2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim oğlan 20 dak bi emiyo, 2-3 gündür çok düştü memeye, ek gıdada yiyor, suda içiyor ama emmek istiyor, nedenki acaba. Dişden olabilirmi.

ama 30 tane 30 tl 1.000 tane 47 tl fiyata bakarmısınnn yaaaa gerçi çok araştırdım ama 30 tane falan yapan yer yokkk ne bilim bi çalışma yapsınlar bakalım nasıl olacakkk

Kızlar yemek işini nasıl hallediyorsunuz siz, bana bir patatesi bile soydurmuyor, öğlen acıkıyorum hep kahvaltı yapıyorum bıktım iyice. O uyuyuncada onun çorbasını ev işleri falan yapıyorum, acaba geceden yapıp koysam mı.

Kızlar benim oğlan 20 dak bi emiyo, 2-3 gündür çok düştü memeye, ek gıdada yiyor, suda içiyor ama emmek istiyor, nedenki acaba. Dişden olabilirmi.

ayyy sorma canım ya tam memeden keseceğim ay benimki de aynı durumda bulduğu yerde yapışıyo mama meme anne anneeee dedim ne oluyo buna gündüz nasıl duruyo anne beni görmeyince duruyomuşşş ama beni görünce memememememe kendimi inek gibi hissediyorumm hehe hehe kaydirigubbakcemile3 dişlerden benceee yoksa bi sorun yokkk

81 liyim canım temmuz 28 de 29 bitiyo 30 oluyom işte

Sen büyükmüşsün canım. resimde daha küçük duruyordun.

ama 30 tane 30 tl 1.000 tane 47 tl fiyata bakarmısınnn yaaaa gerçi çok araştırdım ama 30 tane falan yapan yer yokkk ne bilim bi çalışma yapsınlar bakalım nasıl olacakkk

Öyle ama 1000 taneyi napcaz ki, 30 tane 30 tl iyidi, hem doğum günü için değil sade yaptırıp akrabalarıma dağıtacaktım herkes assın dolabının üstüne.

Canım niye memeden kesiyorsun ki. Daha erken değilmi.

ya çalıştığım için kesecektimmmm memedennnn ama babası hiç yanaşmıyorrr baksana emdikçe neşesi yerine geliyo diyooo ne bilimm kararsız kaldımmm gerçekten emince çok mutlu oluyoooo yüzünde güller açıyoooo

hıııııı birde 48 adeti 40 tl olan yer varrr ark larrr isterseniz linkini verimmmm

ayyy gözlerim ağrıdııııı saattt 3 buçuk olmuş ya sabah 9,30 dan bu saate kadar aralıksızz bilgisayarrr yuhhh bana yaaa

eevetayşecim zate herkez 22 ,23 diyo bana

napıyonuz kızlar nerelrdesiniz
yorgun argın işten gelmişim kızımı kucağa alıyım dedim hemen babasına atladı ay sinir oldum günlerdir öyle
ben zorla yedirmeye çalışıyorum sonra da kızıyorum babası mama veriyo oynuyo tabi onu seviyo
komik gelebilir size ama kırıldım işte kızıma valla .ilgilenmiycem bugün

bende aynı şeyleri yaşıyom hadi seninki kocana benimki kaynanama yapıyor bazen bunu.

günaydın kızlarrrrrrrr bugün kimse girmez dogru ama ben bi günaydın deyem hepinize ii hafta sonlarııııı

evet hülyacım sıcaklıklar düşücekmiş karadenizden itibaren
burası da belli olmaz öğleden sonra bozuverir hava

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…