2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

nyse kızlar ben biraz uzanda tv sewredem cadı uynamadan hadi grş canlarrrrrrr

grşrzzzzz canımmm bebekleri birbirleriyle kıyaslamamak gerekirrrrrr hepsi en iyi zamanı bilirrrrrrrrrr

herşeyde çok aceleci çıktı da bi saçları uzamıyorrrr kazıtıcammm valla böyle giderse hiç uzamadı ya erkeklerde bile daha çok saç varrrr

hiç sorma ya bende aynı dertten muzdaribim.
saçları çıkmıyo.
küpesi olmasa gören erkek zannediyo.
niye uzamıyo ya saçları.
çok hevesleniyorum.
uzasa ne güzel çeşit çeşit tokalar alır takarım.
ama yok uzamıyoki.
keltoş bi kızım var

yasemin ALLAH iyiliğini versin emi.hiç güleceğim yoktu.aynı benim eşim.yemekten sonra oğlumu kucağına verip mutfağı toplarım.10 dk sonra çağırır annesiiiiiiiiiiiiiiii oğlun durmuyoooooooo.annesiiiiiiiiiiiiiiii bu seni istiyooooooooooo.bide çok sinirli sıpa istediği olmayınca çığlık atar.bende sinirliyimdir.başlar eşim bıktım yaaa anası sinirli oğlu sinirli nedir çektiğim benimmmmmmmm:))))))delikafadulden:roflol:

İlkecim canımsın, sağol desteğin için , içim kırgın birazz ama geçeccek zamanla

ne alınganmışsın kız sen?
canım kimse kimseyi kırmasın, herkes kendi derdini anlatıyo, herkes iyi niyetli ,
bir fırtınayı daha kaldıramayız

Ağlama biz varız tatlım, herşey düzelir zamanla

amin gülüm sıkma canını bende yakında evde oturur olucam beraber sıkılırız.İnternette vakit geçirmekten iş güç kalıyor adamlar haklı yani
neslişim senide atçaklar yakında opuyorumnanaktan , üstünede bol bol para versinler :)

benim kocamda öyle, kolu ağrıyormuş, ne iş yapıyorsan yapma bırak diyor
ama kolundan ameliyat olmuştu, kazadada o kolunun üstünde sürüklenmiş arabada çok yormamaya çalışıyorum ama bana da yazık ya

maşallah canım Allah bozmasın, benimde 2 görümcem var ikiside iyidir çok şükür

Benim arkadaşımın kızı öyleydi, şimdi 1,5 yaşında koşuyor bile

iyi yapmışın canım, biraz anlarlar belki

var biz varız bizimkide popo üstü gidiyor ne emekleme ne koltukta sıralama mevcut beni al al diye gel gel der durur.Popo üstü zıplayarak gidiyor sadece.
ısırırım ben onun popuşunu

maşallah kuzuma erkenden öğrencek herhalde

kızlar sabahtan beri giremedim
herkes iyidir inşallah
bugün işsizliğimin ilk günü
alışkanlık olmuş 7de uyandım bir daha uyuyamadım
ama alışıcam inşallah

bugün yusuf kayraya havuç çorbası yaptım, mayıs annelerinde okumuştum , çok faydalı güzel güzelde yedi maşallah
bir havucu rendenin ince tarafıyla rendeledim, tencereye göz kararı biraz su ekleyip havuçları pişmeye bıraktım, kaynamaya başlarken biraz tel şehriye birazda ince bulgur ekledim, o kaynarken bir yumurta sarısı iki kaşıkta yoğurdu çırptım sıcak suyla ılıştırdım, tencereye ekledim, iki dakika daha kaynattım zeytinyağı döktüm biraz kapattım

aklınızda olsun
bizim bir tari topiğimiz vardı o nerelerde kaldı acaba

emelcim ne demek cnm.dertlerimizi,sıkıntılarımızı paylaşıyoruz burda..
afiyet olsun kayraya..
bende yağmura taze fasülye,bezelye,havuç,patates ve pirinç den oluşan sebze çorbası yaptım..
içinede ekmek doğradım.1 kase yedi maşallahh:ecrin_bebek:
tarif topiği güncel kalmadı malesef.aslında çok iyi bir topicti..

yağmuru uyuttum kalkar birazdan muz yedircem.sonrada dışarı çıkıcaz kızmla..

kızlar tuvalet eğitimi için çok erken sakınyasakkelime
erken öğrenmeleri iyi değil.ilerde büyük sorunlar oluyor.
tanıdığım çok insan var öyle.
herşey zaamanında.2,5 yaşından önce iyi değil..

Hepinize merhaba armin ve annesinden..
uzun zaman oldu yazmayali.Gezdik tozduk buyuduk..
Haziran bebislerimiz iyidir umarim,kocaman olmuslardir saglikla opuyorum hepsini..
Armin hiperaktif bi bebek,tutunarak kalkip yuruyor geziniyor merakli bi bebek..
Turkiye gezisi yapip donduk esim oglum.
Hepinizi opuyoruz

ben geldim kızlar ama kimse yok
eşim erken geldi bugün bizde hediyeleri almaya gittik
kaynanam saolsun d.günümü felan hatırlar
bende anneme blender set aldım kaynanamada çaydanlık aldım
ikisin,nde ihtiyacı olan şeyler neyse ben kaçar öptümm...

emelcim hayırlısı olsun canım..Şeniz
özlemcin hoşgeldin arminin resmini koyda bakalım çok değişmiştir

Ya kızlar hafta sonu kayınvalidemlere gidicez evi sobalı oğlum sessizliğe o kadar alışık ki parmak ularımızda yürüyoruz, tek odada soba yanacak giren çıkandan bizim sesimizden uyuyamayacak kara kara düşünüyorum ne yapcam diye. Sabahda namaza kalkıyor onda uyancak ve ayakta uyumaz, evde salıncağı var onda uyur rezil olacak hafta sonumuz.,
Birde evinde blendırda yok oğluma çorba yapamıycam, evindende oğluma uygun bişey yok yiyip içebileceği, evdev eşya taşıycam artık, 1 gün için koca valiz gidecek. Ya bence bir babane 1 tanecik torunu için ayrı bir odaya soba yakmaz mı ya, bayramda da gidiyorum amcasının oğlunun evinde yatıyoruz, istanbuldan oğlyla kızı geliyor hepsi aynı odada yatıyor. Bayramlarda bari 1 soba kur kovasını ben taşıyım ama ne olursun bir soba kur ya. Eşimde haklı olarak gitmek istiyor babanesininde torununu görmeye hakkı var diyor ama torunu için bişeyler yapılmıyor malesef. Çocukların geliyor ayrı şehirlerden ama biz aynı gün gidip dönüyoruz o kadar yolu, ya da başkasında yatıyoruz.
Neyse canım sıkıldıda yazayım dedim, duş aldım uykum kaçtı

Anammm beynim döndü oku oku ne çoook konuşmuşsunuz maşallah
dünürüm işten çıkmışsın üzme kendini her şeyin hayırlısı damadım büyüsün yine girersin allah yardım eder bi kapı açar
özgecim sende çıkmayı düşünüyormuşsun hayırlısı olsun çok zor bir kara yaa bitarafda yavrun bi tarafta yıllarını verdiğin okul zor gerçekten
neslihancım geçmiş olsun canım ana ogul hasta olmuşsunuz işallah tez zamanda iyileşirsiniz.
bende KPSS ye hazırlanıyorum çalışmak istiyorum ama çalışan anneleri görünce vaz geçiyorum aslında eşimin maaşı çok şükür yetiyor ama insan okadar okuyunca çalışmakta istiyo off neyse karışık bu işler
biz bugün komşularla pikniğe gittik zeynep çok eğlendi normalde 3 saatte uykusu gelen kız piknikte 6 saat bakındı 1 yaşında 2 bebek vardı onlarla oynadı çok güzel bi gündü yani
bende bu saate kadar ev topladım gündüz zeynep hiç müsade etmiyo arad sizi okuyup çıkıyorum.
hadi bende yatayım zeynep uyanmadan
sabahın ilk annesine günaydın

canım boşver 1 gün kalacakmışsınız idare et. yoksa kendi kendini yıpratırsın.büyükler bazen anlayışsız olabiliyorlar.takma kafana

maşallah zeynep hanıma canım 3 saatte bir uyuyor mu öyleyse kocaman maşallah zeynep e biz uykudan çok çekiyoruz benim cadım uykuyu vakit kaybı olarak görüyosempatiksalakcinni uyumuyo o yüzdenkaydirigubbakcemile3

aman ayşecim benim kaynanam 3aygelirdi bizle aynı odada yatrdı sobalı ev gidipde başka yerde yatmazdı düşün tabi 3ay hep bizde kalmazdıda diger çocuklarıda vardı ama en çok bende kalırdı düşün öbrkilerin evleri dogazgazlı aman bennn eçok çektimyaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…