2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bişey sorucam bugün yürüteç aldım ama çocuk binemiyor.üzerinde sabit durup önündeki oyuncaklarla oynuyor hatta mümkünse yere basmıyor bile.sizinkiler alır almaz onunla hareket etmeye başladılar mı yoksa kendiniz mi öğrettiniz

cnm tabii acemilik var öğrenir yakında,ben de arkadaşınkine bindirmiştim hemen oyuncaklara asılmıştı,cnm dikkat et ilk başlarda kafasını yürüteçin sağına soluna çarpmasın.Bende alıcam doktoruma danışayımda:uhm:

merabalar bende 2 gün önce aldım yürüteç bizim bebiş yarı saat inceledikten sonra hareket etmeye başladı mutfaktan solona bile geçiyo artık ayarına bir bakın isterseniz çok yüksek olmuş olabilir ayakları yere belki zor deyiyodur hiç merak etmeyin kısa bir süre sonra oda yürür ortalığı karıştırmaya başlar bile

selam kızlar... nasılsınız? dün kaza atlattık ya.. gezmeye çıktık... dönüşte kar bastırdı.eşim sağa çekip zincir takayım dedi.ama araba durmadı.abs nasıl çalıştı.takır takır ama biz hala kaydık gidiyoruz... eğer yol geniş olmasaydı ya bize çarparlardı yada biz kenarda duran arbalara. epey kaydık.. ödüm koptu...sonra tuzlama aracı geçti de arkasına takılıp eve gelebildik yavaş yavaş.

geçmiş olsun canım
ucuz atlatmışsınız neyseki

Çok geçmiş olsun gkcn.

GEÇMİŞ OLSUN GÖKÇEN allah korumuş sizi ya bende çok korkarım bu tarz kazalardan
burasıda karlı vede buzlu çokda soğuk

gökçn öncelikle sana geçmiş olsun arkadaşlar bebişler konuşmaya başladımı bizimki anne mamma bababa dedede demeye başladı bi başlayınca susmak bilmiyo heralde kızlar daha çabuk konuşuyo sizin bebişler neler diyo

ela da bazen çok konuşuyor bazen sessiz:)
del del dada dedde mammma gibi sesler çıkarıyor:)
baba ge ge yapıyorum ona benzer şeyler söylüyor o da çok tatlı sesi var:) mutlu olunca çığlık atıyor:)

Ben dün mama sandalyesi aldım.Önceleri pek almayı düşünmüyordum ama yemek yedirirken iki büklüm olmaktan bıktım ve aldım.
İçinde oturuyor oynuyor çok memnunum şimdilik.Çok kullanışlı bişeymiş.
Yürüteç almayı düşünmüyorum.
Mama sandalyesinde güzel oturuyor oyuncaklarını veriyorum önüne baya oyalanıyor.Ama çok tembel emeklemeye yönelik tık yok bazen geri geri emekliyor o kadar.

Yürüteçle beraber mama sandalyesi de aldım.yürüteçte hareket etmiyor ama mama sandalyesi çok işimize yarıyor.bizimle beraber yemek masasına oturuyor o sırada yediklerimizden ona da veriyoruz böylelikle rahat yemek yiyebiliyoruz artık.ama arkadaşım yürümeye başlayınca oturmak istemedi sandalyeye diyor.görücez bakalım paraları çöpe mi attık yoksa iyi mi oldu

arkadaşlar mama sandalyesini bende alıcam,9 aydan sonra tehlikesiz oturur demişti mağaza sahibi.Arkadaşlar dün migrosta bebek bezi reyonuna gittiğimde anneler konuşuyodu kendi aralarında bez ile ilgili,evy baby bayağı indirimdeydi,yanında 2 tanede mendil veriyordu,prima ve evy baby 5 numara aldım,deneyeyim dedim.Bugün kullandım gerçekten iyiymiş,gece yine prima takıcam,ayrıca evy babynin gece için olanları varmış yarım kilo ıslaklığı tutuyomuş,ne bileyim o kadar konuşuyorlar birde ben test edeyim bizzat dedim:roflol:

evet mama sandalyesi çok kullanışlı bişey.kuzey biz yemek yerken yanımızda oturuyor ve onada mamasını yediriyorum.oyun da oynuyor..ann neee , hamm ,mamm maa gibi şeyler söylüyor ama bilinçli mi bilemiyorum. mamayı görünce mam ma diyor yerken hamm diyor. sadece sıkılınca veya zor durumdayken anne diyor.

Ah canim ya cok gecmis olsun...Bir sadaka ver bari..Alllah korumus

Gizemcim valla yurutec konuusnda bende senin gibiyim.,Inat etmistim,ama bugun gidip alicam sanirim...Biizm ki mama sandalyesinde oturuyo cok uuzn zamandir ama ters donup cikmaya calisiyorBaglarindan kurtuluyor.Yerde emeklesin diye yer actim herseyi cope attim.1karis genisliginde katlanir masa aldim sandalyelerimde katlaniyor.Duvara dayamamis dun kasla goz arasinda sen sandalyeleere tutunmaya kalk.3sandalye ustune dusmus.Aklim gitti ,beynim uctu sanki..Hele mercani gorseniz cocugun dili tutuldu korkudan...
Aslinda esim kafes alalim diyor.Onun kafes dedigine bakmayin.6 gen seklinde parmakliklar var.Evin ortasina bir yerde hapsediyorsun cocugu ama onun yere tutturmadan nasildurdugunu anlamadim .Birde ustune devirir falan.Cok kararsizim ne yapsam bilmiyorum

Ridacim yorumun icin sagol canim.Seninde ruhunun derinliginde saklanmis bir romantik sevcan vardir.Olmadi sen iste ben cikaririm ortaya

kızlar ben mama sandalyesini çoktan aldım ilk ek gıdaya geçtiğimizden beri onu kullanıyorum şuandada sadece orda rahat duruyor zaten
ama öntepsiyi takturmıyor benim haydut tekmeleye tekmeleye çıkartyor yerinden aşağı atıyor
faydalı bişiy ama koltuk ksmı der gibi terletiyor fazla oturunca

gizem bende de çıkmıştı gebelik takvimi.imzanı değiştir e girip kutudaki yazıları sildim.düzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…