2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

selam herkese. kuzeyi artık yatağına bile koymaya korkuyorum. ayağa kalkıp aşağı sarkıyor. yatağı karyola ,derin yani ama yine düşmesinden endişe ediyorum. gece sesini duyunca korkarak uyanıyorum,düştü sanıyorum.kabusum oldu valla.
herkes iyidir inşallah..
gülhan geçmiş olsun oğluşun düşmüş.umarım kötü bişey yoktur.

günaydın kızlar...
nasılsınız? ben çok yoruluyorum kayınvalidemler burda gerçi ikizim yardımcı oluyor yine de ama.ela nın herşeyine karışıyorlar zor sabrediyorum kızlar( allah kayınvalideleriyle oturanlara sabır versin ne diyeyim zormuş hakikaten...
kızım da allak bullak oldu inşallah onlar gidince düzene girer..
gökçen cim bizimkiler ikizler burcu hareket burcu maalesef:))

kim olursa olsun karışma olayı olunca iyi olmuyor.geçici geldilerse sorun yok.idare edeceksin artk. ben de ikizler burcuyum.ben de çocukken çok yaramazmışım.oğlum da öyle. pek ağlama zırlama yok da hiç yerinde durmuyor. durdurmaya kalkınca da kızıyor.peşinden koşmaya adam lazım.

merhaba kızlar
lepiska hoşgeldin aramıza takip edemiyorum malum cenaze var koşturuyoruz çok yorgunum dilada hiç durmuyor şimdi ayakta ellerini bırakıp duruyor ama adım atmaya korkuyor yeni uyudu sizlere slm vereyim dedim yine kayınvalideye gidecez hepinizi öpüyorum allaha emanet olun.

hayırdır neysen cenaze kimin.. Allah rahmet eylesin...

gökçencim yazılarını özledik kız işe başlamıştın dimi. Allah kolaylık versin.. ben biliyorsun 20 günlükten beri çalışıyorum

kızlar hepimizin derdi aynı sanırım.. bebişler cok hareketlendi ve çok yaramazlar..l. eşek sıpaları yerlerinde durmuyorlar. dün birsürü oyuncak aldım yine kızıma... gamyoncuiremsu

bizimde üst dişlerimiz geliyor. çok huysuz. sanırım ikisi birden çıkacak.. şimdiden büyüklüğü belli oluyor. accuk kocaman mı olcak dişleri ne sırnaşık şey

geçmiş olsun canım ya.. umarım bi şişlik falan yokturr..

Merhaba bayanlar.Bu bölümü zaman zaman takip ediyorum.Ben de bir mayıs annesiyim.Yaren adında minicik sevimli bir kızım var.Daha aktif olarak katılmak istedim.Herkese selamlar sevgiler.

hoşgeldin bacım.

ebrucum sanada merhaba..
diğer kızlar hepinizie merhaba kuzular yaramaz dimi :jeyyar::jeyyar::jeyyar:
benim dana yürüme moduna geçiyor kızlar. divanların kenarlarına tutunup yana gitmeyi öğrendi şimdi de bir yerden bir yere geçmeye çalışıyor... sıpambenim kaydirigubbakcemile2

deryacım ben de seni özledim.pek karşılaşamıyoruz.ben başladım işe artık.sen çok küçükken başladın zor valla bırakıp gitmek.
herkese iyi akşamlar kızlar..

günaydınnnnn
güzel bir gün diliyorummmm.
rida ve mercan ve ebruuu ne zaman yazmayı düşünüyorsunuzzz
ifadenizi alcam ona göre.. umarım herşey yolundadır.. canan zaten uğramıyor.. gerimiz burdaaaa

günaydın kızlar
nasılsınız?bebişler nasıl? kızımla başbaşayım şimdilik kayınvalidem kayınpederim ve ikizim eski mardini gezmeye gittiler ben kaldım kuzumla..
kalabalıkta bebekler daha mı huysuz oluyor nedir tanıyamadım kaç gündür kızımı bakalım benle napıcak..

günaydın kızlar herkese çalışan anne olmak ne kadar zormuş gerçeten allah tüm çalışan annelere kolaylık versin bide ben kızı 2 saate bir emzirmeye gidiyorum allahtan ev yakın ama kuzum benim görünce gözleriyle gitme diyo bişeyler anlatmaya çalışıyo onu oyle bırakmak hiç istemiyorum ama napalım hayat şartları selmacım bebişler kalabalıkda daha huysuz oluyolar evet ikrada aynı çünkü ama alışsalar daha iyi olur sanırım.herkese güzel günler diliyorum....

Merhaba, sanırım Mardin de yaşıyorsunuz.Ben de mecburi hizmetimi Mardin'de yaptım.2 yıl önce Sinop'a geldik.Özlkemiyorum oraları desem yalan olur.

Arkadaşlar ,kızımın henüz dişi çıkmadı.Geç çıkması sorun olur mu acaba fikriniz nedir?Ancak çok huzursuz bir bebek.8 ayımıza kadar gaz sancıları çektik.1 aydır fena değiliz.Gene de tam olarak geçmedi.Kabızlık ta yaşıyoruz arada bir.Yani bu kız bana çok çektirdi.Ama öyle şirin ki insan kıyamıyor.

lepiska cım hoşgeldin bu arada:)
canım eşimin askerliği haziranda bitiyor burada yaşamıyorum geçici yani hazirana kadar buradayız.bende izne ayrıldım bebeğimi büyütüyüm hem hem eşimin yanında olayım dedim.
burda hep evde olduğum için birşey anlamadım mardin den.
bende ilk tayin yerim diyarbakır dı biliyorum yani önceden buraları..
sinop u da bilirim tatillerde gelmiştik bikaç kere:)
dişlerin geç çıkması iyi olur derler aslında.genetik eğer sizin ya da eşinizin geç çıktıysa ondan da olabilir.
diş dertleri çok kötü oluyor aslında..aman biri bitiyo biri başlıyo değil mi rahat yok bunlar büyüyene kadar..

Ben de izindeyim şu aralar.Bebeğimi en az bir yaşına kadar kendim büyütmek,yanında olmak istedim.O da bunun farkında sanırım tam bir ilgi canavarı oldu.Kesinlikle yalnız kalamıyor.Mutlaka yanında olmamı istiyor.Gerçekten rahat yok bu bebişlerden.Canları sağolsun.

kızlar merhaba uzun bir aradan sonra hepinizi çok özledim..

biliyorsunuz işyerinde bu siteye erişim engellenmişti ama ben bir yolunu bulup yine de girdim..sizleri ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi anlayın artık
ancak az sonra çıkmak zorundayım hepinizi teker teker öpüyorum..kendinize ve meleklerinize iyi bakın
yarın görüşmek dileğiyle

rida seni görmek çok güzel bekliyoruz hep burada ol tamam mı tam sana alıştım kayboldun olmaz ama böyle seni geri istiyoruz....

lepiska hosgeldin,umarim guzel vakit gecirirsin burda. selmacim valla bebeklerde bi duzen bozuldumu sonra vay halimize
ben bu hatayi uygar 3bucuk aylikti turkiyeye gitmekle yaptim,geldigimdede ev tadilata girdi bir bucuk ay mecburi esimin halasinda kaldim cocuklar filan derken uygarda duzen adina hic bisey kalmadi ozamandan bu zaman hic degistiremedim ne uykusu duzenli ne kendi odasinda yataginda yatiyo, nede yemek duzeni bazen diyorum benmi yapamiyorum ama su bi gercek cok deniyorum. ikracim valla sana soylicek tek seyim allah kolaylik versin cok zor valla iki saatte gel emzir git ama yinede bu yumurcaklar herseye degiyo

çok haklısın canım bebişlerimiz herşeye değer bi de şu düzenlerini oturtsak özellikle uykuları düzene girse ben ikra doğduğanda beri 2 saat aralıksız uyuduğumu hatırlamıyorum hele bu aralar çok daha fena sanırım butun gece uykulu bi şekilde ayaktayız üst dişler diyorum ama ben emzirmeyi kesene kadar uykudan vazgeçtim delikafadulden tecrübeli butun anneler bunu soyluyo hakkımızda hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…