Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım neden degiştiriyorsun cocugun sınıfını cocukmu istiyor senmi istiyorsun

evet gelelim bana ne aldım ne verdim bu hafta

gecen hafta 84400

bu hafta 83100 olmuşum yani 1300 gr gitmiş

canım neden degiştiriyorsun cocugun sınıfını cocukmu istiyor senmi istiyorsun

oğlum istiyo ben sabahçı olucam diye tutturdu

okul açıldığından beri bana söylüyo ama belki geçicidir hevesle söylemiştir diye ilk başlar ciddiye almadım
ama artık baskı yapmaya başladı
sabahçı olursa kendine daha çok zaman ayırabileceğini derslerini daha rahat yapabileceğini söylüyo
arkadaşlarını öğretmenini göremiceksin artık diyorum olsun görmim zaten hiç birini, sevmiyorum diyo

bende oğlumu dinlemeye karar verdim eğer sınıfından soğumuşsa isteksizlik olur diye düşünüyorum

oğlum 5. sınıfa gidiyo sonradan pişman olurmu diye düşünüyorum ama
hayır diyo ben kararımı verdim diyo

anladım canım bizde gecen yıl oglüm 8 . sınıfken okul degiştirdik ve malesef hayatımızın hatasını yaptık bence iyi düşün cok zor oluyor

ne konuda zor oluyo ve oğlunda istemişmiydi okul değişikliğini

acaba rehber öğretmenle konuşsam oğlum böyle böyle desem sınıf değiştirmek istiyo bide siz konuşun desem iyi olurmuki

bide kendi öğretmeni duyarsa oğlumun sınıfıda değişmezse oğluma soğuk davranırmı

bide rehber öğretmenle konuşunca tabiki oğlumun sınıf öğretmeniylede konuşucaktır
yada biraz daha beklesem belkide oğlum vazgeçer
sorun öğlenci olmasıysa
zaten seneye sabahçı olucak
üff ben bu işin içinden çıkamadım

poseidon helva yeme canım bence
yersende serbest günlerde ye

helva ağır diye biliyorum yoksa sen diyet helvamı yiyosun

kizlar benim kart listesi hazir, simdi ekliyim
dünkü menüsünü yazmayanlar dün icin eksi aldi yazinca hemen düzeltirim.
bi de yanlislik yaptiysam düzeltin hemen beni. zaten hergün herkese kirmizi alip almadigini yazmistim siz de ne kadar kirmiziniz var biliyorsunuz. benim liste sizin bilgilerle cakisirsa haber verin kontrol ediyim

Bursa86: neti yok- izinli
Citlembikbesyo: 4 kirmizi
Neslihan: 3 kirmizi
Aybuke07: 3 kirmizi
Lolo: 2 kirmizi
Minnosprenses: 4 kirmizi
Selma12: 4 kirmizi
Poseidon83: 4 kirmizi
Akrep: 1
Karamel_Güzel: 1 kirmizi
Arteria: Izinli

Akrep persembe yediklerini yazmamisin yazana kadar bari bi tane de olsa kirmizi veriyimsempatiksalakcinni

Son düzenleme:
poseidon helva yeme canım bence
yersende serbest günlerde ye

helva ağır diye biliyorum yoksa sen diyet helvamı yiyosun

bugün serbest gün (cuma,cumartesi,pazar)

acaba 4 kirmizim var diye bana serbest degilmi ki acep bilmiyorumkismile

kızlar yardıma ihtiyacım var. 174 etapta izne ayrılan arkadaş 176 etapta 800 gr kilo vererek geri döndü bunu hesbını sizce nasıl yapmam gerekiyor.

aa bu gün serbest miydi

bak o kısmı dikkatli okumamışım

neyse siz sserbest serbest yiyin benim canım pek bişey istemiyo bu gün

kızlar yardıma ihtiyacım var. 174 etapta izne ayrılan arkadaş 176 etapta 800 gr kilo vererek geri döndü bunu hesbını sizce nasıl yapmam gerekiyor.

ayrilirkenki kilosu kac peki ayni yapacaksin canim eski uye geri dondu yazarsin yaninadaa ayni sekildee hesapliycaksin yani

ayrilirkenki kilosu kac peki ayni yapacaksin canim eski uye geri dondu yazarsin yaninadaa ayni sekildee hesapliycaksin yani

canım en son 173.etapta kilo bildirimini yazmışız. 174.etapta izinli görünmüş.
69.5 la gitmiş 68.7 le gelmiş. çok bir fatk yok. benden önceki kaptan arkadaşım. kaç hafta izinli kaldıysa verdiği kiloyu o haftaya bölersin,ama fark çok yoksa aynı yazarsın demişti. amaemin olamadım,yanlışmı hatırlıyorumki diye.
cevabın için çok teşekkürederim, çok iyisinhayatım,sağol.a.s.

hayir hayir hafta bolme gibi bir durum yok bildigim kadariyla canim
(69.5/68.7/0.8/1.15%) eski uye geri dondu
sonuc bu canim

--------------------------------------------------------------------------------

9. takım 176. etap sonuç listesi

maviask( 62,3 /61,8/0,5/0,80%)
zemus (73/73/0.0/0,0%)
cancum( 65 /ayrıldı
bucakmagduru( 80,5/79,7/0,8/0,99%)
mataharı (56,4 /ayrıldı
asl35 (77,5 /76,9/0,6/0,77%)
innuk ( 73,3 /71.5/1,8/2,4%)

9.TAKIM TOPLAM KİLO( 488.0 /362,9

kızlar kardes takımdan ayrılanlar olmus toplamı nasıl hesaplıcam bı yardım edermısınz lutfenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…