2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Özge avukattın sanırım değilmi, büron yokmuydu senin kapatacakmısın.
Buzdolabı için olan resimleri çok merak ettim, ucuzmuşda, neresi yapıyor bu tür şeyleri, nasıl bir resim olması gerek, yakın çekim olacak değil mi. Bende yaptırmak istiyorum hihoyyyt

Hazır gıdaları yemiyor benim oğlan, evde yapar giderim herhalde. Yada yemek sularından yediririm.

Hülya ara tuşun çalışmıyormu, akla karayı seçiyorum senin yazıları okurken :)
Benim de dikiş yerim hala ağrıyor zaman zaman.Ben arayı çok açmak istemiyorum aslında. AMa en ideal sınır 4 yaş diyorlar bakalım Allahım hayırsısı versin. Yaş 30 oldu nerdeyse. Anca yaparım :)

4 yaşdan sonrası kuşak çatışması oluyormuş. Hem yaş farkının arasının az olması kardeşlik duygusunu kabartıyor, arkadaşa ihtiyaç duymadan oynuyorlar. Bende 2-3 yaş diyorum ama korkuyorum işde.

Benim de dikiş yerim hala ağrıyor zaman zaman.Ben arayı çok açmak istemiyorum aslında. AMa en ideal sınır 4 yaş diyorlar bakalım Allahım hayırsısı versin. Yaş 30 oldu nerdeyse. Anca yaparım :)
valla bende 30 olucan anca olur sizin dikiş yeriniz nasıl benim tutmamışmı acaba az yeri yapışmamış gibi sorma özgeee işte insanlar neler görüyo canım hayırlısı senin için neyse o olsun iş için dedim

evet çok güzelmiş iyi bir fikir neresi yapıyo

çalışıyo ayşecim de bazen unutuyom bide klavye çok küçük @ degil karışık geliyo bana alışamadım bitürlü

ayşecim bende seneye kalsam 3yaş olur diyorum arada hem melisin şeyleride varken ii olur

ayşecim bende seneye kalsam 3yaş olur diyorum arada hem melisin şeyleride varken ii olur

Alınırsa bir elbise alınır zaten 2. çocuğa. Çok masraf olmaz ilki gibi. Ben kreşe vereyim sonra doğurayım diyorum ama bakalım zaman ne gösterecek. Yaş kaçtı hülya senin.

ya inanırmısınız şurda bi zonguldaklı bulamadım gözünüze ilişirse haber verin abana arkadaş arıyom kendimeya çok sıkılıyo canım

canım ya araştırıyorum magnet olayını ama 1.000 adetten aşşağı olmaz diyolar yaaaa nerde yaptırdın sen kargolama yaparlar belki diye soruyorum netten mi buldunnnn arıyorummm ama bulamıyorummm bennn yardımcı olursan sevinirim özgecimmmm :)))

ana 2. yi düşünüyoooo bunlarrr aman allahımmmmm 1 . le baş ettikkk 2. mi kaldıııı oooooooooooooooooo düşünemiyorummm bile ama istiyorum da istemiyorum da çokkk uykummm varrrr yaaaaa ama o yüzden istemiyorummmm ama borçları bitirir semm kocişde güzel bi iş bulursa nedennnn olmasınnnnnnnnn ben aslında çok kalabalık aileyi seviyorummmm hatta ikizim olsun çok istiyorummmm param olsa 1 dk düşünmemmm aralıksız doğururummm valla hamileliğimmm çok iyi geçiyo zatenn 8 ay boyunca atladım zıpladımmm ne çektiysem son 1 ayda çektimmm ama o kadar da olsunnn dimiiii :)))

çenemmm yine düştü kaldırmama yardımcı olunnn kızlarrrrr yoksa bugünde böyle geçecekkkk

kızlar merhaba.çok üzgünüm.daha önce bhsetmiştim hatırlarsanız bı arkadaşım rahım ağzı kanserine yakalandı.daha kazımda doğum yaptı dıye.maalesef dun gece kaybettık.bugun cenazesi var.çok moralim bozuk.evlerden ırak olsun ama kızıma bakıp bakıp ağlıyorum.yazık onun kızı annesinin kokusunu bile bilmıyor.doğumdan hemen sonra rahatsızlandı 6 ay içinde gitti kız.daha 33 yaşındaydı.

ayy canım başın saolsunn çok acı inanamıyorummm yaaaa çok kötüü oldummm allah evladınınn ailesinin yardımcısı olsunnn büyük sabırlar versinnnn:)))

Canım başka bir avukatın yanında çalışıyorum avukat olarak. Kendi bürom olsa kapatamazdım zaten. Şimdi daha kolay geliyor.
Resmini çekip koyucam magnetlerin inşallah becerebilirsem.

Canım mahalle arasında bi fotoğrafçıda yaptırdım ben. Ama yaptıktan sonra adamcağızda en az 1000 adet basıyormuş matbaalar zarar ettim dedi. Biraz fazla verdim helalleştik opuyorumnanaktan

Sözün bittiği yer bu olsa gerek

başınız sagolsun canım geç teşhismi edilldi ki kanseri doğumda falan mı anlaşılmış kanser olduğu allahım sen koru ya bebeğine çok üzüldüm.allah sabır versin bende enson doğumdan 2 ay sonra smear yaptırdım temizdi 6 ay sonra gel dedi hiç gitmedim aslında ihmal etmemek lazım

Son düzenleme:
özgecim hakkında hayırlısı olsun canım elifimiz daha önemli tabiki magnetleri nerden yaptırdın canım bende istiyorum resmini koyarsan fikir olur

KIZLAR 1.000 ADET 47 tl boyutu 6*3 4*3

1.000 adet 67 tl boyutu 7*7 5

özgecim resim eklede fikir sahibi olalımmm bende şimdi netten buldum ön çalışma yapacaklar bakalım nasıl olacak

doğum günü magnetleri diye şekerimmmm magnetci.com da resim gönderdim mail le çalışma yapıp yollayacak kız 1 saate kadarrrr ama 1.000 adet çok yaaawwwwwww

1000 adet bencede çok kime dağıtcaz o kadar. vazgeçtim ben, 30 tane iyiydi.

Ama gelecek yıla takvim bastırıcam oğlumun resmiyle, geçen yıl düşündük eşimle ama daha çok küçüktü, bu yıl güzel pozlar verir fotocuda o zaman yaptırıcaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…