2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah emem bebişlere benim kız sekiz aylıkken bıraktı emmeyi
şimdide yemesi çok az zorlana yediriyorum yemeklerini devam maması veriyorum milupanın
benim kızda çok deli yatıyor beşigin orasına burasına sıkışarak uyanıyor geceleri sürekli
üzeri hep açılıyor yorganı altında kalıyor üstüne battaniyesini örtüyorum onuda altıa alıyor bir daha battaniye sabah bi kalkıyor beşikte battaniyeden yorgandan bizim kıza yer kalmamışsırnaşık şey o derece iyicene yaramazlaştı yürümüyor ama sıralıyor böylelikle gitmek istedigi yerlere gidiyor her tarafı birbirine katıyor karıştırıyor kızmaktanda anlamıyor ben ne yapacam bu kurtlu kızla:roflol:delikafadulden

ayy 1iyaşgünüyle alakalı çok cici şeyler hazırlamışsınız arkadaşlar ama biz Allahatan bir mani çıkmazsa 1.yaşgününde aydında olacagız görümcemin sünneti var maalesef

Yasemincim
resimlerim klasörünün içinde picasa diye bir klasör olması lazım program otomatik açıyor
onun içinde kolajlar klasörü var onun içinde kayıtlı
yani program bilgisayarın içinede kaydediyor

kızlar hep cadolozsempatiksalakcinni şimdide hanım kafasını durara vurmaya alıştı ses çıkınca hoşuna gidiyor nasıl bıraktırıcam bilmiyorum
ay acmıyomu benimkide çok sinirli kendinigeri atıyo kafayı vurcak tutmasam
ayy 1iyaşgünüyle alakalı çok cici şeyler hazırlamışsınız arkadaşlar ama biz Allahatan bir mani çıkmazsa 1.yaşgününde aydında olacagız görümcemin sünneti var maalesef

evet hepsi güzel şeyler bende sadece toplanırız ekstrabişeyyapmıyacam snde orda kutlarsıncanım yada daha önce yap

ay acmıyomu benimkide çok sinirli kendinigeri atıyo kafayı vurcak tutmasam

evet hepsi güzel şeyler bende sadece toplanırız ekstrabişeyyapmıyacam snde orda kutlarsıncanım yada daha önce yap

valla canım acıyodur muhakkak ama çocuk aklı ses çıkartıyor diye vuruyor kızıyorum anlamıyor ben arkanı döndügüm her an yapıyor sagolsun
Ay Allah korusun çok dikkat et canım çok cadolozlar
önceden yapmayı düşündüm burdada yakınımızın dügünü var ve memleketten kaynanamlar gelecekler daha sonrada yolculuk felan ordada kargaşayla yapamam sanırım bakalım olmazsa en son döndükten sonra belki olabilir ondada zamanı geçecek bilmiyorumkismile

iyi akşamlar kızlar geçmiş sayfaları okudum bebeklerin yediklerinin yazmışsınız sizinkilerin yediklerini görünce daha bi umutsuzluğa kapılıyorum benimki resmen aç geziyo sabah devam sütü öğlen (belki)2-3 kaşık çorba akşam devam sütü gece devam sütü bizim yediklerimiz bunlar işte ağlamamak için zor tutuyorum kendimi ya kafayı yiycem ya

Selam kızlar, teyzemler vardı bursadan geldiler, nete giremedim.
Mert artık göğsümden emiyor çok mutluyum. Süt sağma derdinden kurtuldum..

Bizimkinin yemek saatlerini bilmiyorum ama bildiğim bişey varsa biz ne yiyor içiyorsak istiyor, kahve içiyoruz onu bile istiyor. Ekmeksizde karnı doymuyor, çorbalarına mutlaka koyuyorum ekmek yoksa 1 kase çorba arkasına 1 tam meyve yiyor. Teyzem çok yedirme diyor ama yürüyünce verir diye düşünüyorum, hem vermesem bile asla durmaz yıkar ortalığı.
Olmposss suprat tı sanırım o vitamin ilacı çok işe yarıyormuş doktoruna danışarak bir denesene.

slm kızlar nasılsınız ben dün geldim annemlerden bihafyta çok güzeldi tabi kızım dışında kimseye gitmedi beni öününden saniye ayırmadı kimseyle durmadı hadievde iyi olurdedim ama artık yürüteç bile kesmiyo yürümek istiyo koltuk kenarlarında yürüyecekmiş dışarı istiyo buraya bakamaya hiç vaktim olmuyo sürekli aglıyo deliolacam artık ne yapacam ben ya
HEPSİ ÖYLE CANIM BİZİMKİ DE ANNEMDEN VE BENDEN AYRILMIYO HAFTASONU BANA alıştımı bu sefer annemede gitti mi
kızlar hepiniz bunalıma girmişsisniz bahar havasından dır hepinize geçmiş olsun
evet canım bahar havasındandır
kızlar size bişey soracam sizin bebekler günde nekadar su içiyo
valla az biraz içirmeye çalışıyoz ama içmeyi sevmiyo ya çorba falan içierken içiyo anca
sagolun kızlar benimki200 250arası içiyo ama ben veriyom yoksa istemiyo çokmu diye sorayım demiştim
yok canım okadar içmiyodur bizim ki
maşallah melise
kızlar peki ne yogurt veriyorsunuz onuda deyin lütfen hazırlardan versemmiartık bizim yedigimiz 12ayına girdiartık
canım ya ben daninoyu tavsiye etmiyorum pek iyi şeyler duymuyorum hakkında
picasa diye bir program var internetten indirdim
çok güzel kolaj üzerine yazı falan yazılıyor
tavsiye ederim
not aldım canım evde deneyeceğim
filiz nerdesin kız merakettimseniiiii
ayy canım kankam merak ettim bi beni
sağol canımmmmm
annem biraz rahatsızdı o dr gitti bende izin aldım inana baktım canım öğleden sonra işe gelmedim inan la ilgilendim ondan açamadım canım neti
of kimse yazmamış kimse ugramıyo artık
tabii canım biz yokuz da ondan:teytey:
ee tabi ben ugrayamıyomya ondadır :))))))))))))))))))
aynen canım aynen
kızlar özledim sizi yaw

bizde seni özledik kız hiç uğramıyon

günaydın kızlar
emelcimm inciniz hayırlı olsun elada mız mız bizimde 4. diş uçu inmişş geliyo herhldee

X