2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar herkes uyuyomu biz sabah 6.30da kalktık offf offf pazar bile yok bana çoook uykum var poyraz uyusada uyusam......

günaydın semracım biz de aynen hergün erkenden ayaktayız
ayşecim ilk adım ayakkabısı ayakkabıcalarda satılıyor çok yumuşak yürümek için çok uygun bir ayakkabı biz de bilmiyoduk ayakkabı almaya gittiğimizde öğrendik.
hülyacım seni okudukça üzülüyorum valla yalnızlıktan şikayet ediyosun elbet çevre edinirsin sıkma canını daha yeni taşındın

kızlar merhaba,yazmayalı uzun zaman oldu,sular durulmuş görünüyor,fırsat buldukça sohbetinize katılmaya çalışırım bundan sonra,aramıza yeni katılanlar olmuş,hoşgeldiler sefalar getirdiler,eskiler de umarım beni unutmamışlardır, egem büyüdü teyzeleri, sizlere selamı var

herkese ıyı pazarlar kızlarrrr.
hosgeldın fatoscum hatırladım senı nasılsın?ege beyler nasıl annesı?
özlemcım nasılsın canım?

iyi pazarlar kızlar
ayyy dedim ya dün hastayım diye bu günde oğlum hasta burnu akıyo ateşi vardı bi tane fitil verdim şimdi düştü ama arasıra çıkıyo
fitilin etkisiyle uyudu uyanındı uyanında biraz ıhlamur, portakal+greyfurt içirdim bide sıcak tarhana verdik şimdi biraz iyi
ayyyy kızlar insanın çocuğunun hastalanması çok kötü ya ömrümden ömür gitti sabahtan beri
ALLAHım bütün bebekleri korusun

herkese merhaba kızlarrr

bizde her sabah 7,5 -8de ayaktayız :KK43:

filizcim geçmiş olsun canım ,ilaç verdiğin zamanlarda greyfurt verme bazı ilaçlarda zehirlenme yapıyor bazı ilaçlarında emilimini engelliyor
bizde aynı şeyleri yaşadık meğerse eylülün boğazları hafif iltihaplanmış atamayınca ateş yapmıştı ,3gün yüksek ateş yaptı 3.gün döküntü olmuştu döküntü olursa hemen dr götür

kızlar size bişey danışmak istiyorum
eylüle ne giydirceğimi bilemiyorumya

uzun kollu giydiriyorum saç dipleri boynu terliyor ,kısa kollu giydiriyorum kolları buz gibi
ne yapacağımı şaşırdım

üşüdüğünü nasıl anlayabilirim

aynı canım benimkide öyle suyu çıktı dün ev çok sıcak kısakollu giydiriyorum soguk oluyo ama öyle yatırdım valla yoksa terlemesi daha kötü

yeni gelenler h.gmiş
olimpus sagol canım gelde yanıma arkadaşlık yap bana
ay kankam hastamı benimkide öyle öksürüyo hırıltısıvar z inşlah azmaz ay dün akşamyanımda yatıramdedim ay döne döne hiç uyutmadı beni 2dak dönmeden durmuyo üstünü ötrüyom açıyo hiçkapalı yatmadı hiç uyumadım sonrada hasta oluyo

baklım bu çarşamba yada perşembe annemşere gidecem cumarteside melisin dogum günü yapacaz allah nasipederseeeeeee

filizcim çok gecmıs olsun canım.ınsallah cabuk atlatır minnoş. bende sasırdım valla nasıl gıyındırecegımı su ara dönemı hasta olmadan atlatsak barı.

beniki şuanda kısa kollu ve taytla duruyo saçları yinede su gibi olmuş çok terliyo

yok canım yalan olurmu ,
ben karadenizliyimde ,
oralar daha geç ısınırya şaşırdım yani oralar bile o kadar sıcaksa yaz geldi demektir:)

ben giresunda ağustosta kazakla gezdiğimiz zamanları bilirim :))))))))))

kızlar size bişey danışmak istiyorum
eylüle ne giydirceğimi bilemiyorumya

uzun kollu giydiriyorum saç dipleri boynu terliyor ,kısa kollu giydiriyorum kolları buz gibi
ne yapacağımı şaşırdım

üşüdüğünü nasıl anlayabilirim

sedacım ben dr sormuştum bebeklerin üşüdüğünü gösünden anlarsın demişti kan dolaşımları yavaş olduğu için kolları soguk olurmuş ama gösü(bagrı derler ya) orası sıcaksa normalmiş.bende hep zeynebin üşüdüğünü orasına koyuyorum elimi öyle anlıyorum

kızlar bende size bişey sorcam ilk adım ayakkabıları yumuşak mı olmalı tabanı sert mi olamalı biz 3 tana adidas ayakkabı oldık tabanı sert alırken bi dr tesedufen spor ayakkabı alıyordu ona sorduk ayagın yayılmaması için sert olmalı dedi ama kararsızım bide hani üstü deri tabanı yumuşaklardan mı alsam bebekleri yürüyen anneler nasıl ayakkabıları

nasılsınız kızlar ben yoğun sabah arkdaşlarla kahvaltıya gittik evegeldik ela uyudu felan bende temizlikk mutfak dolap içlerini sildim yerlerini değiştirdimmm ay yorulmuşumm camlar kaldı bii bitti ama bende bittim çoçukla çok zor oluyoo
kızlar ayakkabı sormuşsunuz benim kızım 2buçuk aydır yürüyoo nerdeyse hep giydiriyom dışarda ortapedik fiyatını hatırlamıyomda 30 du sanırımm bide gezer var arada onu kullanıyomm altları serttt
bende adidas baktımm ekim gibi alıcam son baharda yazın sandalet giyerr

X