2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

melis uyudu ben bolkondaım canımda sıkılya eşim dışarda akrabası gelmş elkide ua kşam bizde kalır öf havda yamadıda okadarda karanlık hava insanın canı sıkılıyo

nasılsınız kızlarr bu aralar giremiyomm ev işi ela anca vakit kalmıyooo bakıp cıkıyomm yada pc açık kalıyoo kendi kendine kapanıyoo
aksam üzeri çıktık sahile orada eladan 15 gün büyük bir erkek vardı bizimki gidip sarılıyo vuruyooo yedi cocuğu resmen gül gül öldük her gören kokoş bide cok bilmiş olcak diyoooo şimdiden oğlanların peşinde yandık valla:))))))
eşimde yok evdeyiz 1 haftayı geçti arada dolanıp geliyozz zaman geciriyozzz ela hanımlaaa akşam oluyoo

bi tek ayse cvp vermiş sorduğum soruya..tesekkur ederim...haziran anneleri sadece surekli giren arkadaslarına cvp veriyor anlaşılan.....işimden ve çocuğumun bakımına yardım edenim olmadığından çok sık yazamıyorum...bu nedenle önemsenmedim galiba...en azından bi geçmiş olsun deseydiniz keşke...bebeğimin ateşi hala yüksek..şu an kolumda inleye inleye uyuyor...binbir hevesle geldim ki cvpları okumak için...bundan onrada girmem zaten...neden bu kadar azaldık, herkes yazsın konuşsun demeyin artık..belkl de benim gibi gelen ama kale alınmayanlar bi daha uğramıyorlardır

kızalr selam bebeğim hasta ...moralim çok bozuk...öyle halsiz ki..iştahı da iyice yok oldu..uyanık olduğunda hep ağlıyor...ağlamaktan yorulup uyuyakalıyor..ateşi de bi türlü düşmedi...fitille zor düşürdük..bebeği daha önce üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren var mı? dra gittik bu teşhisi koydu ve antibiyotik şurup verdi...internetten araştırdığımda ise antibiyotik kullanımı üst solunum yolu enfeksiyonlarını azatlmaz diyor...çünkü bu hastalık virüslerden oluyormuş...antibiyotikler bakterileri öldürüyormuş...acaba daha önce bu hastalığı geçiren bebeklerimize drlarınız ne önerdi? boşu boşuna bebeğime antibiyotik vermek istemiyorum.

tatlım çok çok geçmiş olsun
valla bende giremedim uzun zamandır şimdi okudum en son yazdığın yazıyı merak ettim biraz gerideymiş sorduğun soru
tatlım cevap vermek isteyenler bile bu bebeklerden ev işlerinden cevap yazamıyordur.
alınmaya gerek yok güzelim burda haziran annelerinde pek ayrım yapıldığını sanmıyorum bende önceden temmuz annelerine takılıyodum ama artık haziran annelerine giriyorum sadece ve burdaki arkadaşlar yetiyo sende alınma olur arada öyle :dance:

bi tek ayse cvp vermiş sorduğum soruya..tesekkur ederim...haziran anneleri sadece surekli giren arkadaslarına cvp veriyor anlaşılan.....işimden ve çocuğumun bakımına yardım edenim olmadığından çok sık yazamıyorum...bu nedenle önemsenmedim galiba...en azından bi geçmiş olsun deseydiniz keşke...bebeğimin ateşi hala yüksek..şu an kolumda inleye inleye uyuyor...binbir hevesle geldim ki cvpları okumak için...bundan onrada girmem zaten...neden bu kadar azaldık, herkes yazsın konuşsun demeyin artık..belkl de benim gibi gelen ama kale alınmayanlar bi daha uğramıyorlardır

tatlım bu arada sorunun cevabı olarak benimde oğlumunda üst solunum yollarım aynı durumda ama oğluma pek ilaç kullandıramadık ilaç içirdiğimizde yediği yemekleri bile kusuyordu ondan vermiyoz hem ilaç ziyan oluyo hemde yedkleri onun yerine öksürdüğünde ılık su ile pekmez veriyoduk neyseki oğlumun öksürüğü geçti
bende çarşamba gününden beri hastayım üst solumun yollarından dolayı öksürüğüm hala devam ediyo geçmiyo zaten bu bi kere başladımı devam ediyo en küçük bişeyde hemen devam ediyo
tekrar çok çok geçmiş olsun

eliza canım üst solunum demişssin geçiren varmı bizde geçirmedigimizden yazmadık ondan cevap vermedik geçmiş olsun

ıyı gecceler kızlar...kımsecıkler yokmu muhabbet etseydık.
elızacım yazını bende gördum ama bızde gecırmedıgımız ıcın yanlıs bilgilendırme olmassın dıye bırsey yazmadım.böyle bırsey yasayan varmı demıssın olmadıgı ıcın yazmadım.bılıp bılmeden kırıcı seyler yazmayalım lütfen.hepımız tecrübelerımızı bılgılerımızı paylasıyoruz.
burada sayıca az olmamız kımseyı kale almamamızdan kaynaklı degıl.süreklı takıp ettıysen bılmiş olman gerekır.
tekrar gecmıs olsun.

kız hulya online görünüyorsun ama yoksun
geel hülya geeel geel :)

geldin canım allah kapalı aslında niye öyle görünürki
alhan bende sana katlıyom öyle yazdıgı için cevap vermedim bende

melıs uyudumu canm?
benım sıpa yatakta tur atıyor suan.bır türlü pozısyonunu begenmedı

melıs uyudumu canm?
benım sıpa yatakta tur atıyor suan.bır türlü pozısyonunu begenmedı

yarımsat oluyo aynı benimkide öyle uyyanakadar canımı çıkardı çok inatya uymuyo bagırdım anca öyle uyuyoya

yatacam çoktanda eşimi akrabası var beklemeiyecemya sonra melis kalkıyo erkenden yatacam ya

sıpalar parmaklarında oynatıyorlar bızı.
mertte ayseyı epey yormus hepımıze allah bol bol sabır versın

yat canım yat dınlen.mısafırde anlayıslar karsılar sanırım.

X