2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar okula gidip geldim 3 den sonra 6.30 a kadar yine dersim var ben de takılıyım dedim
neslihan bugün ben yokken de ağlamış ağrı kesici vermiş babaannesi şimdi uyuyo uyumasaydı sağlık ocağına götürüp bi kulaklarına baktırıcaktım.doktora gidemiyorum çünkü geç çıkıyoruz izin de olmuyo rapor almam gerek bikaç gün sonra bursadaki dr.a götürcez zaten 1 yaş kontrolü de geldi. bizimkinde idrar yolu iltihabında kusma falan olmadı daha doğrusu bizimkinde hiç belirti olmuyo iştahsız olduğu için şüphelenmiştik

hanımlar benim kızımda 11 aylık şu an ve biz eşimle 2. bebeği düşünüyoruz sizde durum ne hiç bahsi geçiyormu bir oğlumuz olsun beraber büyüsünler diyorum kızım halıda tek başına oynarken bakıyorum bi kardeşi olsa beraber oynasa diyorum sanırım ben hazırım fikirlerinizi alabilirmiyim zaten bu yaz hamile kalsam seneye kızım 2 yaşını bitirmiş olcak kardeşi doğduğunda hı ne dersiniz hanımlar çok ihtiyacım var konuşmaya

şu ana çalışmıyorum evdeyim kızım doğduğundan beri ve 2. olursa bu böyle devam edecek sanırım dahada düzelmez yani iş hayatım bitti olcak buda korkutuyor beni off ya bitane dahada istiyorum açıkcası ayy ne olur paylaşalım düşüncelerimizi etrafımda bunu konuşabileceğim kimse yok

çok masrafta olmaz gibi geliyor birinin küçüleni diğerini büyütür eskimeden küçüldü çoğu şeyi zaten kızın ilk çocuk kadar masraf etmem 2.yene soruyorum kızlar ne yapsak yae diyorum vee g

hanımlar benim kızımda 11 aylık şu an ve biz eşimle 2. bebeği düşünüyoruz sizde durum ne hiç bahsi geçiyormu bir oğlumuz olsun beraber büyüsünler diyorum kızım halıda tek başına oynarken bakıyorum bi kardeşi olsa beraber oynasa diyorum sanırım ben hazırım fikirlerinizi alabilirmiyim zaten bu yaz hamile kalsam seneye kızım 2 yaşını bitirmiş olcak kardeşi doğduğunda hı ne dersiniz hanımlar çok ihtiyacım var konuşmaya

bende senin gibi düşünüyorum.yani ara vermeden 2.yi.ama korkmuyor da değilim yani yapabilirmiyim diye.yaşım oldu 31.hamile kalsam 32 yaşında doğurucam.fazla geç kalmak istemiyorum.1.yi doğurmak için 5 yıl düşündüm 2.için düşünmek istemiyorum:)))))))bende doğum yaparsam tekrar iş hayatım bitecek.ama tek kardeş kalsında istemiyorum.2.bebeğimi doğurmak istiyorum ama yaşım geçsin istemiyorum.piskopatmıyım neyimkafamçokkarıştı

biz 2. çocuğu hiç düşünmüyoruz tek yeterli bize. ama düşünüyosanız aynı anda büyüsün bence de

ayy aynı ben bende 30 um ya bak sende benim gibiymişin yazık yanlız mı kalsın kızım insan çocuğu olunca daha bi korkuyo ölmekten felan ya kızım yanlız kalırsa napar ayy istiyorum ama hayat çok zor insan gende tutunacak bi dal arıyo ne kadar ii olsada kocaların yapacağı şeyler sınırlı herşey bayana bakıyor ama kardeşide olcaksa ya şimdi ya hiç gibi geliyor zaten yaşta ilerliyor bakalım ALLAHIM hakkımızda hayırlısını versin

bu ay korunmayı bıraksak hemen hamile kalır mıyım acaba kızımda hamileliğimi tesadüfen öğrendik beklemiyorduk bu daha bilinçli programlı olsun istiyorum tabi caymazssam

valla bende oğlum tek kalsın istemiyorum.kardeş gibi olmaz kimse.büyüdüğünde başı sıkışınca gidecek yeri ağlayacak omzu olsun istiyorum(ALLAH AĞLATMASIN)tabi ne kardeşler var birbirlerinden haberi yok doğru düzgün.ne olsun diye ne olmasın diye uğraşıyorum.zaten yaş oldu 31.birde korunursam olmaz diye korkuyorum sonra.birde 30 dan sonra doğurganlık azalıyor diye biliyorum.yanlışta biliyor olabilirim.ikisi birden büyür sonra rahat ederim diye düşünüyorum.

cnm bende düşünüyorum ama 2 sene sonra kızımla zamn geçirmek istiyorum simdi hamile kalsam onunla fazla ilgilenemicem ilk hamileliğim 4 ay çok cektim mide bulantısından acıkcası korkuyomm 3 yaşında felan olsun daha bilinçli olurr diyorumm bu benim fikrim tabi herkes ayrı düşünür yaşam sartları var tabi bide hayat pahalıı bezi mamasııı zor yanii bide benim eşim evde olmuyo yanlız bakmak çok zor imkanın varsa yardım edecek ailende yanındaysa düşün derimm 2si bi arada çıkarrr:teytey:

merhaba canım benim kızımda 11 buçuk aylık ve ben şu an beş aylık hamileyim.bi erkek bebek bekliyorum.kısmet olursa eylül ayında gelecek ikinci bebişimiz kızım o zaman 16 aylık olacak inşallah allah seninde gönlüne göre verir

X