2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

eda cım maşallah ulaş ıma ne bu acele ne çabuk arka dişleri çıkıyor onun? ela nın da 5.ve 6. dişleri çıktı. şimdi arka dişlerde mi sıra hangi dişleri çıkacak şimdi? ya daha önce de size demiştim ya kulaklarını arada çekiştiriyor mızırdıyor ama ateşi felan yok..arada böyle mız mız...ne dersiniz yeni dişer mi yoldadır?

gunaydin kizlar bayadir giremiyodum umarim hersey yolundadirgecmisi okumadim,hasta bebislere allahtan acil sifa diliyorum
oglum bikac adim atiyo galiba yakinda yuruyecek cok mutluyum ama bi okadarda endiseliyim cunku cok dengesiz duruyo ve hep dusuyo:1no2:
selmacim nasilsinela nasil
edacimmasallah ulasa arka disler zor cikiyo diyolar ama biz cikarmadigimiz icin bilmiyorum oglumun 8 disi var son bir bucuk aydir da hic baska dis gelmedi bekliyoruz bakalim
herkese kucak dolusu sevgilera.s.

edaaay ne güzel dişlenmişsiniz bizde 1 diş bile yok
ne zaman çıkar Allah bilir artık maşallah diyimde:))))
selma canım nasılsın ela hanım nasıl
ışlcım sen nasılsın canım bebişin nasıl öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:

cnmiyiym sen de iyisindir umarim haftaya pazar turkiyeye geliyorum simdiden hazirliklara basladim hediyeler filan enesimiz napiyo hasta filan degildir insallah ,enesin dis konusunda acelesi yok annasilannaniknanik gec olcak annesi ama guc olmicak opuyorum kocaman

aaaaa ne güzel ne mutlusundur şimdi sağlıkla gelin inşallah canım enes iyi ya Allaha şükür sürekli enes hasta hasta hasta demekten bıkmıştım inan sağlıklı olduğunu söyleme ne güzelmiş be:))))) inşallah canım güç olasında geç olsun 1 yaşına adar vaktimiz var demi

Cnm büyük ihtimalle sıradaki dişleri çıkıyordur,kulak çekiştirmesi ondandır,bizimkide bayağı kaşımış,kepçesinin içi kabuk olmuş,bayağı yolmuş uykusunda:1no2:Elacığımada Allah kolaylık versin,ikinizide çok öpüyorumŞeniz

Hümeyracım nasıl oldu Enesin reflüsü,normale dönmüştür inşallah:Saruboceq:,yemek düzenini yoluna koydunmu cnm?

Enesin dişlerinde kabarmada mı yok?Demekki hepsi peş peşe çıkacaka.sÇok zor cnm diş olayı,Ulaş emzik ve dişlik de almıyor ağzına:bbo:Benim çenemi ve elimi ısırarak kaşımaya çalışıyor dişlerini:1no2:

Işılcım Ulaşın çıkmış 3 dişi var(iki ön alt,1 tanede üst önde)ama birçok dişi kabarmış durumda
Cnm bu arada tebrik ediyorum yürüme aşamasına gelmişsinizhihoyyytCnm yakında alışır,koşar adım yürür inşallaha.s

kızlar nasılsınız ben bu aralar çok hastalık geçirdim grip oldum dilaya geçti şimdilerde iyiyiz çok şükür annem geldi bize baktı dilanında üstte 2 altta 3 dişi var ve şimdide üstten 2 tane daha geliyor bizlerde durum budur hepinizi öpüyorum bu arada dila uyanık onu sallamaya çalışıyorum oooofff çok yorgunum

Szleri Sonsuz Rahmet sahibi olan Rabbimin Selamıyla Selamlıyorum...
herkese hayırlı cumalar arkadaşlar...
elif, yasemin, gizem, gökçen, derya, gülhan, eda, ışıl, hümeyra, selma, muson, funda, casser ve adını sayamadığım tüm arkadaşlarıma ve yavrularına kucak dolusu sevgiler..herkes inşallah dünden daha iyidir..ve herşey yolundadır diye ümid ediyorum..

Geçmişi okudum..Enesimiz Hastalanmış canım yavrum...Enesin de Rida Teyzesi gibi Mide rahatsızlığı olduğunu öğrendim ve inan Hümeyracım çok üzüldüm..Endoskopi yaptırmıştım inanılmaz kötü bir olaydı doğum öncesi yaşadığım ilk tıbbi müdaheleydi..asla unutamıyorum..yavrum benim..sağlıklar diliyorum canım..büyük geçmişler olsun, Rabbim Beterinden Korusun...Amin

yavruları ve kendileri hasta olan arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum..Rabbimin Merhameti Üzerinize Olsun..

Işılcım geliyorsun sanırım bu günlerde Vatanına...Vatan ne güzel bir şey arkadaşlar..Bu topraklarda yaşamak bambaşka bir duygudur..Rabbim kimseyi Vatanından ayrı koymasın..yada hayırlı kavuşmalar nasip etsin herkese..

Elifcim de vatanından ayrı..
Elifcim İnşallah sen de hayırlısıyla yavrularına, vatanına ve tüm sevdiklerine kavuşmanı diliyorum..

arkadaşlar Muhsin Yazıcıoğluna, 4 arkadaşı ve beraberindeki bir gazeteciye henüz ulaşılamadı..Sanırım ümitler de tükendi.. ne kadar zor bunları dile getirmek..Rabbim isterse kurtulmamaları imkansız ama dünya hayatlarının son günü o dağlarda dolmuşsa da; İlahi Takdir demekten başka bir yol yok inanan insanlar için..
Allahın Rahmeti merhameti Yardımı Üzerlerine olsun...Dilerim herşey için çok geç kalınmamış olsun ama...

cnm o guzel dileklerinle icimi rahatlattin sagol arkadasim

geçmiş olsun canım

ridacım seni de görmek güzel

cnm o guzel dileklerinle icimi rahatlattin sagol arkadasim

sevdiklerine en yakın zamanda kavuşman dileğiyle...

kızlar herkese merhaba.. geçmişi okuyamadım sade son sayfayı okuyabildim. kendimde biraz rahatsızım.. boğazlarım şiş keyfim yok senağlama
benim güzel kızım iyi maşallah. ama o da öksürüyor senağlama
pek bi melankolik gördüm kendimi senağlama
umarım kuzularınızın keyifleri yerindedir tabi sizinde...

birdeben kızıma portakallı balık yağı kullanmaya başladım siz kullanyor musunuzzz yen ibi konu açıyım bakimmm:sm_cool:

merhaba ışılcım ve deryacım..
içler acısı demişti doktorumuz oğlumun kilosuna ama maşallah kan ve kemik sonuçları gayet iyi çıktı..zinco verdi balıkyağı verdi ve bi toz verdi yemeklerine iki ölçek atarak yediği gıdanın iki kat daha fazla besleyici olmasını sağlayacakmış..tam tersine iştahı kapandı yavrumun...zora ki tıkıyoruz ama tükürüyor bu kez de..
Hay Allah...napıcamı şaşırdım..

amin canım amin
Allah razı olsun canım güzel dileklerin için midesi iyi Allaha şükür kusmalarda kesildi ilaç kullandık am galiba oda alerji yaptı arada yüzü şişiyor anlamdım dr götürecem pazartesi sendedemivar of canım ya sanada geçmişler olsun teyzesi a.s.

ulaşıldı ve öldüler rabbim geride kalanlarına sabır versin mekanı cennet olsun (AMİN)

çok üzüldüm gerçekten...çook....nedense iyi insanların kaderi böyle oluyor((
allah mekanlarını cennet etsin....
nasılsınız kızlar?
ela iki gündür gündüzleri sadece bir defa uyumaya başladı nedendir?sallayan var mı aranızda bebeğini nasıl uyutayım çok canım sıkılıyor bu durumuna ne yapsam ki?sizin bebekler kaç sefer uyuyor kızlar bir defa uyuması için erken değil mi??

selam kızlar güzel dileklerin için sağol ridacım...selmacım ben 2 çocuğumuda sallayarak büyütüyorum.. 4 yaşındakide gündüz sallamadan uyumuyo buaçıdan zor elki ama ne biliyim küçükken böyle kolayıma geldi geçen aşkın nur yengi bi programda konuktu soruyolar nasıl uyutuyosunuz diye biz sallanarak büyüdük herhangi bi sorunumuz olmadı bende sallayarak uyutuyorum dedi böyle işte n biliyim... elifçim seni göremiyorum ne zamandır nasılsın neler yapıyosun.... deryacım sanada geçmiş olsun canım ...valla senl ebiz aynı gidyoruz ne olcak bu içe kapanıklık karamsarlık bilmiyorum durup durup bişeyler düşünerek başlıyorum ağlamaya bide kendimi ifade edemiyorum en zoruda bu ..bi sinir sorma gitsin şimdi bide eşim evde işten çıktı herşey üst üste geliyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…