2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam
eminecim o tişörtün aynısını eceye aldım ben de ama kendim için göremedim gidip bi daha bakıyım bari
emellcim hayırlı olsun dişleriniz ,bizim 8 dişimiz var ama 2 aydır başka çıkmadı

kızlar dogumgünü çekilişi yapmışsınız kendi aranızdamı yaptınız bütün 2009haziran anneleri arasındamı yapıldı benim haberim yok bilgilendirirseniz sevinirim

cnm herkese acıktı kendi aramız felan yokk öylee topik vardı görmedin mi cnmm sorduk herkese ama sen görmedin herhaldee

herkese selam
eminecim o tişörtün aynısını eceye aldım ben de ama kendim için göremedim gidip bi daha bakıyım bari
emellcim hayırlı olsun dişleriniz ,bizim 8 dişimiz var ama 2 aydır başka çıkmadı

cnm ben bayan reyonundan bakıyodum karışmış felan dedim baktım annem ve ben yazıyoo bide grileri vardı yazılı onların küçükleri varmıydı görmedim bu hoşuma gitti:teytey:

kızlar 1 yaş aşıları neler biliyor musunuz bakıyorum nete kayda deüer bişey bulamadım sağlık ocağında bi suçiçeği galiba bi de kkk karma aşı olması lazım ama devletin ödemediği aşılar da varmış bilginiz var mı

eminecim o gri tişörtlerden arkadaşa aldık ama kızıma da alıcam onlar da çok güzeldi

bilmiyom 1 yaşta olcak doğum gününü ertesi gün yapmayıo düşünüyoz o yüzden huzursuzluk yapar diyee

çok ciciler ya.
bana hiç denk gelmiyo böyle şeyler.
analı kızlı güzel günlerde giyinin canım

kızlar dogumgünü çekilişi yapmışsınız kendi aranızdamı yaptınız bütün 2009haziran anneleri arasındamı yapıldı benim haberim yok bilgilendirirseniz sevinirim
canım yok kendi aramızda deil genel işte 2009 haziran bebişleri çekilişi sen sık gimiyosun ya kaçırdın sanırım nyse sağlık olsun

neslihan cım şimdiden çok teşekkürler heyecanla bekliyorum çok şeye gerek yoktu düşünmen yeter canım çok öptümmm
canım ne demek ya hoşuna gitmesi önemli benim için yüzünde tebessüm oluşturabilirsem ne mutlu bana
kızlar 1 yaş aşıları neler biliyor musunuz bakıyorum nete kayda deüer bişey bulamadım sağlık ocağında bi suçiçeği galiba bi de kkk karma aşı olması lazım ama devletin ödemediği aşılar da varmış bilginiz var mı
maalesef özlemcim araştırmadım walla bi bilgim yok
neysebilmiyorumkismile sizler iyi günlerde kullanın cicilerinizi
istanbuldaymışsın buluşalım alalım bebişlerimize ciciolumunekankayizsmile

offffffff offffffff kimse yok geneeeeeeeeee
ben varım ama sen yoksunnnkaydirigubbakcemile5

5e291a59.jpg
[/URL][/IMG]
çamaşır sepetinden cıkardım buruşmuşş anneli kızlı tşörtlrimizz:))))
emine valla bayıldım tişörtlere
offffffff offffffff kimse yok geneeeeeeeeee

ben burdayım canım hani sen nerdesin

Günaydın kızlar,
ılkecim , Özlemcm sağolun kızlar, dişimiz için hayırlı olsun demişsiniz
Eminecim çok güzelmiş tişörtler analı oğullu olanlar varmı Neslihanda sormuş ama cevap yok
bu haftasonu bakayım bende
hemde Erva Durunun hediyelerini alayım :)

kızlar bizim doğumgünümüz 22 mayısta aşı için 26 mayısta gelin demişler
doğduğu günmü olması gerekiyor bilen varmı

günaydın kızlarr
tşörtlrin anneli oğullu olanını görmedim cnm
emel bizim doğumgününde dediler ama istersen bi sor cnm sağlık ocağına yanlışlık olmasın bildiğim kadar dğumgünlerinde aşı oluyolarr

günaydın kızlarr
tşörtlrin anneli oğullu olanını görmedim cnm
emel bizim doğumgününde dediler ama istersen bi sor cnm sağlık ocağına yanlışlık olmasın bildiğim kadar dğumgünlerinde aşı oluyolarr

analı oğlullu olanı bende istiyorum
bizim aşımızda 1 yaşında hem sağlık ocağında hemde kendi doktorumuz çiçek aşısını yapacaz 1 yaşında dedi

X