2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gökçen hakikaten zormuş işin aslında ev almak en mantıklısı değer yani ev için sıkıntı çekmeye.
biz bile düşündük istanbuldan ev alsak mı diye halbuki adana ya gideceğiz krizi de değerlendirmek lazım ev fiyatları da düştü eğer biraz paranız varsa ve ailelerden felan alıp birazda ev almanız mantıklı bence tabi hayırlısı olsun..zor bu işler zorr.
çok düşünme olacağına varır bak en azından zayıflarsın )

selam kızlar ben geldim...
işlerimin yoğunluğundan bayadır giremiyorum bu yüzden açıkcası geçmişe yönelik pek okumak gözüm almadı sırnaşık şey

nasılsınız bakem iyisinizdir inşallah... bebişlerinizde iyidir umarım...
Biz bu aralar baranla kavga dövüş içinde gidiyoruz. ilk dişini çıkardı ama bir çıkardı pir çıkardı, diş yanında faranjit 39-40 derecelerde ateş kıvrandık. tam geçti derken ikinci dişi kabardığını gördük onunla birlikte ağzı mantar olmuş bide bi öksürük başladı sormayın... geceleri uyku haram oldu senağlama yanıma alıyorum o bile fayda etmiyor. sürekli ağlamaklı oğlum ... dün gece yanıma aldım yine ne kucakta ne ayakta nede yatakta tam uykuya dalacak bi sinirle ağlamaya başlıyor şaşarsınız. bende otutturdum yatağa uyuma mağdem diye yavrum kafasını dizime koyuyor uykum var dercesine... biraz uyuduktan sonra babasının horlamasına uykusu dağıldı oturdu oynadı kendi halinde babayla ben uyuyoruz çocuk yatakta cirit atıyo kafamçokkarıştı uyandığımda tepeme çıkmış üzerimde atlayıp yere inmeye çalışıyordu... ne yapcaz bilmiyorum uykusuzluk neysede bide çalışınca ayrı bi zorluğu var yahu senağlama

Ay canım çok geçmiş olsun bir an önce atlaırsınız inşllah
dişinizde hayırlı olsun

slm kızlar kimsecikler yokmuşşşş amaaa
görüşmekk üzere öpüyorum..

sevoşcum geçmiş olsun canım bizde de aynı dert var( yarın dr götürcem bir kaşık yiyo 10 kaşık çıkarıyo dişinden diye tahmin ediyorum ama bakcaz artık

günaydın kızlar...
ela emeklemeye başladı iki gündür felaket.kablolar özel ilgialanı birde benim yerlerim beton napıcam bilmiyorum o da özellikle beton yere gidip oturuveriyor
kızlar dün elayı tarttırdım markette:) kontrolümün yoktu merak ettim kilosunu 10350 olmuş ve 8 aylık bebekler için en üst sınır 10350 tamı tamına çok canım sıkıldı kızım obez olmaz değil mi??

maşallah ela'ya. niye obez olsun canım. bebek bunlar.emekledikçe daha az kilo alır.

hekese selam. tüm bebişleri öpüyorum. ben pek iyi değilim.hala moralim bozuk ev işine. okullarda açılıyor. oğluşumla ayrılcaz. neyseki komşum bakıyor.içim rahat. komşu annemiz iyi çünkü. inşallah ev işini de hallederiz de sorun kalmaz.olmazsa ev sahibindeb temmuzda çıkmak için rica edicem. okul da kapanmış olur,rahat rahat taşınırım.inşallah müsade eder 1 ay daha.haziranda çıkın dedi ama bakalım artık. neyse bugün arkadaşa gitcem sıkıntımı atarım biraz.annemlerde gitti ondan da biraz kötüyüm.alışınca ayrılması zor oluyor. ev bom boş oldu sanki.

merhaba kızlarrr
ben damlayı geçen ay kontrole götürmedim bu ay götürcem kilosunu merak ediyorum ama benimminikelam sanki bana bakkalın tartısıyla doktorların ki farklı geliyor yinede sen bilirsin ama
ridanın cezası daha bitmedimi ?
hepinizi öpüyorum...

neysen cim inşallah öyledir.açıkçası canımı sıktı bu durum gerçi boyu da iyi ama annem felanda kilolu yapma kızı felan diyolar iyice kötü oluyorum..

neysen cim inşallah öyledir.açıkçası canımı sıktı bu durum gerçi boyu da iyi ama annem felanda kilolu yapma kızı felan diyolar iyice kötü oluyorum..

canım sen içini ferah tut zaten dişleri çıkarırken zayıflıyolar ayrıca boya giderkende kiloları kalmıyor sağlıklı olsunlarda inan bana dila çok zayıfladı allahtan kemikleri güçlü boyu uzunmuş yoksa zorluk çekilirmiş ...

kimseciklerrde yokmuşşşş herkese iyi geceler tatlı rüyalar iyi uykularrrr
bebeişleri öpüyorum sizleride allaha emanet olun...

buaralar pek giremiyorum kızlar umarım iyisinizdir neler yapıyosunuz bebişler nasıl naz iyi hastalığı geçti maşallah haberiniz olsun desteğiniz için saolun bu arada edacım sana özel msjına cevap yazmıştım ama becerebilip atabildimmi bilmiyorum hepinizi çok öpüyorum funda.....

günaydın kızlarrr gününüz çok güzelll geçsin inşallah
herkese hayırlı cumalar
öpüyorum....

günaydın kızlar.. funda kızın iyileşmiş gözün aydın. bidaha hasta olmaz inşallah..
herkes iyidir umarım. bebişleri öptüm..

selam kızlar.herkese merhaba diyorum..
görüşmeli iyisinizdir umarım . benim biraz sinirlerim gergin..
umarım hasta olan falan yoktur.. kendinize iyi bakınn görüşürüz.

arkadaslar bu disler kuzucugumu mahvetti,gecemiz gunduzumuz birbirine giriyokafamçokkarıştı jel de surdurmuyo dislerine cenesini kitliyo yavrum.Burda bi kolye var ozel bi tastan yapilmis boncuk gibi cok saglam bisey bebeklere hep onlardan takiyolar dis agrilarini aliyomus ,bebegin sindirimine yardimci oluyomus v.s... bu kolyeden kullanan arkadaslar varmi eger varsa etkili oluyomu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…