2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

aynen canım doğrusun.Hayırlı olur inş dükkan.
Bizim bilmedğimiz işti pek iyi gitmiyor.1 senedir cok zorlanıyoruz o yuzden.

Bu işler hiç belli olmaz Büyük konuşma :) Nasibinde varsa tüpleri bağlatsan da gelir o :)
Ay içini karartacağım şimdi
Amin amin... Allah hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin...

İyi ki kan görmeye dayanamıyorsunuz he :) Bir de normal doğum yapmış kadınlarsınız

sız bulusun bende fotograflara bakayım

ıncı ıle bulustuk tee nerelerden bı foto cekılmedık yan

aynen canım doğrusun.Hayırlı olur inş dükkan.
Bizim bilmedğimiz işti pek iyi gitmiyor.1 senedir cok zorlanıyoruz o yuzden.

sızın ne uzerıne dukkan

benım esımın allahtan ıyı bı ısı var yoksa batardık acılmayla bırkılte ..

bı ton masraf bı ton borc bı de ıkıncı cocouk artık erkekse bıle masalın kıyafetıyle buyuyecek garıbım

Allah hayırlı bol kazançlar versin inş.
Ne üzerine?

Çok guzel bir maası vardı benim şimdi aldığımın 4 katına yakın.
orda bir arkadasının abisinin gazıyla o adamı da 5 krssuz ortak yaptı ki desteği olsun diye.Oto servis.İyi kazancı var oldu da ama işi bilmediğinden kac kişi dolandırdı.O arkadasının abısı ayrıldı bir de esime hissesi için 5 krs koymadığı halde senet imzalatmış.İcraya vermiş odemedik diye.

Kızlar sohbetinize doyum olmaz ama ben kaçar. Yemek hazırlayacağım. İyi geldi konuşmak, daha sık yapalım inş :)
Öpüyorum hepinizi. Görüşmek üzere inş, hayırlı akşamlar

Bir de kardesımle ortak.
Butun borclar bızım bankalarda kartlarda.Kardesım bizim koyduğumuzun 3te 1ini koydu.Hala da biz kotuyuz.:Yani borclar bıtse ev alalım kredi çekelim desen sicilimiz bozuldu.Onlara hiçbir sey olmadı.Annemle kanlı bıcaklı olduk.Uzun ve sıkıcı boşverin.Hayırlı diyelim yasayacağımız varmış.Düşününce hepten bunalıyorum.Diyorum evlenince elin kızı oluyoruz demekki

allah kolaylık versın ortkla dukkan acmak gercekten guven ısı ..

Arkadaslar sohbete doyum olmaz.Çok guzeldi.Ama ofısı kapatıyorum mesaı bıttı.Yarın konuşalım.Optum hepinizi.Dua edelm bu akşam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…