2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ikraa hoşgeldin aramıza ne güzel son zamanlarda bi sürü arkadaşımız oldu iyiki geldiniz kızlar
selma geçmiş olsun tekrar hem sana hem elaya
elifcim ridacım siz girmemişiniz pek nerdesiniz ayol
yarencim sanada iyi gezmeler
hümeyracım musoncum fundacım gökçencim gülhancım edacım hepinizi öpüyorum
ben yaramaz oğlum yatınca ancak giriyorum uyankn mümkün olmuyor :)

Son düzenleme:

canımcım Ulaş 9 mayıs doğumlu geri geri emekliyor,yüzüstü dönünce sırtüstü dönemiyor uğraşıyo inşallah başarcak:roflol:merak etme cnm ben yere koymuyorum ulaşı tabii oğluşumda fazla antreman yapamıyosırnaşık şeybacak ve kol kasları biraz daha gelişsin tüm gün peşlerinde telef olucaz zatenkafamçokkarıştı cnm

enesin annesi, rida, muson,murgiz,marem alperen,ulaseda;benim minik elam,neysen,mercan dilara kızlar hepinizi öpüyorum neler yapıyosunuz?

cnm bende seni ve fıstığımıŞenizCnm akşamları 11 de girebiliyorum ancak 10.30 da yatıyor ulaş.Ortalığa da son şeklini veriyorum ancak girebiliyorum cnmÇok oyun istiyo bizimki evde annanesi de var üçümüzünde canına okuyor hınzırım

bizimki uyudu asayiş berkemal yani benimde annemle kardeşim yanımda onlar bakmasa 5 dk hiç giremicem valla

canım valla hepimiz aynıyız yorgunluk uykusuzluk mayıs anneleri yerine zombi anneler ismi bize daha uygun murgizcimdelikafaduldendelikafadulden

kızlar ayva süt yapıyomuş hergün bitane ben bugün başladım eger fayda olursa haber veririm malum sütler azaldı

bizimki uyudu asayiş berkemal yani benimde annemle kardeşim yanımda onlar bakmasa 5 dk hiç giremicem valla

oooooooo sende şanslısın cnm,uzun süre mi kalacaklar barikaydirigubbakcemile5bende annem olmasa ayvayı afiyetle yiyecem vallahisositosositoAnnemi bırakmıyorum gitme ısrarlarına rağmen,o da bana kıyamıyo zatensositososito

biz şu an annemlerle oturuyoruz 4 .5 ay içinde ev alıp çıkıcam ama şimdilik memnunum onlar olmasa kafayı yerim heraldehihoyyyt

evet canım oğlan ağırlıklı mayıs annelerinde ikra emeklemiyo ama emeklemeye de hiç niyeti yok yüz üstü yatırmak mümkn değil bizim kızı ellerinde tutup yürütüyorum hergün 5-10 adım atıyo koltuğun kenarına koyuyoruz duruyo yürümeye çalışıyo çok net anne diyo hemde çağırır gibi ama bilinçlimi emin değilim baba diyo dede diyo şarkı gibi kendi kendine sürekli bişeyler soyluyo hiç susmaz yani 8 aya girdiğimizde kilosu 9.100gr bıyuda 71cm di şişman bi bebek değil ama sağlıklı çok şükür elanın kilosu nekadar

teşekkür ederim murgizcim çok hoş buldum

kızlar hepinize merhabaa
neyse rahatladım bende diyordum niye biizmki emekleyemiyo?
doğru emekleyince de otursalar biraz diyeceğiz de..
ben bugün çok şükür iyiyim dün iki defa o turptan yapıp içtim şimdi bir tane daha içeceğim o faydalı oldu çok. aklınızda olsun bıraktım antibiyotiği dün bir tane almıştım ama birden iyileşiverdim sanki çoook şükür kızım da iyi gibi ama burnu mümüklü(sildirtmiyorda cadı.

Arkadaşlar

Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum öncelikle :)

Benim oğlanda emeklemiyo merak etmeyin aslında tam dizlerini kırmak üzereyken kendini sırt üstü bırakıyor. Apalayabileceğini hala idrak edemiyo heralde :)) Bu arada hala dişleri de çıkmadı biliyomusunuz?? Ne zaman çıkacak çok merak ediyorum..Aylardır bekliyoruz ha bugün ha yarın diye diye..

Arkadaşlar ben bişey sorucam ek gıdanında verilmesiyle sütüm iyice azaldı,gündüz 1,gece 2 kere emiyor ulaş,eskisi gibi sert değil zaten göğüslerim,1 yaşına gelince geceleri süt mü vericez?

ela yla aralarında 20 gün var nerdeyse ne zamandır böyle emiyor?
ela sabah öğlen öğleden sonra akşam gece yatarken ve gecede 4 kere felan emiyor yani toplamda en az 9 kere emiyor bana da sütüm azaldı gibi geliyor gerçi.birde sürekli emdiğinden bana öyle az gibi de gelebilir bilmiyorum ki.diğer zamanlarda sen neden emzirmiyorsun? emmek mi istemiyor?

bende ikraya çok fazla ek gıda vermek istemiyorum 7 aydan sonra başladım vermeye baktım hepsinden yiyiyo şimdi az az veriyorum sütümü alsın istiyorum günde 10-12 defa belkide daha fazla emiyodur bizimkisi sabah peynir yumurta pekmez tahıllı mamadan veriyorum öğleden sonra meyve ve bide yoğurt bizimle yemek yediğimizde bide ne varsa masada yemek istiyo onlardan tatmalık veriyorum kilosu da iyisütümde azalma olmadı hiç biraz daha boyle gitsin bakalım...

cnm evet emmek istemiyor,gün içinde susayınca emiyor,diyorum ya fazlada yok sanırım sütüm:çok üzgünüm:

Maşallah cnm emiyor,sütün varsa ve kilo alımı iyiyse devam et cnm

kızlar eliften haberiniz varmı ya acısıyla tatlısıyla bölümüne taşınan konusunu okudunuzmu çok üzüldüm bacağını kırmış iki yerinden ameliyatla platin takacaklarmış çok kötü ya yerinden bile kıpırdıyamıyor morali çok bozuk çok kötü oldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…