2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gezdik geldik hastanenin altını üstüne getirdik her gören küçüçük yürüyo bide diyoo maskot olduu
ordanda sahile indik elaya kısa kollu giydirdim anneler günü tisörtlrinden aldık lvwden çok hoşuna gitti herkesin

kızlar bi bakayım dedim ne var ne yok kıs emine nasılmış o tişörtlerrr ben hediyemi yolladım bilem bugün hülyacıma topikte açtım herkes ekler fotoları artık bizde çatlamamış oluruzzzemuszemus

Eminecim güzel günlerde giysin Ela tişörtlerini
Neslihancım erken değilmi hediye için doğumgününde alcaktık hani

Eminecim güzel günlerde giysin Ela tişörtlerini
Neslihancım erken değilmi hediye için doğumgününde alcaktık hani

cnm anca varırr bende göndercem daha almadım ama alınca göndercemm duramam benn:)))ptt güvenli kızlar anneler günü için gönderdik cumartesi pazartesi sabah teslim etmişlerr hem ucuz 3 tl

tşk cnm çook hoşuma gitti görünce anne kız giydik buğünnalkisalkisalkis

emelcim bilmem aldım dayanamadım işte yolladım olsun mayısta melisinn doğum günü
eminecim ben yurtiçiyle yolladım walla pttye güvenemiyom nedense bi kere kaybolmuştu

kızlar selam.nasılsınız..biz kaçgündür pek gezdik..bugünde dışardaydık.
önce doktor sonra alışweriş..
tahlillerimiz vardı kan ve idrar.kanı verdik idarrrarı vermeedikk.
bizim cadı çiş yapacak diye bekledik..malesef yapmadı.
yarın evde takıcam..idrar poşetini..yapınca götürcez heemen.umarım bişey çıkmaz..

emelcim dişiniz hayırlı olsun cnm.bizim daha hiç yok.birtek çıkarmayan biz kaldıksanırım...aklinialirimsmile
hediyeler başlanmış göndrilmeye gle güle kullansın herkes..
ben kaçtım görürşüz kızlar....

5e291a59.jpg
[/URL][/IMG]
çamaşır sepetinden cıkardım buruşmuşş anneli kızlı tşörtlrimizz:))))

ay eminecim çok şeker yaa güle güle giyinnn çok güzelmiş gerçektenn süper
ana-oğulda varmııı

emelcim bilmem aldım dayanamadım işte yolladım olsun mayısta melisinn doğum günü
eminecim ben yurtiçiyle yolladım walla pttye güvenemiyom nedense bi kere kaybolmuştu

neslihan cım şimdiden çok teşekkürler heyecanla bekliyorum çok şeye gerek yoktu düşünmen yeter canım çok öptümmm

kızlar dogumgünü çekilişi yapmışsınız kendi aranızdamı yaptınız bütün 2009haziran anneleri arasındamı yapıldı benim haberim yok bilgilendirirseniz sevinirim

X