2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ebrucum yazılarından herkesin ders aldığını ve kendine bir pay çıkardığını düşünüyorum..şükür ki sen gerçekten düştüğün çaresizlikleri kendine kalkan yapıp sorunlarının üzerine üzerine gidenlerdensin..bizim senden öğrenecek çok şeyimiz var aslında..Yolun daima açık olsun arkadaşım..Kendini nasıl hissediyorsun, derslerine çalışabiliyor musun.. bu arada Yunus Emre nasıl, annanneyle günleri nasıl geçiyor? imtihanına da az bir zaman kaldı..mayıs anneleri olarak dualarımız seninle dostum..Rabbim yar ve yardımcın olsun..bizleri yazılarından mahrum etme..arada vereceğin bir selam yüzümüzde güller açtırır..selametle...

marem-alperen, kardelenler,canan, saadet, derya, gökçen, sevde, gizem ve yasemin herkese selam arkadaşlar..ecrinin, ardanın ve mertin yeni resimleri sitemizi renklendirmiş en sonunda.. sizleri ve koca bebişlerinizi de öpüyorum..

arkadaşlar benim oğlan çok kusuyor,
dün yeni bir mamaya başladım..nestle nestum ballı 8 tahıllı 6.aydan itibaren yazıyor üzerinde ve ek olarak bir ürün hediyesi vardı yanında o da demir destekli bir mamaydı..nestumu kullandım çok kıvamlı...pek sevmedi tadını..ben de pek beğenmedim....siz kullandınız mı hiç? şuan hangi mamayı kullanıyorsunuz paylaşırsanız sevinirim..

ya bir de hep aklımda unutuyorum yazmayı ama şimdi es geçmek istemedim..

TÜM ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUMMMM GİZEM, BETÜL GÖKÇEN..UNUTTUĞUM VARSA HATIRLATIN ARKADAŞLAR..ŞEKERCİM DE ÖĞRETMENDİ SANIRIM..YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN...

Enesin annesini ve yarenciğimi de öpüyorum...oğluş iyileşti mi yarencim..nasılsınız sesin çıkmıyor yine?

rida çok teşekkürler.öğretmen olduğumu bile unuttum evde oturmaktan.
kuzey bugün biraz daha iyi. çarşamba aşımız var acaba yaptırsam mı biraz dah beklesem mi karar veremiyorum.

Canancim cok cok gecmis olsun canim arkadasim...Dr bulabildin mi?Bende senin iicn bir kac kisiye sorarim...Cok iyi bi cocuk dr tanidigim var ona soracagim hemen

RİDACIM HERZAMANKİ GİBİ ÇOOOOOOOKKKKK TATLISIN VE ÖZELSİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
inan unutmuştum öğretemenler gününü ve öğretmenliği gökçenin dediği gibi canım çok sağol
saadetcim sanada çok teşekkür edeim
gökçenin dediği gii unuttum valla çalışmayı sanki hep ev hanımıyım:)
hiç olmadığım kadar temiz titiz oldum habire iş yapıyom canım çok sıkıldı kızlar yaaaaaaa çok sıkıldım patlayacam valla bugün eşimin boş günü sayılır öğlen 12 den akşam 5.30 a kadar boştu daha doğrusu tek boşluğu hafta sonuda yok bizi gezdir dedim düştü yattı yorgunmuşşşş yine evde kaldım yani anlayacağınıza bbaşıma ağrı girdi sıkıntıdan valla

Ah su saat farki,konular ben yazana kadar eskiyor senağlama Butun ogretmen arkadslarimin bende ogretmenler gununu kutluyorum tek tek...Gizemcim ,betulcum,Gokcencim,Sekercim ..Sizleri taniyince yeni neslin ne kadar sansli oldugunu bir kez daha gordum..
Kizlar hepiniz yazdiklarini goz yaslari icinde okudum..Buranin bu buyusu,iyilestirme gucu mucize gibi bir sey..Daha bir kac gun once dunyadan vazgecmistim .Hakli oldugum halde kendimi anlatamamaktan ,bir de ustune suclu cikmaktan ,ugradim hakisizliktan yilmis ve yikilmis...Sizler sanki gorubnmez ellerinizle beni tutup ayaga kaldirdiniz..Hepimnize cok tesekkur ediyorum
En cok da sana ridacim ..Sana tesekkur az biliyirum ama soyliycekde soz bulamiyorum,,,SEnin dualrin resmen kapkara olmus icimde,tunelin ucnda ki isik gibi bana yol gosteriyor..Annenden de allah yuzlerce kere razi olsun.Hakkini helal etsin.Hic oyle seyler dusune bilir miyim..Ben kendiisnin temiz kalbi icin ve ettigi dualari iicn tsk edebiliirm .Ve allaha sukrederim karsima cikardigi icin sizleri...

Gizemcim daha iyiyim canim .Oldukca toparlandim...Bende ev isleri yigilmisti altindan klamaya caliisyorum AMA sagolsun artik emekleme olayini asti..O uyanikken is yapamoiyorum anca yaninda bilg girebiliyorum..Uyursa ise baslayacgim....
2 gundur secde pozisyonunda yuzu koyun yatiyor.Sonra yorulunca ayaklarini donduremiyor gel beni duzelt diye agliyor.Uyurken de oyle secde seklinde uyuyor.nasil nefes aliyor anlamiyorum.Duzeltince uyaniyor.O oyle uyuynca da ben uyyamiyorum korkudan

Gokcencim biz kayra da 2 ay cektik o oksurugu .Birde kriz seklinde geliyordu...Gicik tutuyor,boglucakmiis gibi beli 15 20 dk oksuruyordu..Sonra kusmaya basladi..4-5 gun balgam kustu ve bi baktik pat diye bitti oksuruk...Yani kusmasi bir yerde iyi..Korkma canim

Ridacim yeni doganlarda yaklasik 1yasina kadar mide kapakciklari tam randimanli calismadigi iicn kusma oluyor..Bne kucuk kardesimi hatirliyorum .Tam 9 ay boyunca surekli kusardi..Kimse kucagina almak istemezdi.Oyle az az degil bayagi bi kusardi.Ama 9 ayi dolunca bir anda bitti....
Simdi kayra da refluden dolayi geceleri kuusyor..Cok az ama mide asitleri bogazini yaktigindan cani aciyor,hem agliyor hem de sesi kisiliyor ,,
Insallah Muhammetciginde kusmasi bu yalarda son bulur canim arkadasim...

Gizemcim , canimsin arkadasim
Bu arada tugba nerdesin????????Kardelen elifte yok....Kardelenler yok oldu ....Nazeyi bend emerak ediyorum...Ayperini ve kayra alini de..Bizi okuyor muusnuz arkadaslar?

Arkadaslar su ek gida isinde hatirlatmak istiyorum...Biliyorsunuz 1 yasindan once sakin bal vermeyin ,Ayni sekilde tuz ve sekerde...Suan da bebislerin bunlara ihtiyaci yok,meyve sebzelerden bunlari zaten aliyorlar..BUrada ozellile bal konuusnu cok onemsiyorlar,cunku bebek olumlerine yol acan bir gida...
Bu konuyu ek gida topiginde ayrintli yazmayi duusnuyorum ama buaryi hepimiz daha cok ziyaret ettigimiz icin kucuk bir not dusmek istedim...Birde aranizda pekmez verenler var....dr tavsiyesiyle mi veriyorsunuz?Bne kararsiz kaldimda...Bu rada sekrle seyler onermiyorlar.....Sonucta pekmez de dogal ama ne bileyim ben karasiz kaldim...

CANIM PEKMEZ VEREBİLİRSİN 1 ÇAY KAŞIĞI DOKTORUMUZ VERMEMİ SÖYLEDİ BANA KAHVALTIDA PEYNİR TEREYAĞ PEKMEZ BİSKÜVİ YUMURTA AMA BİZİMKİ PEK SEVMİYO O AYRI KONU İNŞALLAH ZAMANLA YERsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…