2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yasemin cok güzel resimler...kızızm olsa bi sn bile durmam hemen yaparım....ben zaten kız bebekleri cok seviyorum ya...kız olacağını bilsem hemen bi tane daha doguracagım

çok güzel yesemin valla
ofyatagımıopladım bulaşıkalrı koydum makinaya çamaşırattım melisuyuduo uyanınca çalıştıracam sonrda beyazlarıatarım kendime bi yeşil çayyaptım gel yaseminim içelimsakinleşelim

bende erkekk çocuk seviyorumm erkekk istedimmm kız oldu baba kız istiyooo anne erkekk istiyoooo bi karmaşa var bizdeeee hehehe kardeşlerim erkekk ondan dolayıı herhaldeeee

ama kızımı bu kadr sevebileceğimi hiç düşünmemiştimmmm annelikkk yaşanmadannn öğrenilecek bi duyguuu değillll bunu anladımmm allahhh isteyen herkesee bu duyguyu yaşatsın yüce rabbimmmm

bi hikaye anlatimmm bu arada size

admın biri çok zenginnn ama hayatınınnn tadı tuzu yok her ekşam eve geliyo karısı ona o karısına bakınıp duru yo çok monotan bi haytları var ,,
yan dairedeki adamsa borç harç içindeymiş kıt kanaat geçinirmişşş akşam onların evindende gülücükler koşuşturmacalar hiç eksik olmaz mışşşş....

en sonunda zengin olan dayanamayıp sorarrr ben bu kadar parayla pulla bir kerecik senin güldüğün gibi gülemedim sizin evde akşamları bi mutlulukturrr uçup gidiyooo akşamları siz ne yapıyorsunuzz??

fakir olan adammmm altın bi topu muz var onun la oynuyoruzzzz derr

adam ertesi gün aldığı altın topla eve gelir hadi hanım bundan sonra bununla oynayacağız derr ve adam altın topu karısına atınca kadın altının ağırlığındann dolayı aldığı darbe sonucu ölürrr...

zengin adam çıkar ve fakir olana sorarrr seninnnn altın top bizi güldürmedi ayırdı der karımm altınn topun altında kaldı ve öldü

fakir olan allah iyiliğini versin der altın top derkennn ben bizim bebekten bahsettim derrrrr.....

yaaaaaa bu bebişlerrrreeee değerrr biçilir miiii????????

ayyy hülyacımmmm keşke yakın olsakta gelip içsemmmm valla dedikoduuuu bilemmm yapardıkkk hehehehehe:))))))))))

fotograflar çok güzel olmuş yasemincim ellerine saglık faceyede yazdımda çıakrıyomusun onları sen

kızlar selam
bu arlar hiç vaktim olmuyo okuyup çıkıyorum
emelcim işten ayrılmışsın hayırlısı olsun güzelim
hülyacım çok bunalmışsın kendini oyalıycak bişeyler yapmaya çalış
elacım geçmiş olsun allah korumuş
yasemincim bu etekler çok güzel de o tülleri tek tek mi dikilecek yoksa boydan boya kesip komple mi ekliycez lastiğe bi de tülü dikmek zor olmaz mı ben pek anlamam da dikişten

Hülya Seninkiler tam bir anlayışsızlık abidesilermiş, hiç 3 ay kalınırmı, uzak şehirdeysen yılda 2 kez gel 15 er gün kal git, Uzun kalıp bıktıracağına sık gel azar azar kal git.

evet cnm çıkarıyorummm eşiminarkadaşı hepsini taşıyıcıya biriktirsin komple çıkarim demişşşşş bende biriktiriyommm şimdii önceden tek tek çıkarttırıyodum pahalı oluyo toptan daha iyi olurrrr herallll hemde kociş işe girer belki o zamana kadarrrrr heheheheh

kızlarrr dikmek yok uzun şerit halinde kesipppp tam ortadan lastiğe bağlıyoruzzzz tülleriii çiçekçilerden de alabilirsinizzzz benim olduğum muhitt işlek bi yer olduğu için hastane falan da var burdaki çiçekçiler pahalı veriyo o yüzdennnn emin öününden süslemecilerin ordan alıcammmm

Hülya Seninkiler tam bir anlayışsızlık abidesilermiş, hiç 3 ay kalınırmı, uzak şehirdeysen yılda 2 kez gel 15 er gün kal git, Uzun kalıp bıktıracağına sık gel azar azar kal git.

aynen canım benim kaynanam bazı yönden çok yiyidir ama konularda öyle işte kadın çok rahattır büytün kışı çıkarıyo anam evde sogukda soba yakması var bıktırır benden başkasıda çok sevmiyo suratyapıyolar işte

Aynen kızlar bende kız olacağını bilsem hemen hamile kalırım o derece yani.

valla kalın kızlar ne olacak herşey varken bidaha masfaf olmaz ben şu sırf amaliyat yüzünden düşünüyom amliyattan korktugumdan degilde sonası çok kaşındı halende kaşnıyo arada

Valla sobalı evde kışın misafir ağırlanmıyor, gelen kişininde düşünmesi lazım zaten.

Kızlar günaydın. Doğumgünü için gelenlere hediye etmek için buzdolabı magneti yaptırdım. Üzerinde elif'in resmi var.Elif 1 yaşında yazılyor resmin üstünde. Tanesi 1 TL'den 30 tane yaptırdım. Pullu kese aldım içine koyup vericem.Vakit olursa magnetin resmini çeker koyarım doğumgünü topiğine. Çok güzel oldu.

Bende konuştum işyerinde ayın 1'inde ayrılıyorum Allah ksımet ederse.Hayırlısı olsun.

Anneler günü içinse kaynanama görümcemle brileşip bulaşık makinası aldık.Anneme de düdüklü alıcam.

Benim minnoş emekliyor son sürat. Koltukta sıralıyor. Elinde tutunca yürüyor ama kendisi ayakta durmaya korkuyo. Yürür inşallah doğumgününe.

valla kalın kızlar ne olacak herşey varken bidaha masfaf olmaz ben şu sırf amaliyat yüzünden düşünüyom amliyattan korktugumdan degilde sonası çok kaşındı halende kaşnıyo arada

Ben ameliyattan ve sonrasından hiç korkmuyorum ama hamileliğim çok zorlu geçiyor, 4 ay midam bulantısı kabus gibi, hastanede yattım 2 kez, şimdi mert de var o da bakım istiycek, sonra kan sulandırıcı iğne vurunuyorum hergün, o iğneden çok korkuyorum çok kötü yakıyor.

Benim oğlanın küçüklerini ablama vericem 4 aylık hamile, durumları çok iiyi değil.

Hülya kız amma anlayışsızlarmış senin kaynananlar da. Yuh diyorum.Allah akıl fikir versin.
Ayşecim bi gün idare edersin bi şekilde sıkma canını.Hazır milupa koy olmazsa bir gün onları yedirirsin. Blendar filan taşıma bi daha.

Valla sobalı evde kışın misafir ağırlanmıyor, gelen kişininde düşünmesi lazım zaten.

valla kalkkıp bi yemek yapmaz okadar hastaoldum yapmaz şunuyap diyecen bütün gün açkalır yinede yemez bişey alıpda bigün şte doktora gidecem 3çeşit yemek yaptım bıraktım anam yememişler anne açsanız yeyinbizi beklemeyin dedik bunla yemmiler gelincede sordum ekmek zeytin yedik azdediler sonra sssat 11,miydi yemek koydurdu illa biz koyacaz zaten dogumdaaş yermemde 2evtaşındıannemgeldihep ona sorarsan o anlamaz benne iş yararıma çıkıyo evet gerçektende öyle hem evtemizliyoz annemle bide yemekderdi var kadına iş söylersen bu gelin bizi boş bırakmıyo şakayla diyo annemhem benletemizliyo hemde yemek yapıyo gelmeseler benim için daha iyi bahaneside gelinlerin mutfagına giremezmiş

Benim de dikiş yerim hala ağrıyor zaman zaman.Ben arayı çok açmak istemiyorum aslında. AMa en ideal sınır 4 yaş diyorlar bakalım Allahım hayırsısı versin. Yaş 30 oldu nerdeyse. Anca yaparım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…