2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınn herkesee
dün doğum gününde elanın dudağı patladıı kuzumun düştü nazar değdi sanırım allahtan içte dışardan gözükmüyo kanadıııallahtan hemşire arkadaşlar vardı onlarda baktı felann ay düşe kalkabüüyücek ama balonlara koşcam oynucm derken balon karnındakaldıı ağzı yere vurduuu allah koruduu

günaydınnnn herkeseeeeee geçmiş olsun elayaaaa canım benimmm bebeklerin en byük hataları top ve balonu almak için eğilirken karınlarında kalıyooo bizimde başımıza çokk geliyoooo aynenn öyleee düşe kalka büyüyeceklerrrr

aaaaaaa dün akşam özlem girmişşş topiğe en son armin 2 aylık ken falan yazmıştı bayadır yoktu herkes yavaş yavaş toparlanıyo mu ne

bu arada sema vardı görüşen var mı neden girmiyo artıkkkk kk ya neyse daha çok paylaşımlar olması dileğiyleee

bu arada doğum günü için neler yaptınız elde tutulur bişey var mı

örnekleri resimler le gösterin burdannnnn lütfennnn

bu arada kızlar için hani şu balerin etekleri var ya onların yapılışı nı gördüm bi topikte ne kadar da kılay bişey miş öyleee yalnızca lastik ve tül gerekiyoooo

resmini koyacağımmm bakarsınızzz

yuuhh anlayışsızlığın bu kadarı karkocayla aynı odada yatılır mı iyiki aranıza girip yatmamış hülyacım.

[/URL][/IMG]

işte kızlarrrr daha güzell tül renkleri varrrr tabi renk işi size kalmışşşş

bel çevresine uygun lastiği ayarlıyoruzzzzz daha sonra kesmiş olduğumuzzz tülü ortalayarak lastiğe bağlıyoruzz bu kadarrrr al sana balerinnn etekkkkk tülü nerden bulucazzzz ben eminönüne gidince oraya bakıcammm çiçekçiler çok pahalı veriyoooo

geçmiş olsun eminecim Allahtan daha kötüsü olmamış cnm

yuuhh anlayışsızlığın bu kadarı karkocayla aynı odada yatılır mı iyiki aranıza girip yatmamış hülyacım.

sorma canım hamileyken daha çok zorluk çektim zaten karnımdan yatamıyodum bide horlamaları gece 10kele tuvalete kalkarlar anam nezaman tuvalete kalkacam sırabeklebiakşam uyuyamayıp agladımı bilirim hele bikeleartık enson sizdedim bizimodamda yatın ben kocamasaılamıyom edemiyom dedim açıkaçık ondansonra ayrı yaattı ne insanlar var 2,3sene çektim ama

giydirince nasıl duyor acaba çok ilginç ya çokta basit. deneyince resmini koy canım

bakbakalım canımyap negüzel işte

iyi demişsin canım kendi düşünemiyorsa sen söyleyeceksin.

vaalla benim hepsi arap saçı yegenimleaynı günedenkgeliyo ben onlara uzakkakıyom annemler orayamıgelsin burayamı ben gidecem gibi duryo ama tabiozamn şartlar el verirse bakalım zaten çoközenirsen istedigin gibi olmuyoooo

iyi demişsin canım kendi düşünemiyorsa sen söyleyeceksin.

yanebile sani bunlar hiç genç omamış düşünemiyolarmı herzaman kalksam tuvaletegiderlersesduymasın kalkararyahiç bişeyyapamazsın bide geldimmi 3ay kalırlar çokanlayışsızlaryasesduysandayatdemiyok

anamnedertliyim vallaeltilerden çek kaynanançek kocadan çek vallabenim psiklojim artık azyere bozulmamış hepii davrandım hep ezildim onagöreyenievlenenlerkim seyeyaranacan diye ugraşman hepezilirsiniz

aman yasemincim okadar okudum hzır giymde oakdarda tekstillerde çalıştım çok şeyler yaptım ama artık kava basmıyo çok yoruldu beynim şimdi allahıma şükür uzaktayım ama şimdie yer beni bunalıma soktu negüzel arkadaşlarım vardıııı

durrrrrr lennnn fatura kesiyoruzzzzz evde değilimmmmm hııııııı

valla çok çekmişşsinn hülyacımmmm ne diyim allah sabrını versinnn herkesinn herkeste büyüklü küçüklü dertlerrrrr

ben bi hevesle başlarım sonunu getiremedn bırakırımm anammmm yaparsam giydirip çeker resmini koyarım cicişşşlerrrrr

evet canım öyleeeeeeee
durdum len çokkesme faturları he bak yine çökmüş ortalıkkkkkk:))))))))

yapılmış olanlardan

örnekler
sizler içinnn canlarımmmm
minik kızlarımızaaaaa
1
[/URL][/IMG]
2
[/URL][/IMG]
3
[/URL][/IMG]
4
[/URL][/IMG]
5
[/URL][/IMG]
6
[/URL][/IMG]

böyle işteeeee bakın bakalımmm güzellermiiiiii fikirleriniziiii bekliyommmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…