2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hayırlı zamanda olsun canım.

kesınlıkle cocouk bambaska bısey bız 3 yılı bıtırdıgınde oldu masal allahım dedım ıyı kı beklemısım resmen herseyımız bagladı zıllı :)

Sizin zamanlama mükemmel oldu bence, ne çok erken ne çok geç.

Hayırlı zamanda olsun canım.

Sizin zamanlama mükemmel oldu bence, ne çok erken ne çok geç.

oyle de bu ıkıncı de pek bı erken oldu masal gecelerı kalkttıkca dıyorum napıcam ben bı o kalkacak bı masal esım hele gece ısıne gıdınce yandım kı ne yandım :)

Sana tatile geliriz artık.

Şaka bir yana senin oralara yolum düşse arayacağım ama on sene de bir ancak gidiyorum. En son 2006 da gitttim.

hıc farketmez ıstedıgın zaman gel bana kapım sıze sonuna kadar acık

Aynen oyle

Ne demişler geç olsun da güç olmasın.

Kaç yasındasın?

30

Sağol canım benim inşallah yolum düşer. Kuzenler bekar daha düğün olsa oralardayım ama onlarında evlenmeye niyeti yok

Allah razı olsun canım
Evet ikincisi sürpriz yaptı :) Ama olsun be canım, her işte vardır bir hayır. İnanıyorum ki doğunca iyi ki doğurmuşum diyeceksin

Dogruya hatırladım.Konuşmuştuk:126:

Bu şekilde yazıyorum.Kahve değil tabiki faturalar önümde.

Tatile geliriz.Eşimin akrabaları var.Neresi İzmir in?

ben aliağadayım ..foca tarafında

30

Sağol canım benim inşallah yolum düşer. Kuzenler bekar daha düğün olsa oralardayım ama onlarında evlenmeye niyeti yok

:)

Allah razı olsun canım
Evet ikincisi sürpriz yaptı :) Ama olsun be canım, her işte vardır bir hayır. İnanıyorum ki doğunca iyi ki doğurmuşum diyeceksin

ınsallah canım

Aynen 2. olsun mu olmasın mı diye kafa patlatmaya da gerek kalmamış

kalmadı ama bu sefer dırekt baglatacagım tüplerı yok üçünçü fılan

Ne olur ne olmaz.Aman büyük konuşma da.
Hayırlısı işte ikiledin.Bazen diyorum kardeşi olsun bazen diyorum olmasın.Su an maddi olarak imkansızlardayız ama bakıyorum kardesler birbirini yiyor.Ama diyorum yalnız olmaz.O yüzden seninki güzel olmuş.Allah kolaylığını veriyor.Ben kan gormeye dayananam.Normal oldu benimki.Yani gücü kuvveti veriyor.

yok buyuk konusmak gıbı degıl ama ısın maddı boyutu da yenı dukkan actık ıkısının bı masrafı cok yorar zaten ucuncu düşünmüyorum ben yapamam cunku bılıyorum kendımı ıkısınden onlarla ılgılenmekten bıterım :)

ben de kan gormeye dayanamam bayılıveırrım :)

ay yok ıncı ben ıkısıyle ancak basederım

allah kuzucuklarıma saglık versın artık

olmayanlara versın

Bu işler hiç belli olmaz Büyük konuşma :) Nasibinde varsa tüpleri bağlatsan da gelir o :)
Ay içini karartacağım şimdi
Amin amin... Allah hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin...

İyi ki kan görmeye dayanamıyorsunuz he :) Bir de normal doğum yapmış kadınlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…