2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

189644f0.jpg
[/URL][/IMG]et]
824b33bf.jpg
[/URL][/IMG]
1

537f4189.jpg
[/URL][/IMG]
2

03abf5a0.jpg
[/URL][/IMG]
3

570ae1e7.jpg
[/URL][/IMG]
4

9cc805f8.jpg
[/URL][/IMG]
5

8d135fbc.jpg
[/URL][/IMG]
6

günaydın herkese
günaydın güzelim
kızlar ya ben şimdi kızıma sabah mama cicibebe labne yumurta pekmezli kahvaltı veriyorum.Sabah 80-100 ml arası anne sütü içiyor önce.Sonra 9 gibi kahvaltı 12 gibi sebze çorbası.3 gibi cicibebeli yoğurt,sonra milupa kavanoz meyveleri rendelediğim meyveleri yemiyor.Akşam yemekten tadıyor 1-2 kaşık sonra gece muhallebi veriyorum.Mama yada süt verim diyorum.Yatarken birkez kustu vermedim.Daha birşey yemiyor yatıyor.Gecede kalkıyor.Su içiyor.Ben az mı yediriyorum bu kıza sizde durum nedir.Kızım 10 ayını doldurdu
.Malesef hiç acıktım diye ağladığını duymadım.Sizde durumlar nasıl
canım maşallah daha ne yesin çocuk maşşallah ne güzel yiyor işte inan o kadar yese göbek atarım valla

meraba kızlar, ben de artık azıcık döneyim dedim, hepinizi özledik,

arada bi uğrara selam veririz kızımla, bugün işe gitmedim, annem yok diye kızımlayız, 4 dişimiz çıktı diğer 4 geliyo, sürekli kusuyo o yüzden,

neslihancım çok iyi yiyo kızın daha ne olsun, biz o kadar da yemiyoruz, pekmez ve yumurta sevmiyo, kahvaltıda sadece kahvaltı maması , cici bebe ve labne, öğlene doğru, meyve ile beraber biberon maması karışık, öğleyin sebze püresi, ikindi yoğurt veya büyümix, akşam gece maması o kadar, artık biberon da almıyo, mecbur mamayı diğer şeylere karıştırıyorum,

sizin dişler de bulantı yapıyo mu?
hoşgeldin canım evet uzun zaman göremedik seni buralarda dön artık aramıza
günaydın kızlarr
nasılsınız bakalımmm

189644f0.jpg
[/URL][/IMG]et]
824b33bf.jpg
[/URL][/IMG]
1

537f4189.jpg
[/URL][/IMG]
2

03abf5a0.jpg
[/URL][/IMG]
3

570ae1e7.jpg
[/URL][/IMG]
4

9cc805f8.jpg
[/URL][/IMG]
5

8d135fbc.jpg
[/URL][/IMG]
6

ne güzel olmuş hepsi ellerine sağlık

bu sayfalardan da yapabiliriz diye ekledim fotoğraflarının olması daha bi güzel olur sankiii ama ben üzerine yazı işini tamamlayamadım paint olmadığındannnn

Herkese günaydın!
günaydın kızlarrrr bende resimler var doğum günü için ama paint im yok düzenleyemiyorum
yükleyeceğim birazdan bakarsınızzzz üstüne yazı da yazıldımı güzel olur diye düşünüyorum davetiye ve magnet ler için olur muu ???? fikirlerimizi paylaşalımmm
Resimler çok güzel olmuş. Ben de bakayı bu siteye.

kızlar ya ben şimdi kızıma sabah mama cicibebe labne yumurta pekmezli kahvaltı veriyorum.Sabah 80-100 ml arası anne sütü içiyor önce.Sonra 9 gibi kahvaltı 12 gibi sebze çorbası.3 gibi cicibebeli yoğurt,sonra milupa kavanoz meyveleri rendelediğim meyveleri yemiyor.Akşam yemekten tadıyor 1-2 kaşık sonra gece muhallebi veriyorum.Mama yada süt verim diyorum.Yatarken birkez kustu vermedim.Daha birşey yemiyor yatıyor.Gecede kalkıyor.Su içiyor.Ben az mı yediriyorum bu kıza sizde durum nedir.Kızım 10 ayını doldurdu
8 gibi kahvltı: devam sütü+cicibebe+pekmez+kuru meyve püresi+ceviz ya da kabakçekirddeği+milupa tahıllı ballı , 1 gün yumurta 1 gün labne
11:30 öğle yemeği: 1 kase yemek+1 mama kavanozu yoğurt
15:KK30: devam sütü
18:00: köfte, ciğer, omlet gibi elle yedirebileceğim yemekler
20:KK30:muhallebi
12:00: devam sütü
Bunlrı genelde bitiriyordu ama 1-2haftadır nerdeyse yarı yarıya azaldı dişlerden.
Bir de aralarda eline hep salatalık, havuç, pırasa, galeta, ekmek falan veriyorum.

meyveyi muhallebisine ya da nadiren kahvaltısın karıştırıyorum. ayrı öğün yaparsam tıkar diye. yoğurdu da yine yemekle beraber veriyorum.

Canım çok güzel yiyor maşallah yarasın fıstığıma üzülme hiç
yusuf kayra bunların nerdeyse yarısını yiyor

günaydın kızlarrrr bende resimler var doğum günü için ama paint im yok düzenleyemiyorum
yükleyeceğim birazdan bakarsınızzzz üstüne yazı da yazıldımı güzel olur diye düşünüyorum davetiye ve magnet ler için olur muu ???? fikirlerimizi paylaşalımmm
çok güzel olmuş canım olur tabi magnet, bende hazırladım magnet ama resim koyamıyorum nete babamız kızıyor
mail adresi verirseniz kızlar isteyene gönderebilirim
fikir olur sizede

meraba kızlar, ben de artık azıcık döneyim dedim, hepinizi özledik,

arada bi uğrara selam veririz kızımla, bugün işe gitmedim, annem yok diye kızımlayız, 4 dişimiz çıktı diğer 4 geliyo, sürekli kusuyo o yüzden,

neslihancım çok iyi yiyo kızın daha ne olsun, biz o kadar da yemiyoruz, pekmez ve yumurta sevmiyo, kahvaltıda sadece kahvaltı maması , cici bebe ve labne, öğlene doğru, meyve ile beraber biberon maması karışık, öğleyin sebze püresi, ikindi yoğurt veya büyümix, akşam gece maması o kadar, artık biberon da almıyo, mecbur mamayı diğer şeylere karıştırıyorum,

sizin dişler de bulantı yapıyo mu?
Merhaba canım hoşgeldin özledik sizi
maşallah dişleri hayırlı olsun kuzunun
Azrada iyi yiyor maşallah yarasın

Herkese günaydın!

Resimler çok güzel olmuş. Ben de bakayı bu siteye.

8 gibi kahvltı: devam sütü+cicibebe+pekmez+kuru meyve püresi+ceviz ya da kabakçekirddeği+milupa tahıllı ballı , 1 gün yumurta 1 gün labne
11:30 öğle yemeği: 1 kase yemek+1 mama kavanozu yoğurt
15:KK30: devam sütü
18:00: köfte, ciğer, omlet gibi elle yedirebileceğim yemekler
20:KK30:muhallebi
12:00: devam sütü
Bunlrı genelde bitiriyordu ama 1-2haftadır nerdeyse yarı yarıya azaldı dişlerden.
Bir de aralarda eline hep salatalık, havuç, pırasa, galeta, ekmek falan veriyorum.

meyveyi muhallebisine ya da nadiren kahvaltısın karıştırıyorum. ayrı öğün yaparsam tıkar diye. yoğurdu da yine yemekle beraber veriyorum.
maşallah canım senin kızınada

benimki çok az yiyor sizinkilere göre :KK43:(

picasa diye bir program var internetten indirdim
çok güzel kolaj üzerine yazı falan yazılıyor
tavsiye ederim

benim oğlum bu sabah
1 yumurta sarısı 130ml. anne sütü pekmez ceviz peynir herobaby ballı tahıllı
bu bulamacın 3 te birini yemiş :KK43:
buna bile şükrediyorum ben

slm kızlar
benimkide sabah emer 2 saatsonra 120 lık mamyla bigün yumurta peynir degişken işte içine pek mez cicbeb e bazen tereyagı bazende ceviz koyuyorum
3,4saat sonra emer sonra babymix yer uyurkalkıncada
çorba veririm 3,4 sat sonra emer işte
sonra meyve ve uyur

emelcim seninki daha çok emiyor benim kıza göre büyük ihtimalle ondan daha az yiyor besinini anne sütünden alıyordur yusuf kayra.

Pepee senin menü daha zenginmiş.Benim verdiğim meyve bir öğün oluyor zaten çünkü milupanın kavanoz mamalarını veriyorum.ıçinde pirinç unu da varya.Mutlaka hergün yoğurt ve meyve yedirmeye çalışıyorum.
Benim kız yürümüyor emeklemiyor ama olduğu yerde hiç durmuyor.Gece bile hep döne döne uyuyor

Sizde de durum aynı mı?benim kız gündüz 3 kere felan ancak 30 dk uyuyor uyanıyor.

Müminecim hoşgeldin benim kız bu bir ay içinde 5 diş çıkardı maşallah.Evet hep midesi bulanıyormuş gibi yapıyor.Bazende kusuyor.

maşallah canım senin kızınada

benimki çok az yiyor sizinkilere göre :KK43:(
Bildiğim kadarıyla senin oğlunun kilosu iyi. Anne sütü de alıyor. :nazar:Ben süt veremediğim için beslenme konusunda biraz hassasım, zor dönemler geçirdik.

emelcim seninki daha çok emiyor benim kıza göre büyük ihtimalle ondan daha az yiyor besinini anne sütünden alıyordur yusuf kayra.

Pepee senin menü daha zenginmiş.Benim verdiğim meyve bir öğün oluyor zaten çünkü milupanın kavanoz mamalarını veriyorum.İçinde pirinç unu da varya.Mutlaka hergün yoğurt ve meyve yedirmeye çalışıyorum.
Benim kız yürümüyor emeklemiyor ama olduğu yerde hiç durmuyor.Gece bile hep döne döne uyuyor

Sizde de durum aynı mı?benim kız gündüz 3 kere felan ancak 30 dk uyuyor uyanıyor.

Müminecim hoşgeldin benim kız bu bir ay içinde 5 diş çıkardı maşallah.Evet hep midesi bulanıyormuş gibi yapıyor.Bazende kusuyor.
Benim kız da hiç durmuyo. Ben buraya yazarken bile porselenlerimi aşağı indirme çabası içindeydi neyse yetiştimkaydirigubbakcemile3
Uykusu da değişti bir kaç gündür. Sude de 3 kere toplam 2,5 -3 saat kadar uyuyordu. Şimdi 10-12 arası uyuyor, bir de 3-3,5 arası. Bilmiyorum geçici mifisfisfis

benimkide gece döne döne uyuyor
gece karanlıkta bir baktım yerinde yok , gitmiş bizim karyolayla beşiğin arasına sokmuş kafasını battaniye koyuyorum araya düşmesin orda yatıyor
çok yaramaz oldu korkutuyor beni

büyüdükçe gündüz uykuları azalıyormuş kızlar
Neslihancım ,Pepe ismini hatırlayamadım canım kusura bakma evet yoğun emiyor evdeyken ama işteyken memeye alışık olduğu için bişey yemek istemiyor bizimde sorunumuz bu
kilosu geçen ay 10,5 tu ama 9,800 e düştü
yürümeye başladıktan sonra, yediğini yakıyor galiba

büyüdükçe gündüz uykuları azalıyormuş kızlar
Neslihancım ,Pepe ismini hatırlayamadım canım kusura bakma evet yoğun emiyor evdeyken ama işteyken memeye alışık olduğu için bişey yemek istemiyor bizimde sorunumuz bu
kilosu geçen ay 10,5 tu ama 9,800 e düştü
yürümeye başladıktan sonra, yediğini yakıyor galiba
İsmim Elif. Sude de 10 du ama vermiş olabilir. hem kıpır kıpır, hem de inatçı bugün yine savaş vardı bizim evde. pırasa yemeğinin 1/4 ünü ancak yemiştir. Kahvltıyı da doğru dürüst yemedi. Yemicem dedikten sonra yapacak bi şey yok ne yazıkki oturup ağlamaktan başka:sinifsinif:

hoşgeldin diyen herkese tek tek teşekkürler, men bebeklerin daha az yemesi normal sanırım, benim ki artık mamayı çok az alıyo zaten, artık önce keçi sütü sonra inek sütüne geçicem bilmiyorum içer mi, sıvı şeyleri ancak kaşıkla içiyo, o da zor oluyo, bi de bardakla içiyo, ama onda da çoğu yere gidiyo tabii,
biz de 5 gündür falan yeni emekliyoruz, ama gece dönmes bizde de çok, sürekli yatağın biyerine kafayı sıkıştırıyo, ağlıyo, kalkıp boyuna onu düzelt, üstünü ört, hiç uyku yok bana, zaten gecenin çoğunu üstü açık geçiriyo

hem azrayada maşşlah benimki11 ayı bitti emeklemedi hiç dönüyo sürekli

benim bebeğimde üstünü hep açıyor takmıyorum artık çünkü adanada gece sıcaklığı 20 dereceyi geçti arttık.hala patikli pantol giyiyo ve uzun kollu penye.Buarada benim kızımda 10 kilo 73 cm.Yürüyünce ne olur yürümeden bu kadar hareketli maşallah bilemiyorum.

Elifcim benimde sütüm az bende ne yedirecem diye şaşıyorum.

Yine kahvaltısını zorla yemiş daha doğrusu herşeyi zorla yiyor.Bende zorlayın ama işkenceye dönüşmesin diyorum yemiyorsa bırakın kuzucuğumu diyorum kaynanama anneme

X