2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

nuraycım hoş geldin canım:)))) elifçim senind ameliyatının başarıyla geçmesine sevindim...inşallah tez zamnada eski sağlığına kavuşur çocuklarının başına geçersin hayırlısıyla

kızlar resim konusunda bişey demediniz:KK43:
marem sanırım senide gördüm resim koumuşmuydun

evet vuslatcım albümümde kendi resmim eşimin çocuklarımın bide eltimin resmi var:)))))) ama arkadaşlara özel

gördüm maremcim maşallah süphanallah oğulların çok tatlıyaaaaa
annelerine benzemişler sende güzelsin canım

elifcim cok gecmis olsun insallah tez zaman da iyilesirsin, cocuklarinin sana ihtiyaci var dualarimiz seninle cnm:Saruboceq:.nuray 74 hosgeldin cnm iyi paylasimlar.ervuscum en kisa zamanda bende resmimi eklicem.bu arada kizlar benim oglum cok hizli gidiyo emekliyerek dolaplari aciyo ,tutunarak ayaga kalkiyo oyle yurumeye calisiyo ben pesinden kosuyorum hep coksik dusmeye basladi.gamyoncuiremsu

arkadaslar bebekleri nerde yatiriyosunuz ben mecburen yanimda yatiriyorum cunku surekli uyaniyo ve emmek istiyo yatagina nasil alistircagimi dusunuyorum

nuraycım hoşgeldin
elifin ameliyatının iyi geçmesine çok sevindim inşallah kısa zamanda ayağa kalkar sapasağlam:)
bende fotomu ekliycem ervus bende sizleri merak ediyorum gerçekten.
dur fotomu ekliyim bir koşu:))

aynen canım dorukta çok uyanıyor odasında yatırıyodum artık yoruldum bi oda bi yatak odası
bende en sonunda odamızda beşiği vardı ona yatırıyorum napıyım gece zor oluyo
daha çok acıkıyor gece tostakcım bu arada hoş geldin:)
adın nedir

ervus cum ben ekledim ama nereye ekledin diye sor :)) albüm yaptım iki foto ekledim buraya nasıl ekleniyordu köşeye onu unutmuşum iyi mi:)) bende bir zamanlar sarı saçlıydım hamile kaldıktan sonra doğalıma döndüm:)
saçların çok hoşmuş rengini çok güzel tutturmuşsun:))

ervus sen daha da küçükmüşsün maşallah size ya bu yaşta anne olmanız çok hoş bence:))
ben nerdeydisem o yaşlarımda allah allaaah:)))

ayyy cok güldürdün beni yaaaaaaaaa
kontrol paneline gir avatarını değiştir diye bir seçenek var ordan
eğer resim eklemeyi diyorsan bende bilmiyorum onu:)
sağol canım şimdi daha sarıyım

evet ben 18 yaşında evledim
çok aceleci ve sabırsızım
sanırım benden ufakta vardı çiğdem özal 18 di heralde yanlış hatırlamıyosam
senin yaş kaç

29 yaşımdayım ben:KK43:(
naptınız siz böyle erkenden vallahi maşallah ve iyi cesaret diyeyim hemen ben evlensem mi evlenmesem mi derken 27 de evlendim aslında katekulliye geldim de neyse eşime çok dedim beni bırak evlenmiycem diye sabırlı çıktı:))
çocuk yapmıycam derkende eşimin askerliği sağolsun yapıveriyimde beraber olalım o askerdeyken yanına gidiyim dedim de yaptım:))

X