2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm canım hoş geldin bende esenyurttayım yakın sayılırız

sumakcım reflorun tadı berbat bide maflor var o tamamen bitkisel ve tadı diğerine göre daha iyi onun içinde sadece 5 tane toz var 15 lira ama birebir faydalı

kesınlıkle cocouk bambaska bısey bız 3 yılı bıtırdıgınde oldu masal allahım dedım ıyı kı beklemısım resmen herseyımız bagladı zıllı :)

sumak yaa 2.yemi hamilesinn..
ben ne çok şey kaçırmışım yaaa
çok sevindim allah şimdiden kolaylık versin:44:

inci en son görüşmelerimizde bebek olmuyo diye çok üzülüyodum okuyunca çoook sevindim allah tamamına erdirsin ...
bende esenyurttayım 15 dakikalık mesafe bebek bakmay gelirim artık

Allah söyletti :)
Daha kavuşamadım yavruma canım. Yerimde sayıyorum Tam yeni deneme öncesi ameliyat işi falan çıktı benim tedavi ertelendi maalesef Bebek olmadan da beklerim

Allah söyletti :)
Daha kavuşamadım yavruma canım. Yerimde sayıyorum Tam yeni deneme öncesi ameliyat işi falan çıktı benim tedavi ertelendi maalesef Bebek olmadan da beklerim

hadi yaaa bende yazılanlardan onu anlamıştım özür dilerim seni kırdıysam yanlış anlamışım

Son düzenleme:
saol canım cumlemızın

Ben normal yapamam ya. Zaten tüp bebişlere normal yaptırmıyorlar Yırttım
yaa sen ıstersen yapıyorlar ben az kalsın yapıyordum ama bebısımın kalp atısları dusunce sezeryana aldılar.9 cm dı acıklıgı kızımın kafası gorunuyordu.yanı normalde yapabılırsın
slm canım hoş geldin bende esenyurttayım yakın sayılırız
bende ınnovıa da oturuyorum canım sen nerede oturuyosun..emlakcıydım ben oralarda bılırım yanı

Tabi istersen yaparsın ama ben almayayım
İşin şakası bu. İnş sağ salim o günlere gelirim de doğum şeklim bebeğim için en hayırlı olanı olur.

Son düzenleme:
Tabi istersen yaparsın ama ben almayayım
İşin şakası bu. İnş sağ salim o günlere gelirim de doğum şeklim bebeğim için en hayırlı olanı olur.

aynen oyle ama korkulcak kadar zor degıl yanı ben acıklıgım 4 cm oldugunu ogrendıgımd normal dogurmaya karar verdım kısmet degılmıs...sen hamıle kalda bır dogumu o zaman nasıl ıyı hıd-ssedersen oyle yaparsın canımmm

gozunaydın sumakcımm bende annemı cagırcam buaralr yardıma ıhtıyascım var cok bunye zayıfladı yıne ııceee

buarada ıkısı bır arada buyyeck oyle dusun canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…