2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

slm arkadaslar bebisler nasil biz dis cikariyoruz 8.disi patlamak uzere cok aci cekiyo yavrum,dis cikarmaya basladigindan beri hic araliksiz devam ediyo dis cikarmaya,dolayisiylada uzun zamandir rahat uyumuyoruz

slm arkadaslar bebisler nasil biz dis cikariyoruz 8.disi patlamak uzere cok aci cekiyo yavrum,dis cikarmaya basladigindan beri hic araliksiz devam ediyo dis cikarmaya,dolayisiylada uzun zamandir rahat uyumuyoruz

8.dişmi :nazar:vallahi,bizimkinin daha 2 dişi çıktı.a.s O kadar peş peşe çıkması dişlerin,epey rahatsızlık vermiştir cnm yavrucuğuna.Allah yardımcısı olsuna.s.

selam şekerler ben 3 gündür giremiyodum eşimle ufak bi seyahate çıktk pek fazlada bi değişiklik olmamış yarencim fundacm sizlere geçmiş olsun
bu arada bizimkininde ilk dişi çıktı ilk gördüğümde inanamadım darısı çıkmayan bebişlerimizin başına
bişet sorcam sizlere adetiniz düzene girdimi ben sadece 2 defa mens oldm ne zaman olcağımda belli değil kadın doğumcuya gitmeme gerek varmı cevaplarınızı bekliyorum

Cnm 2 kezmi adet oldun anlamadım ben.
Ben ilk olduğumda safa 3 aylıkdı ve o günden beri her ay çok düzenli.Ama bildiğim kadarıyla doğumdan sonra ilk yıl düzensizlik normal sayılıyor.Ama yinede kadın doğumcuna en azından bir tlf et.Kafana takılmasın.

8.dişmi :nazar:vallahi,bizimkinin daha 2 dişi çıktı.a.s O kadar peş peşe çıkması dişlerin,epey rahatsızlık vermiştir cnm yavrucuğuna.Allah yardımcısı olsuna.s.

sagol cnm zor oluyo gercekten gec cikmasina iyi diyolar ama bu konuda tam bi bilgim yok Allah hepimizin bebeklerine guc versin.

günaydın kızlar ... fundacım dişiniz hayılı olsun alperende öyle oldu hastalandı ertesi gün dişleri patladı herkesin aynımı bilmiyorum ama benim çocuklar dişleri 2 ,2 çıkarıyo:))))))))) genelde her diş çıktığında huysu olur ama ilk olduğu gibi hastalanmaz bence unutmadan tekrar geçmiş olsun yarencim sizede canım

saol cnm ilk diş bizi baya bi yoruyo inşllh diğer dişlerde bukadar sıkıntı yapmaz sizinde dişler hayırlı olsun çok öpüyorum nazoş ta alpereni öpüyo...kaydirigubbakcemile5

doğrudur canım nasıl inanmam:teselli:
bu sabah çok zor geldi kalkmak ama ela hanım sağolsun acelemiz var günü kaçırmayalım diye kalkıverdi erkenden:KK43:
ela da öyle çekmeceleri çekmeye çalışıyor yürütecine çarptığı için açamıyor sinirleniyor sonra da hanfendi:ecrin_bebek: babası bile şaşırdı dün.
kızlar ela iki elini yumruk yapıp yanlara açıp öyle bir sinirleniyor ki varmı sizinkilerde böyle birşey nerden gelmiş bu kıza bu asabiyet anlamadım gitti ben sabırlı biriyimdir eşim benden de sabırlıdır:uhm:

valla bizimki sinirlendimi bi bakışları var görmen lazım selmacım normale döndürmek yarım saatimi alıyo hanımefendi çok asabi yemek gördümü kaşığı hele direk mızmızlanmaya başlıyo ben babasından daha asabiyimdir büyük ihtimal banaçekti bide benim anne tarafım arnavut bence arnavut damarını almış benim genlerden hahahaha delikafadulden çok öpüyorum ela yı ve seni

valla bizimki sinirlendimi bi bakışları var görmen lazım selmacım normale döndürmek yarım saatimi alıyo hanımefendi çok asabi yemek gördümü kaşığı hele direk mızmızlanmaya başlıyo ben babasından daha asabiyimdir büyük ihtimal banaçekti bide benim anne tarafım arnavut bence arnavut damarını almış benim genlerden hahahaha delikafadulden çok öpüyorum ela yı ve seni

selmacım bebekler ne yedi bölümünde sabah kahvaltısını karıştıryomusun diye bana sormuşun mecburen karıştırıyorum tek tek verdiğimde yemiyo bende bütün vitaminleri alsın diye karıştıryorum eksik yemesin diye geceleri de sadece muhallebi vermek yerine milupanın 8 tahıllıssını devam sütüyle karıştırıp veriyorum tamamne kepek şeklinde tahıllar baya hoşuna gitti nazoşun canım denemeni öneririm

Cnm 2 kezmi adet oldun anlamadım ben.
Ben ilk olduğumda safa 3 aylıkdı ve o günden beri her ay çok düzenli.Ama bildiğim kadarıyla doğumdan sonra ilk yıl düzensizlik normal sayılıyor.Ama yinede kadın doğumcuna en azından bir tlf et.Kafana takılmasın.
cassercm 6. ayın sonunda oldum bide ondan 2 ay sonra oldum dahada olmadım bakalım ne zaman olcm:1no2:

funda benim de ilgimi çekti içinde devam sütü olan muhallebilerden al ve onu yapıp içine milupanın 7 tahıllısını karıştır neden ayrıyetten devam sütü alıyorsun ki?milupanın 7 tahıllısı devam sütüyle hazırlanıyor ama bu şekilde de verirsen olur bence..

herkese selam. annemler yanımda olduğu için pek kk da bulunamıyorum. bi bakayım dedim herkes ne alemde. nasılsınız?bebişler nasıl? bizim ilk dişimiz göründü sonunda. toplu iğne başı kadar henüz. gece hiç uyutmadı.huysuzdu çok. biz de taşıncaz buarada. ev sahibi yaza kadar çıkın dedi. yazın oğlu evlenince oturcakmış.ev aramaya şimdiden başladık.yazı beklemeyelim diyoruz.bi yandan kuzey'in bakıcısı dip komşum. ona bırakıyorum.taşınırsak nerden bakıcı bulcam şimdi hem de böyle güvenilir bi insanı..vaz geçip yaza kadar beklesek mi !!! eğer uygun fiyatta bulursak biraz kredi çekip satın alalım diyoruz yada iyi bi ev olursa kiralıcaz. bakalım artık zaman ne gösterecek. eşim de göreve giderse tek başıma nasıl halledecem bu işleri bilmiyorum.ayy valla sinirlerim bozuldu.çne güzel düzenimi de kurmuştum.

herkese güzel günler...

gökçen allah yardımcın olsun zor bu işler..
eşin ne iş yapıyor canım senin? bu oturduğunuz eve yakın yerlerde ev bulman mantıklı olur bakıcı açısından aslında ama var mıdır iyi bir ev?
istanbul da bizim oturduğumuz ev kayınvalidemlerin.zaten adana ya tayini çıktı eşimin çıkıcaz yani evden.. bende evimiz olsun istiyorum yerleşik bir düzen istiyorum ya bu kiracılıkta zor iş gerçekten:KK43:

mrb kızla gökçencim gerçekten çok zor bu işler insanın alıştığı yerden taşınması kötü oluyo şuan bizde kayınpederimin evinde duruyoruz ama bize ait .. annemlerin şimdiki oturduğu yere liseye giderken taşınmıştık oturup ağlıyodum sıkıntıdan:))) Allah evi olmayan herkese nasip etsin inşallah.. kızlar bu arada alperen bütün gece kustu sabahta ishal olmuş dişinden diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum keyifsiz muharremide kont götürdüm zatüreydi ii dedi düzelmiş ama dkkat istiyo heran tekrarlanabilir

Gökçen kolay gelsin sana.Umarım bakıcına yakın bi ev bulabiirsin.Şimdi küçük çocukla taşınma derdi çok zor olur ama sağlık olsun.Herşeyde bir hayır vardır öyle düşün bence.Bazen sıkıntı verir o an içinde bulunduğun durum ama belki sizin için hayırlıdır.

Selam kızlarr
evim evim güzel evime evimin resimlerini ekledim bakmak isteyenlere duyurulur

merhaba kızlar gelenler hoşgelmişler çok olduğu için sayfaları okuyamadım sadece şöle bi baktım dila uyurken hepinizi öpüyorum....

iyiym canım giremdim bu aralar pc bozuktu sizler nasılsınız görüşmeyeli

sağolun kızlar iyi dilekleriniz için. inşallah yakın bi ev olur da getirip götürmek zor olmaz.eşim asker selmacım. göreve giderse ananemi yanıma çağırcam. eşim gelene kadar beraber kalcaz. eşim gitmezse işler daha kolay ama giderse ev bulmak taşınmak herşey bana bakıyor.nasıl olcak bilmiyorum inanın canım çok sıkkın. herşeyde bi hayır vardır tabi. ev sahibi hazirana kadar taşının dedi.eşim giderse temmuzda dönecek. bu yüzden bu ay içinde bi karar vermemiz lazım. hazirana kadar beklersem bakıcı sorunum olmayacak ama ev bulma sorunum olcak.emlakçıları gezmek evlere bakmak bana düşecek.haziranı beklemeyip taşınırsam bakıcı olayı zora düşüyor. çünkü teyze komşu diye bakıyor ve ben kuzeyi evine bırakıyorum. yani taşınırsam bana gelmez. iki ucu b..lu deynek. off yaa off nerden çıktı bu ev işi bilmem tamd herşey yoluna girmişken.. inşallah iyi bi ev denk gelir de satın alırız.en azından kendi evimize taşınmış oluruz.. Allah yardımcım olsun ne diyeyim...

X