2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.422

her yılın bi topiği var bızım nıye yok dedım açtım 2008 yılını :92:

2008 de evlenen arkadaşlar varsa buyrun sohbet edelim

Son düzenleme:
ıyı yaptın canım 2008 agustosta evlendım şuanda 4 aylık bebeğim var ve huysuz bır kocam var tabıkıı:))

2007 yılında nikahım oldu:127:
2008 ocakta düğünüm:123:
ben şimdi hem 2007 hem 2008 gelini oluyorum:124:

ıyı yaptın canım 2008 agustosta evlendım şuanda 4 aylık bebeğim var ve huysuz bır kocam var tabıkıı:))

hosgeldın cnım ,bebegin
ismi ne
biz daha yenı basladık claısmalara :)

2007 yılında nikahım oldu:127:
2008 ocakta düğünüm:123:
ben şimdi hem 2007 hem 2008 gelini oluyorum:124:

sen 2008 gelınısın ,hehe eve ne zaman gırdın o zaman evlendın :90:

Son düzenleme:
ay hala uykumu acamadım bi yandan uzanıorum bi yandan kk ya bakıorum sen napıosun nasılsın?

bende açılamadım valla uykuluyum ama işte olduğumdan dolayı uzanma şansım yok maalesef
iyiyim çalışıyorum pazartesi sendorumu oldu bugün bende
yurtdışı yazıyor nerdesin

ay aslında ben bi suredir uzak kalmıstım forumdan degistirmedim o bilgileri, yeni geldim de turkiye ye amerikadaydım

saol canım. evt dondum artık, yazın geldik burda ev kurduk falan baya yogun bi surec gecirdik aslında

yasım 24, aslında henuz baslamadım calısmaya ama yakın zamanda baslamayı umuyorum kpss sonuclarını bekliorum da senin yas kac?

yasım 24, aslında henuz baslamadım calısmaya ama yakın zamanda baslamayı umuyorum kpss sonuclarını bekliorum da senin yas kac?

bende 24 yaşındayım yaşıtız demek
inş çalışmaya başlarsın evde sıkılıyor insan
aslında bende çalışmaktan sıkıldım birazda evde otursam diyorum bazen ama sonra vazgeçiyorum

bende 24 yaşındayım yaşıtız demek
inş çalışmaya başlarsın evde sıkılıyor insan
aslında bende çalışmaktan sıkıldım birazda evde otursam diyorum bazen ama sonra vazgeçiyorum

ay evt calısınca da ole bi derdimiz var di mi? biz kadınlar da muhakkak buluoruz sikayet edicek nokta erkeklerin nie bole dertleri yok ki ya

ay evt calısınca da ole bi derdimiz var di mi? biz kadınlar da muhakkak buluoruz sikayet edicek nokta erkeklerin nie bole dertleri yok ki ya

onlar çalışmak zorunda da ondan herhalde
ya eşim vardiyalı olmasa sorun olmıcak ben işteyken o evde ben evdeyken o işte 3 haftada 1 akşamları ikimizde aynı anda evdeyiz zor oluyor aman ne bilim insan oğlu dediğin gibi memnuniyetsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…