2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar bugün hiç de güzel haberler alamadım :KK43:( önce elifin kazasını öğrendim, şimdi de deryanın anlattıklarına takıldım kaldım..hayat her zaman güzel şeyler sunmuyor malesef insanlara...
sevdiğimiz insanların karşılaştığı çok üzücü olaylar karşısında nasıl bir tepki içinde bulanacağımızı bile kestiremediğimiz anlar yaşıyoruz..ne kadar tuhaf...Allah hepinizden hayırlı haberler almayı nasip etsin bana..hiç birinizin acı haberini duymak istemem..ve benim duam hep budur..Allahım sevdiklerimin acısını göstermesin bana...ben dayanamıyorum..sanırım..Rabbim sen her şeye kadirsin..

bu arada Ebrucum 69 a takılmışsın sen de benim gibi..ben de girdiğim sınavlardan hep 69 aldım bugüne kadar..70 yeterli puanken sınırda kaldım hep..ama şimdi daha iyi anlıyorum ki bu benim için en hayırlı olandı..insan bazen isteklerinin karşılanmaması karşısında Allaha isyan eder..ancak bizi bizden daha iyi bilen mutlaka bizim için başka bir kader çizmiştir ve biz o günün ne zaman olduğunu bilmediğimiz için..hiç o gün gelmeyecekmiş gibi sabırsızlanırız..belki de o gün hiç gelmeyecektir ama bizim için bu daha hayırlıdır kimbilir...
Allah akıbetimizi hayırlı kılsın arkadaşlar..amin..

aramıza yeni katılan arkadaşlara selam vermeden ve hoşgeldiniz demeden geçemeyeceğim..
ikraa nın annesi esra..
hazaldt 2008..
güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz..

gökçencim, sen de bir süre sonra kuzeyini bırakıp işe başlayacaksın..ilk iki hafta çoook zorlanacaksın ama zamanla alışacaksın bu duruma..Allah yine de kolaylıklar nasip etsin sana..yavruna ve sağlıklı günler diliyorum..az sonra çıkacağım için böyle hızlı hızlı geçiştiriyorum kusuruma bakma canım..yoksa anlatacak çok şey var aslında..öpüldünüz..

gizemcim seni çok seviyorum..çok tatlısın..keşke sana yakın olabilseydim..demek istedim..kızkardeşim gibi seviyorum seni..canım benimmm

funda, seda, enesin annesi, yaren, muson ikraa, gökçen, selma, ebru, derya, yasemin, gizem, hazal, selma hepisinize güzel bir akşam diliyorum..elifcime dua edelim lütfen..ameliyatı hayırlısıyla sorunsuz geçsin ve sağlığına bir an önce kavuşarak yavrularının başına dönsün..amin..

ben çıkmak zorundayım, yarın görüşmek dileğiyle..hasta olan anne ve bebişlerine sağlık diliyorum.bu arada biz de hastayız..muhammedin burnu akıyor ve kötü kötü öksürüyor..sanırım bana da geçti..
sağlık ocağına götürmüştüm 8 kg geldi oğluşum..sanırım düzeliyor yavaş yavaş..gece uyumuyor, hala emeklemiyor ve hala dişleri çıkmadı....aynı durumda olan arkadaşların dikkatine
ebru, ikraa, enesin annesi...

çıkmadan son kez elife dua etmeyi ihmal etmeyin nolur...

bende elif in durumuna çok üzüldüm inşallah kolay olur ameliyatı ve hızla da iyileşir.
derya cım başın sağolsun ve çok geçmiş olsun inşallah hemen atlatırsınız hastalıkları..
rida cım size de geçmiş olsun inşallah hemen geçirirsiniz rahatsızlığınızı..

mrb kızlar bu aralar pek sohbete katılamıyorum neler olmuş neler gerçi elifi biliyodum çok üzüldüm hemen gözgezdirdim neler olduğunu bile unuttum kusuruma bakmayın inşallah tüm mayıs annleri olarak sohbete devam edeceğiz bugün dr geldik her taraf hertarafta muharrem zatüre olmuş.((( 7 tane iğne verdi be alprrendende şüpheleniyorum bakalım geçmezse birkaçgün onuda götürcem emekliyo ok yaramaz bi yerde durmuyo

deryacım untmadan başın sağolsun canım yeni gelen arkadaşlarımada hoşgeldiniz diyorum ve şimdilik çıkıyorum

aramıza yeni katılan arkadaşlara selam vermeden ve hoşgeldiniz demeden geçemeyeceğim..
ikraa nın annesi esra..
hazaldt 2008..
güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz..

teşekür ederim ridacım hoşbuldum elif in durumuna hepimiz çok üzüldük dualarımız onunla inşallah hızla da iyileşir allah yardımcısu olsun.
ridacım size de geçmiş olsun hasta olan tüm bebişlere rabbim şifalar versin inşallah.

deryacım başın sagolsun ne demişler ecel geldimi başagrısı bahane bu arada bebişinede geçmiş olsun

[COLOR="RoyalBlue"]Deryacım [/COLOR]başınız sağolsun,Allah geride kalanlara sabır ve dayanma gücü versin cnm

Ridacım Muhammete ve sana da geçmiş olsun cnm,en yakın zamanda iyileşmeniz dileğiyle...

Gülhancım size de geçmiş olsun cnm,iğneler acı yerine en kısa zamanda şifa getirsin cnm

X