedirmek çok daha zor hastayken, huylarıda değişiyor:KK43:
kızlar size bişey danışmak istiyorum
eylüle ne giydirceğimi bilemiyorumya

uzun kollu giydiriyorum saç dipleri boynu terliyor ,kısa kollu giydiriyorum kolları buz gibi
ne yapacağımı şaşırdım

üşüdüğünü nasıl anlayabilirim
aynı dert bende de var...özellilke gece yatarken ne giydireceğimi şaşırdım, üstünü hiç örtmüyor, uyku tulumu da sevmedi,
yeni gelenler h.gmiş
olimpus sagol canım gelde yanıma arkadaşlık yap bana
ay kankam hastamı benimkide öyle öksürüyo hırıltısıvar z inşlah azmaz ay dün akşamyanımda yatıramdedim ay döne döne hiç uyutmadı beni 2dak dönmeden durmuyo üstünü ötrüyom açıyo hiçkapalı yatmadı hiç uyumadım sonrada hasta oluyo
bu sıpalar hep mi aynı..benimkide döne döne uyuyor, 2 büklüm yatağın köşesine kenarına sıkışıyor, sonra ağlıyor gel kurtar diye...büyüdükçe zorlaşıyor işimiz kızlar
sedacım ben dr sormuştum bebeklerin üşüdüğünü gösünden anlarsın demişti kan dolaşımları yavaş olduğu için kolları soguk olurmuş ama gösü(bagrı derler ya) orası sıcaksa normalmiş.bende hep zeynebin üşüdüğünü orasına koyuyorum elimi öyle anlıyorum

kızlar bende size bişey sorcam ilk adım ayakkabıları yumuşak mı olmalı tabanı sert mi olamalı biz 3 tana adidas ayakkabı oldık tabanı sert alırken bi dr tesedufen spor ayakkabı alıyordu ona sorduk ayagın yayılmaması için sert olmalı dedi ama kararsızım bide hani üstü deri tabanı yumuşaklardan mı alsam bebekleri yürüyen anneler nasıl ayakkabıları
valla canım ben internetten araştırmıştım ne çok yumuşak ne çok sert olmalıymış, hatta tam ortapedik olmamalıymış,paqpa diye bi marka var, onun ayakkabısını aldım bu tarife uyuyordu, drumuz beğendi ayakkabımızı,kullanabilir dışarda ama evde çorapla gezsin dedi
merhaba kızlar,
bizimkiler baba oğul uyudu bende size bakayım dedim
benimde baya bitti sayılır
camları sildim üstüne yağmur bile yağdı ama napayım bir daha silemicem
yarında mutak dolaplarını silicem
annem gelip kayraya bakarsa inşallah

yemekte yok uyansınlarda kayınvalideme gidip yiyelim olmassa
bişey yapacak halim yok valla
doğumgünümüze son 6 gün :))
çok heyecanlıyız ..
emel kayra ilk bebeğimizdi ...1 sene olmuş doğalı, vay be ,insanın inanası gelmiyor, bi de üzücü bi kaza yaşamışsınız..allah bi daha yaşatmasın.şimdiden kutarım
hastalara çok geçmiş olsun bende hastayım.Kızımda yemeklere öğ demeye devam ediyor bazende kusuyor.İştahsız bu nedenle de yemek istemiyor.Yemediği gibi kusuyorda.Ama güniçinde neşesi iyi çok şükür.
geçmiş olsun canım, bebeklerimizin iştahı ne zaman düzelecek acaba? beni de çok üzüyor bu durum

günaydın herkese nasılsınız biz sabah sabah yine eceden çiş bekledik ama yok yapmadı bakalım yarın da alamazsak napıcaz bilmiyom geceleri de ağlıyo habire kesin yine kulak iltihabı falan oldu herlde bu hafta bursadaki doktorumuza götürmeyi düşünüyorduk artık onu bekliycez
dün pikniğe gittik allahtan sorun çıkarmadı pek bi yürüseler de kucakta taşımaktan kurtulsam kollarım kopuyo.

günaydın herkese nasılsınız biz sabah sabah yine eceden çiş bekledik ama yok yapmadı bakalım yarın da alamazsak napıcaz bilmiyom geceleri de ağlıyo habire kesin yine kulak iltihabı falan oldu herlde bu hafta bursadaki doktorumuza götürmeyi düşünüyorduk artık onu bekliycez
dün pikniğe gittik allahtan sorun çıkarmadı pek bi yürüseler de kucakta taşımaktan kurtulsam kollarım kopuyo.
cnm slm.. hayılkrıır niy eçiş bekiyorsunzu.. benim kzıda rahatsız.. bizde idrar tahlili vercez.. aynen bekliyoruz..geçmiş olsun..
hekrese selamalr.. hayırlı haftlaar..

geçmiş olsun canım..idrar tahlili için sanırım..umarım sizi fazla bekletmez prenses...kulak iltihabı bildiğim kadarıyla çok ağrı yapan bi rahatsızlık..piknikte iyi durmuş ya belki iltihap değildir annesi

evet kızlar idrar tahlili için önceden idraryolu iltihabı olmuştu geçen şüphelendik biraz iltihap varmış kültür istedi dr. ama geçen perşembeden beri alamıyoruz valla gına geldi artık. orta kulak iltihabı da olmuştu ece o zaman da geceleri ağlıyordu şimdi yine başladı o yüzden acaba gene mi tekrarladı diye düşündüm yazık yavrum habire hastalıkla uğraştı zaten

armağan size de geçmiş olsun çok zor ya olmazsa sondayla alırlar artık napıyım o da acıtıyo heralde

özlem gündüzleride rahatsız ediyor mu kulak iltihabı benim kızda buaralar sık uyanıyorda.

Bide idrar yolu iltihabında kusma oluyor mu?Biraz önce annemi aradım yine yemeği görünce kusmaya çalışmış bende porsiyonları küçültmeye karar verdim.Diş çıkartıyor diye iştahsız işte ne yapayım.Kusmayı alışkanlık haline getirirse ne yapıcam bilmiyorum.Allah korusun

naslsınız kızlar hasta bebişlere annelerine geçmiş olsunnnnn
kalabalığızz kızlarrr doğum günü heycanı bastı bide cumartesi annemler gelcekkk çokk heycanlıyımmm

slm kızlar bende melis biraz öksürüyo az hırıltısıda var gibi saglık ocagına getirsemmi getirmesemmi diye düşünüyom uyansın duruma göre getirecemm

sagol neslihancım aynen canım benimki hep açık yatıyo bide çok terliyo burar herkezde varbu öksürük filan dikkaedin

armağan size de geçmiş olsun çok zor ya olmazsa sondayla alırlar artık napıyım o da acıtıyo heralde
sağol canım ya.. sizede geçmiş olsun..çok zor ya.. işte anmerl götrüdüler.. iki tane poşet ziyan oldu.. kaka yapmış.. birde çıkmış yerinden..:KK43:inş bu üçüncücde yakalarlar artık çişi..

özlem gündüzleride rahatsız ediyor mu kulak iltihabı benim kızda buaralar sık uyanıyorda.

Bide idrar yolu iltihabında kusma oluyor mu?Biraz önce annemi aradım yine yemeği görünce kusmaya çalışmış bende porsiyonları küçültmeye karar verdim.Diş çıkartıyor diye iştahsız işte ne yapayım.Kusmayı alışkanlık haline getirirse ne yapıcam bilmiyorum.Allah korusun
canım idrar yollarında iltihap olursa kusmada yaparmış ki benim kız kusuyorda arada.. mide bulantısı çok oluuyormuş..of ya çok zor bu hastalıklar:KK43:

evet kızlar idrar tahlili için önceden idraryolu iltihabı olmuştu geçen şüphelendik biraz iltihap varmış kültür istedi dr. ama geçen perşembeden beri alamıyoruz valla gına geldi artık. orta kulak iltihabı da olmuştu ece o zaman da geceleri ağlıyordu şimdi yine başladı o yüzden acaba gene mi tekrarladı diye düşündüm yazık yavrum habire hastalıkla uğraştı zaten
kıyamam ya.. yazık bebeişlerimzie:KK43:((çok geçmiş olsun canım..

tekrar herkese selamalr.. evt ya bu bahar mahveti yavrularmızı.. geçen hafta kusma ishal yaladık ateşlendide yavrum.. bu haftada noldu anlamadık ama az çiş yapıyor.çok iştahsız.. zorlyıncada kusuyor:KK43:bakalım dr a götürdü annmelr.. inş tahlili temz çıkar ama neysede bir anönce ilacını verip iileşir inş ya:KK43:(

geçmiş olsun armagan evet hava mahvetti benimkide uykuda çok öksürüyo benim bile bogazlarım acımaya başladı saglıkocagına götürecemmmmm salgın var galibaa

X