Hamileliğe hazırlık yapan arkadaşlar gelin beraber hem sohbet edelim hem zaman geçsin✨

Biz en büyük hatayı yaptık zaten bir kürtajım var. Adetim yeni bitmişti 2. Gün falandı ve eşimde de hareketli sperm yok denecek kadar azken iki kere korunmasız ilişkide hamile kaldım. Biraz sıkıntılı dönemdi kürtaj oldum. Dr siz imkansızları başardınız demişti. Belki ona güveniyorum hemen olacak yine gibi geliyor 🙃 5 yıldır geri çekme ile korunduk iki kere korunmasız ilişkide gebe kaldım
İnşallah istediğiniz gibi olur hersey💜

Adetiniz gecikir gebe kalmazsanız soğan kürünü yapın adet söktürüyor dıyorlar evet insan ne kadar takmıyorum desede olmuyor işte içten iöe kendını bitiriyor
Malesef. Yani eşler bu konuda daha rahatlar sanırım bilmiyorum yada belli etmiyorlar.
Soğan kürünü bu yüzden denemek istiyorum dediğiniz gibi

Selam bende 38 yaşımdayım. Bende bir 8 kilo aldım onu verip 2 ay sonra başlamak istiyorum am korkuyorum hemen isteyince ya olmazsa diye. Ben tiroidit geçirdim şimdi düzeldi ama doktorum çocuk istiyorsan hemen yap sonra yine hastalanma ihtimali yüksek dedi eşiminde varikoseli var yaşımda var ama hala içten içe istemiyorum çocuk. Biraz daha özgür hayatı yaşamak istiyorum ruh halim çok değişik.
Hakkınızda hayırlısı olsun tabiki siz daha iyi bilirsiniz fakat 29 yaşında biri olarak sanki yaş ilerledikçe bana benim açımdan daha zor gelicek gibime geliyor. Ki siz korunmasız iki denemede bile rabbim nasip etmiş herşey gönlünüzce olsun💌

Hmm bende de tiroid var ilaç kullanıyorum düzenli onun harıcınde kullanmazsam yavas calısıyot gebelikte oda sıkıntı suan duzene girdiği için gebelik düşünmeye basladım erken yasta anne olmak ıstıyordum ama kısmet bakalım
Benim Dr de hemen dene dedi tiroit sıkıntılı ama ben hep şunu gördüm en rahat olduğun dönem hamile kalıyorsun kafa boş olacak

Hakkınızda hayırlısı olsun tabiki siz daha iyi bilirsiniz fakat 29 yaşında biri olarak sanki yaş ilerledikçe bana benim açımdan daha zor gelicek gibime geliyor. Ki siz korunmasız iki denemede bile rabbim nasip etmiş herşey gönlünüzce olsun💌
Şu an bile dayanamıyorum çoluk çocuk sesine eşiminde yaşı var ilerde pişman olmamak için bir tane yapalım diyorum. Normalde aşırı severim çocukları kendimi bildim bileli hep bebek çocuk severim ama tabi iş kendine gelince 🙃

Merhaba ben de 29 yaşındayım 3 aydır deniyoruz eşimle 9 aydır da evliyiz hormonal vs. bi sıkıntı yok dedi doktor gerçi iyi bakmadı da neyse 3 aydır adet dongum bozuldu biraz 26-28 günde bir olurken 32-33 günlere çıktım sat 25 bat 27 Eylül görünüyor uygulamada bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım bekliyorum bakalım🤩

Merhaba ben de 29 yaşındayım 3 aydır deniyoruz eşimle 9 aydır da evliyiz hormonal vs. bi sıkıntı yok dedi doktor gerçi iyi bakmadı da neyse 3 aydır adet dongum bozuldu biraz 26-28 günde bir olurken 32-33 günlere çıktım sat 25 bat 27 Eylül görünüyor uygulamada bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım bekliyorum bakalım🤩
Merhaba umarım bu ay tutar ve mutlu haberinizi alırız 🙏🏼🥰

Kızlar bu incir kürü dediğiniz ne oluyor? Bahsettiğiniz teşhislere iyi gelen bir şey mi yoksa genel olarak yumurta kalitesini arttırmak için mi kullanıyorsunuz? Benim de bu ay 2. deneme olacak, biraz yeniyim buralarda☺️

Merhaba hanımlar, napıyorsunuz nasılsınız ?
gebelik için neler yapıyorsunuz bu ay ümitlimiyiz yoksa diğer ayamı kaldı☺️ herkesin hakkında hayırlısı olsun Rabbim bizleride sevindirsin💖💖💖

✨ Kendimden başılıyım; 29 yaşındayım 2,5 senelik evliyim. Ergenliğimden beridir ilaçsız adet gören biri değilim yumurta tembelliğim var ilaç kullandıgımda adet oluyorum. Doktor pcos veya kist var falan demedi biraz yumurtalıklarım inatçıymış😅 Bir yıldır devlet hastanesinde tedavi sürüyorum benden ve eşimden tüm testleri aldılar kan , smear , eşimden sperm testi, en son olarakta geçen ay temmuzun 30 da hsg ( rahim flimi ) çekindim. Tüm sonuçlara normal dedi yumurtlama bozukluğu var duphaston kullanıcaksın sabah - akşam 10 günlük dedi adetin 3. Günü gel klomene başlıcaz demişti. Adet oldum fakat randevumu sistem iptal ettiği için bu ay gidemedim. Bir hafta geçti kendimce incir ve havuç kürü yapıp içiyorum ve 2-3 günde bir düzenli ilişkiye devam ediyoruz. Sadece bu ay ilk defa ovülasyon testine başladım ondan önce hiç yapmadım hatta önemsemedim desem yeridir.

Benden bu kadar arkadaşlar çok konuştum🥲
Gelin hep beraber hem sohbet edelim hemde bir gelişme varsa hep beraber sevinelim mutlulugunuza ortak olamayı çok isterim💌
Düzenli yumurtlama ve adet günlerim var ama 1 yıldır bebek sahibi olamadım. Allahtan ümit kesilmezmiş bekliyorum işte adetime 4 gün kaldı :KK43:

X