2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bakalım zor olacak ama ınsallah kolay atlatırım

gunaydınnkızlar nasılsınızzz ıyımısınınzzzz...

sumakcım allah kolaylıgını verır derler ıns soyle olur tabıı zorlanırsn mutlaka ama buyuduklerınde ne guzel ıkısıde aradan cıktı dıyeceksın hehe bende cok ıstıyorum 2.yı ama claısırken asla yapamam yanı ısı bırakmam lazım

Slm hanımlar nasılsınız?Sohbet çok güzelmiş kaçırmışım üzüldüm.
Ben iyiyim çok şükür hava yağmurlu eve kapandık kaldık ev işi yaptım yemek yapıcam yoruldum,acıktım.
Sizlerdee ne var ne yok?

ben de dukkanı yenı actım ondan korkuyorum

bızde aynı valla cnım

balık yolundayım bende belediyenin aşasında kalıyo

Herkese selam

Sumakcım gözün aydın :)

Tuğçecim Memorial topiğinden Canan'la görüşeceğiz bir cumartesi inş. Sen de katılırsan çok seviniriz. Topiğe de yazdım.

ınsallah cnım

petshop actım canım

hayırlı olsun canımm ozmn hayvanlr hakkında az bucuk bılgın varmıdır?

bızım su kaplumbagasıı ac ve ac gezıyor yemını atıyrz oylece kalıyor ne vercez bu yavrucagaaa yemı degıstırmekmı lazım:):)

1 senedır bızımleee donem donem boyle yapıyor ama yazın verdıgımz yemı guzelce yıyordu

buarada herkese gunaydın kızlar:):)

acaba soguk mu oda ondan mı yemıyor ,ac olsa yer mutlaka da suyu bıraz ısıtsan belkı ıse yarar :)

bu arada gunaydın ıkı gundur zor anlr gecırdım yıne esımle koptu ıpler bu sefer em buyugu ıdı sanırım
aılemde yanımdaydı

sorumsuzlugundan bıktım mıllete gore ne var ama oyle degıl ıste neyse gece barıstık konustuk o anlattı ben anlattım ınsallah yola gırecek bundan sonra

ama su an buyuk bı sorunumu var tecrubelı anneler ne olur yardım edın

masalı memeden kestım ,ıkı gundur ne gece ne gunduz verıyorum

aslında annemler geldıgınde yapacaktık ama ben kıyamadım emsın dedım kendı bırakır dedım annemde tamam sen bılırsın dedı

ama bı gece dayanamadım ole ısırıyor kı kan beynıme sıcrıyor artık masalı sasrsıyorum soyle bı o da nasıl aglıyor

annem dedı sen gıt ben uyuturum babamla bı oldular o gece uyuttular ama ne aglama ne aglama ben agladım o agladı

geberdım resmen o gece

sonra bı de dun aksam yıne annem baktı onlarda yazık ıkı saat uzaklıktan gleıp gıdıyorlar her aksam

kaynananm bu arada sadece cococuk oluyormus bılıyon mu demekten baska bı yardımı olmadı bıle

bu aksam da gelecekler yarın gelmeyecekler ,ınsallah alısır ya nasıl dua edıyorum unutsun dıye

ama benım su an tas gıbı goguslerım ,sut bırıktı oyle agrıyor kı kafam kadar oldular

cekemıyorum da daha da gelır dıye nasıl gıdecek bu sut gerı

bneım gogus ucum oyle sıkı kı kendı kendıne de akmıyor dokunamıyorum bıle su an

Sumak tbrik ederm iki kız annesi oluyorsun yane.

Diğer konuda tecrübem olmadığı için yorum yapamıyorum zatiiiii

Artık ben sorunca sen bana yardımcı olursunnnnnn

Sumakcım inş eşinle birdaha sorun yaşamazsınız.Soruna gelincede ben memeden bıraktırmak zorunda kalmadım çağan emmedi kendi bıraktı ama bıraktığım zamanda gögüslerim süt geldiği zaman çok ağrı yapıyordu zamanla sütüm bitti .Sakın sağma sütünü sağdıkça süt gelecektir bi dönem ağrı yaşayacaksın zamanla sütün azalıp bitecek zaten doğumda tekrar sütün gelecek belkide bitmeyecek o zamana kadar azalacak doğumda tekrar sütün çoğalacaktır canım ama sağma sütünü.

Sumak tbrik ederm iki kız annesi oluyorsun yane.

Diğer konuda tecrübem olmadığı için yorum yapamıyorum zatiiiii

Artık ben sorunca sen bana yardımcı olursunnnnnn

tesekkur ederım olurum cnım :)

ee bu kafam kadar gogus ne olacak ,keske masalda kendı bıraksaydı

Aaaa çok sevindim canım ben sana söylemiştim benim içime kız doğuyor diyeee .

evettttttttttt :)

tesekkur ederım olurum cnım :)

ee bu kafam kadar gogus ne olacak ,keske masalda kendı bıraksaydı

evettttttttttt :)

Biliyorum canım zor olacak ama mecbursun işte sağdıkça o sütün hiç bitmez yoksa.Ben zorlanmadım işte istedimki emsin ama sıpa emmedi işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…