2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar...Iyi dilekleriniz ve teselliniz icn tesekkurler..Bugun biraz daha toparladim..
Hergun belki 10 kez konusuyorum cocuklarla..Mercan hayatindan cok memnun..Telefon caldigi zaman gidip alo deyip kim olursa olsun kapatiyormus..Soranlara da annem ariyor sakin acmayin ,beni gelip alacak diyormus....
Kayra daha da komik,telefon sesini duyar duymaz son surat telefona gidip beni kucagina alin diyor..Sonra. telefonu kulagina dayadiklarinda miril miirl anlatiyor..Ben konusunca da sadece gulup dinliyor..Ama telefonu elinden alinca basiyo yaygarayi dah konusucam diye..
Ikisinin resminide elimize aldik kari koca bakip bakip duruyoruz..
Aam artik uzulmiycem cunku 1 ayda alidigim onca yol bosa cikiyor..Bacagim cokc ok iyi giderken uzuntuden gerilmeye basladi..Agrilarim asiri artti...N e demisler duvari nem ,insani gam yikiyor,,,Siz siz olun hicbirseyi kafaniza takmayin.Olan sagligimiza oluyor...
EDsim simdi mutlu olayim,dagilayim diye bi tekerlekli sandalye alayim sana ...Istedigim yere cikariz ,hem 2.balyi olur,bi tatile gidelim diyor...Cocuklar olmayinca bi evin tadi tuzu olmuyor
Onlari dogurmadan once biz ne yapiyormuusz kizlar..Nasil yaptigimiz seylerden zevk aliyormusuz..Onlarin gukumsemesi,kahkahasi,anne demesi olmadan,gelip sarilmalari,opmeleri (gerci kayra opmek isteyince koca bir salay yumagiyla yaliyor ama biz onu opme sayiyoruz)

merhaba arkadaşlarm evimden yazıyorum bugün döndüm yolculukta çok zorlandığımı söylemeliyim evde çok kirlenmişti temizle topla arday yatırıncada azcık sze bakayım dedim eşimin bu dönem işleri daha da yoğunlaştı bugün saat 10 da gelecek:
muson çok üzüldüm geçmiş olsun kızlar bilir arda daha sadece anne sütü alırken amip olmuştu su bile vermiyorum nasıl kaptığını anlayamıyor insan,2 ay uğraşmıştık inş sizin tedaviniz daha kısa sürer canım hemencik iyileşir güzel kızın bol bol su ver canım tabi hazır suyu 10 dk kaynatıp dr bize en az 10 dk kaynat demişti ama hazır su vermeyin şebeke suyu verin demişti ama ben onu dinlemedim erikli su veriyorum kaynatıp en iyisi oymuş
elif canı m tekrar allah kavuştursunn üzülme bak tedavin gerilemiş lütfen elifcim canım üzüme kendini allah başka ayrılık vermesin buna şükür bugün çok üzügünüm 2 çoçuğu olan benden 2 yaş büyük kuzenim teyzemin kızı troid kanseriymiş ne diyeceğimi bilmiyorum tedavi süreci varmış ama kanser sonuçta adı yetiiyor allah bize böyle hastalıklar vermesin uzun ayrılıklar vermesin canım çok şükür de tedavina bak ki kzılara kavuşasın dimi
rida canımmmm doğru karar vermişin eşinde üzülmemeiş olur böylelikle ya aslında sana böyle diyorum ama bende senin gibi cevap veriyorum aslında altında kalmıyorum bişiyin ama bizim her iki tarafın aileside burdaki mantıktan uzak aman ayıp falan demiyolar mesela kayın babam işiy dediğinde tabi bana direk demiyo zaten konu ya eşim yada aile falan oluyoo ben kendi fikrimi onlara ters de olsa söylüyorum şimdiye kadar bişy dediğini görmedim

Cnm çok geçmiş olsun
Bizimkide kustu geçen gün çok fena halde,bugün doktor antibiyotik ve grip şurubu verdi,biz geçen hafta hastanenin soğuk olması nedeniyle hastalandık,o kadar yorgun düşüyor ki yavrum,bıktım anne der gibi yüzüme bakıyor,kafasını yastığa koyuyor bitkinlikten:1no2:Seni çok iyi anlıyorum cnm:teselli:,Allah daha beterinden korusun meleklerimizia.s

Gizemcim hoş geldin cnm,sağ salim gidip geldin ya cnm boşver,temizliği falan yavaş yavaş yaparsın,ayrıca kuzenine de Allah bol şifalar versin,sevdiklerine bağışlasın inşallah.Arda kuşumu da çok öp,azmıştır,iyice bir kurtlarını dökmüştür kalabalığı ve onu sevdiklerini görünce cnm benim

merhaba,
uzun zamandan beri hem bebek hem okul hem de ev işlerinin yoğunluğundan nete girip de doğru düzgün bakamıyorum. Aslında kızım bugün incilendi bunun müjdesini vereyim diye nete girdim ama bebişlerimizin hasta olduklarını okuyunca üzüldüm öncelikle bebekleriniz için hepinize geçmiş olsun diyorum. Elifçim dilerim sen de en kısa zamanda hem sağlığına hem de sevdiklerine kavuşursun.
hepinize bebeklerinizle iyi günler diliyorum

Tesekkurederim canim..Sizinde incileriniz hayirli ugurlu olsun....Bizim ilk disimiz cikali cooook oldu..Sanirim kasim ortasi gibiydi ama 2 tane cikti ve durdu...Bizden cok sonra cikanlarin aldi basini gitti....Bi kere cikmaya basladi mi arkasi gelir aslinda ama bizim niye boyle oldu anlamadim..

Gizemcim ,canim benim ilk once seni gorunce ne kadar sevindim ama kotu habere cok uuzldum .Allah kuzenunle beraber sifa bekleyen tum hastalara iyulik saglik versin...Bende biliyorsun aylarca hayatimi karartmistim rahim kanseriyim diye dolanip...Psikolojisi bozuluyor insanin...Eminim kuzunen de suan kendinden cok cocuklarini dusunuyordur..Allah onu evlatlarina bagislasin...
Seni gormek,ozellikle de kendi rumuzunla cok cok guzel..Annene de tekrar selamlar..

ay hrkese geçmiş olsun Allah herkesin yavrusuna şifalar versin bu ne hastalıktır yafs takıldımı gitmiyor gitmek bilmiyor Allah tan gelende tabi hiç düzelmiyorlar enes öyle mesela bi gün iyi diğer gün kötü bronşiti geçmiş şükür dr gittik bugün gayet iyi dedi dr ama hala kusuyor musoncum geçmiş olsun canım ya şu hastalığın belirtilerini yazabilirmisin nasıl başladı
eneste sürekli kusuyor gelişimide çok iyi deil 9. ayını doldurdu 2 hafta önce 8900 ken şimdi 8600 bende ne umutlarla gitmiştim dr a kilo almış gibiydi kesin 9 kilo olmuştur diyordum eşime ama nerde zayıflamış dahada
o değilde milletin kaç aylık
ben 9
kaç kilo 8 600 deyince aaaaaaaaaa çok zayıfmış felan diyolar ya ona çok sinir oluyorum
gıcıklar
halbuki ben gayet iyi baktığımın farkındayım sağlıklı besliyorum temizliğine dikkat ediyorum kimse bilmiyorki bunları
hepinize kucak dolusu sevgiler

elif Allah tez zamanda yavrularına kavuştursun seni
sanada onlara bakabilecek gücü kuvveti sağlığı versin inşallah amin
gizem sanada çok geçmiş olsun teyzenin kızı için rabbim çocuklarına bağışlasın onu ya inşallah derdi veren şifasını da versin

hepinize günaydın mayıs annişleri umarım sizde bebişlerinizde iyidir
elifcm senin derdin sana yeter bide bizikinede üzülme canım umarım en kısa zamanda iyleşirsin yavrularında yanına döner canım
gizemcm hoş geldin canım yokluğun inan çok belli oluyodu çok yorma kendini canım yavaş yavaş yap kızım şimdi iyi canım biraz halsiz sadece ardacmda iyidr inş
edacm sizede çok geçmiş olsun kıyamam ben ulaşa of bu hastalıklar bitmek bilmio canım biri bitiyo o biri başlıyo
enesin annesi çok teşekür ederim canım birden fışkırır gibi kusmaya başladı sonra su gibi çok feci kokan bi isal başladı akşam da ateş 3 gün böyle devam etti benim kızımda 9.5 aylık 8700 gr canım 9200 olmuştu hastalıktan yarım kilo vermiş ne yapalım canım sende kafana çok takma sağlıklı beslensinler varsın zayıf olsunlar
hepinizi kocaman öpüyrm

merhaba herkese...
gizem hoşgeldin:)özlemiştik seni...kuzenine de çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin..
hasta olan tüm ebeişlere allah acil şifa versin..
enesin annesi hiç üüzlme önemli olan sağlığı daha çoook kilo alır merak etme...

kızlar size ne sorucam benim kızımın üst dişlerinin arası çok açık ama alt dişleri öyle değil üst dişlerinin şeklini beğenmiyorum yaaa neden öyle olmuş olabilir sonra gerçek dişelride öyle mi olur bir bilgisi olan var mı??????

mrb selmacim benim oglumunda ust dislerin arasi cok acik yandakiler cikinca birlesir sandim ama birlesmedi ayrik duruyo minicik oglum boyle kotu yaramaz cocuklara benziyo:jeyyar:

slm kizlar gizemcim hosgeldin.kuzenine acil sifalar diliyorum allah cocuklarina ve sevdiklerine bagislasin cnm. Elif iyi olmana sevindim ,bu gunler gececek ve cocuklarinla cok mutlu olucaksin insallah. enesin annesi sen milletin konusmalarini kafana takma cocuklar saglikli olsunda tek sorunu kilo olsun cnm onada sukur.bu milleti annamiyorum zaten soylicek bisey bulamayinca yok bu cocuk zayif ,yok bunun bacaklari egri,yada bu cocuk kel derler.acaba kendileri cocuk buyuttuklerinde nasil bi strateji uyguluyolardi cok merak ediyorm Çok üzgünüm çoook butun bebekleri kocaman opuyorum

muson arkadaşım geçmiş olsun, Rabbim şifa versin bebişine...en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah..
elifcim seni görmek ne güzel..yavrularından uzaktasın şu an ki psikolojini anlayabiliyorum..kendi kendinin doktoru olman gerekiyor kimi zaman..
insan çaresizliklerinin içine daldı mı hayatın pek yaşanılır bir yanı kalmıyor..
zevksiz, tatsız tuzsuz bir yaşam içinde bocalıyoruz..
yavrularına kavuşmak için acılarının hafiflemesine izin ver..her şey çok daha güzel olacak..tıpkı eşimin Askere giderken bana söylediği gibi AYLAR İYİ GELEK..
inanın siz olmayınca boşlukta kalıyorum sanki..yabancılaşıyorum..kaybolmayın ortalıklardan..paylaşalım ne var ne yoksa hayata dair..yüreğinizde birikenleri kelimelere dökün ki..umutlarımızı yeşertebilelim...

gizemcim..evine dönmüşsün..sağ salim çok şükür...Kul kaderini yaşar..RABBİM akıbetlerimizi hayırlı kılsın..Kuzenine de geçmiş olsun, tüm hastalara Rabbim Şafi İsmi Celili ile şifa versin..

Deryacım sen de özlettin kendini..kaybolma bi yerlere..ben de uzun süre kalamıyorum, yazılanları bile doğru düzgün okuyamıyorum..ama hepinizi ayrı ayrı düşünüyorum...Bizi birbirimize yaklaştıran, yakınlaştıran, evlatlarımızı tanışmamızda bize vesile kılan ve sevdiren Rabbime şükürler olsun.. temennilerin için de ayrıca teşekkür ederim..
Allah mutlu yuvalarında kimsenin ağzının tadını bozmasın..hayırlı yaşamak nasip etsin inşallah..

ebru, canan, saadet, gülhan, enesin annesi, selma, gökçen, aramıza katılan seda, helin, totsak ve ismini zaman darlığından sayamadığım diğer tüm mayıs annelerine hayırlı akşamlar diliyorum..

merhaba kızlar uzun zamandır uğramıyordum
hasta olan bebişlere şifalar dilliyorum
dorukta bugün huysuz peditus verdim biraz yatıştı yanlız şurup içmek işkence zor içiriyorum ya

geçmiş olsun canım bizde de aynı şikayetler vardı ama nedendir bilmiyorum tahlil yapmadı dr 10 tane iğne verdi şimdi ii

canım hoşbulduk sağol dileklerin içn amin:1hug:
ulaş ağayada çok geçmiş olsun canım nasıl oldu daha iyicedir inş,
canım valla tüm işlerimi bitirdim sayılır tabi normal temizlik çamaşır falan filan uygun bir zamanda büyük temizlik yaptırmam lazım ama
arda kulumda evini özlemiş edacım geziniyo evde yaramaz

canım hoşbulduk eve canım ne kadar stress olmuştun smear sonucunu alacağın zaman çok şükür canım allah kötü hastlık vermesin
iyi dleklerin için sağol canım bugün dra gitmiş öğrenmiş durumunu biz ondan önce duymuştuk şükür ki metanetle karşılamış drlar onu ikna etmişler kanser türü olarak kötünün iyisiymiş tedaviye cevap veriyomuş inş kuzeniminde öyle olur bunada şükür :Saruboceq:

hümeyra selma rida ışıl geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun inş geçer allah onu çoçuklarına bağışlasın
gülhan canım iyi oldumu kuzucuk musoncum senin fıstık da umarım daha iyicedir
vuslat canım doruğada geçmiş olsun
helinim dişiniz hayırlı olsun ardanın üdt dişi aralıklı çıkıyor komiş üstte 3 tane çıkıyo 4. de geldi gelecek herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…