2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dişiniz hayırlı olsun emelcim atlamışım pardon

kızlar ben 6-12 ay ilk adım sütüne başladım dün akşam üstü 70 ml kadar içti.Sabahta 150 ml kadar içti.Abarttım mı ne oldu.Sanırım maşallah benim kız sevdi,mamayı hiç severek içmiyor.Sütde 300 ml yi geçemeyi düşünmüyorum.Kahvaltı ve gece muhallebiside mamalı.Anne sütü bitti nerdeyse zaten

slm kızlar dişler çıkmış inciler hayırlı olsun nerdeyse 2aydır hep bizim aynı 6tane olduktan sonra çıkmadı

kızlar ben 6-12 ay ilk adım sütüne başladım dün akşam üstü 70 ml kadar içti.Sabahta 150 ml kadar içti.Abarttım mı ne oldu.Sanırım maşallah benim kız sevdi,mamayı hiç severek içmiyor.Sütde 300 ml yi geçemeyi düşünmüyorum.Kahvaltı ve gece muhallebiside mamalı.Anne sütü bitti nerdeyse zaten

ben bayadır veriyom cnm normal süte geçmeyi düşünüyom bakalımmm maşallah cnmm
sevdiysee

inşallah sevmeye devam eder eminecim ben normal süte 1 yaşından sonra geçeyim diyorum

Sağol canım, afiyet olsun yarasın prenese

slm kızlar dişler çıkmış inciler hayırlı olsun nerdeyse 2aydır hep bizim aynı 6tane olduktan sonra çıkmadı
Sağol canım, darısı başınıza o zaman

melisin resimlerini ekledim tyeni topige bakabilirsiniz kızlar
Ben baktım ama gözükmüyor resimler

sagol emelcim sonrakiler ilkleri çıkaramadım olmdıda sonrakiler işte

Herkese merhba!
Günaydın kızlar nasılsınız?
bizim 6. dişimiz çıktı dün o yüzdenmiş mızmızlığı
Yeni dişiniz hayırlı olsun.
Dün 1,5 yaşında bir kızı olan bir arkdaşımla konuştum, azı dişi çıkarıyormuş. dişetinin üstü nokta nokta kan toplanmış ve sadece emiyormuş. Ben de şimdi iştahı böyle azalıyorsa o zmn ne olacak diye kara kara düşünmeye başladım. Bizimki emmiyor da:KK43:

Maşaallah, ne güzel, sevmiş. İşte 500 ml altında olmayacak şekilde ayarlamak lazım. Ben de bugün alayım marketten de bir dha deneyeyim, belki bu sefer sevr.

Elifçim azı dişleri çok zor çıkıyormuş evet , benimde arkadaşım söyledi
bir şekilde atlatmaları gerekiyor bu dönemi yapçak bişey yok

Eminecim hoşgeldin

hg kızlarrr kimse kalmamış yinee yaa
çekiliş ne oldu ya mayısa annleri var unutmayın kızlar

X