Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

poseidon şimdi ben 2 kırmızı kart mı aldım

bak belirtmiştim sorunlarım var diye

bu günden itibaren düzenli bi şekilde paylaşım yapıcam
ve yediklerimi yazıcam

ayrıca kuralları okudum ama salim kafayla dur bi kere daha okim kaçırdığım bişeyler olmasın

lolocum sen yine de dikkat et bu iki gün sorunlarin göz önünde bulundurulur merak etme sen yerimseniben

MERHABA kızlar.nasılsınız bakalım bugün.yepyeni bir güne daha gırdık.sabah kalktım dinç bir sekılde kahvaltımı yaptım evimi temizledim gazetemi okudum ve anca girme fırsatı buldum nete.

kizlar benim velet acikti onu doyuriyim öyle devam ediyim kirmizi kart isine

Poisicim nasılsın? herkese kırmızı kart vermişsin tırstım vallaa.s

elimden gelidği kadar yapıyorum bende.sadece bitki çayı işi beni öldürüyor.zorlada olsa içiyorum ama

tüm yediklerimi akşam yazıcam.şimdi ders çalışmam lazım.

gunaydin bayanlar gerci kalkali cok oldu sagolsun cocuklar hic uyutmadilarr cok yorgunumm
gece kizimin yanina yattim ciceklerini kasiyip duruyor bende ona yardimci olayim diyee oldum valla
dunku menume gelince
sabah uc tane uzum
iki saat sonra shakerimi ictim
bu arada su zorlaya zorlaya
oglen ekmek arasi kofte hemburger ekmegiyle cok buyuk degildi
iki saat sonra badem yedim bir avucc
cay ictim bitki cayi degildi ama icemiyom valla kizlar yaa
sonra elma yedim
aksamda yagurt vede biraz fasulye yedim
bu arada mekigimi cektim sanirim ondan olsa gerek heryanim agriyorr hamkamisim ben yaw
bu kadar
kitapi unuttum sanmayin ama evde kitap yok alacak yerimde yok
ama aslinda dizi izliyoruz o sayilmazmi ya diziler hep kitap alintili zaten :)))))))))))
kıs yerli malındaki abiye çakmasıı :eek:klava::eek:klava: hiç tv ile kitap bir olurmuu alsanaalsanasmile
minnosssskiz allah iyiligi vere emi ne guzel dualar etmissin yarabbim duy minnosumun sesinii
aminnnnnnn
tabii işine geliyor yatarak kilo vermek :kızgın:
günaydın kızlar
geçmişi okuyamadım bu gün çok işim var işlerimi bitirim okucam

kızlar artık buraya daha fazla zaman ayırmaya karar verdim öyle giremedim falan demicem gecede olsa giricem
kendi başıma hiç birşey yapamıyorum işlerde bitmiyoki
en iyisi ben herşeyi yapim işlerin bitmesini vakit kalmasını beklersem obez olucam kesin

neyse ben hoşaf yaptım robottan çekicem daha yoğun olursa yemek niyetine kendimi kandırıp yerim

ve her gün ne yediğimide yazıcam
ramazandan önce ne güzel gidiyodu herşey gene aynı olucam kilo vermeliyim artık
dün markete gittim kendime yeşil elma almaya
marketteki bayan bana kilo alıyosun dikkat et dedi
ben çok üzüldüm:KK43:(
ve gerçekten kararımı verdim artık her gün burdayım
gündüz giremesem bile gece damlarım
bi süre annemin hastane işleride yok
evdeyim yani
hay Allah razı olsun o marketçi kadından..burda boğaz patlatıyorum o kadar ama dinleyen nerdee :eek:lmaz:
bu sabah kahvaltımı yaptım günün kalanını hoşaf soda ve yeşil elmayla geçiricem

akşam yazarım ne kadar yediğimi
canım sen şu kuralları okumadın mı:hulya:
günaydin kizlar

ya burda saat 10 simdiye kadar kahvalti ettik yusufu uyuttum kocami türkiyeye yolladim. uyumadim yani fosur fosur guclubacismile
alkisalkisalkis alkisalkisalkis
kızlar yoğurt nasıl yağ yakıyor hangi yoğurdu yemek lazım
farketmez canım..ben hazır yiyemiyorum mandıra usulü alıyorum
bencedee yavas yavas ver bacim kartlari milleti korkutma bak bende kacmak uzereyimm :roflol:
hele biir kaçta görelim canımm :mymeka:

:

malesef dün sabah meyve yemeyı unuttum :KK43: yeşil cay içemiyorum ama bitki cayı ıctım akşam :)

Merhaba kızlar
bugünkü yediklerim
uyanır uyanmaz 2 bardak ılık su 1 adet elma :)

kahvaltıda:1 bardak cay 1 dilim beyaz peynir 1 dilim izmir tulum peyniri 4 tane yesıl zeytın 1 dilim kepekli ekmek 1-2 catal omletten tatdım :kedi:

ara:1 adet mandalina

öğlen:1 tabak yoğurt corbası 5 tane lahana sarması

ara: 1 elma

akşam:1 tabak yoğurt 5-6 kaşık patlican salatası :)

30 dk yürüyüş
150 tane ip atlama
nivea body fitness cd sini actım 1 saat onu yaptım.suan heryerım ağrıyor :KK43:

akşam 8 de kusburnu cayı ıcecem

yatmadan öncede kitap okuyacam

BU KADARRR bayanssulusmile

:lepi: sadece süt eksik su yetersiz, ama olsun su icin ugrasmissin yogurt da yemissin kirmizi yok bugünlük.

BUGÜNKÜ YEDİKLERİM KIZLAR
sabah 10 :1 bardak ılık su içtim 1dilim kepek ekmeği 1 dilim peynir 3 zeytin 1 bardak cay
öğlen :saat 1 de :1 tabak yoğurt 1.5 kase şehriye corbası yedim
akşam 5.45 te:yarım kase yoğrt corbası 4 yemek kasığı taze fasulye
aralardada mandalına yedım 2 tane
2litre su (sımdılık)
200 tane ip atladım yarım saat yürüdüm (yürüyerek kipa ya gittim geldim otobüse bınmedım )
50 dk nivea body cd sınden fıtness yaptım 15 dakıka müzik açtım oynadımhihoyyyt
dan brown kayıp sembol kıtabını bıtırdım bugun.cok guzel bır kıtap.cok heyecanlı.
yarında turgut özakmanın DİRİLİŞ adlı canakkale savasını anlatan kıtabını okumaya baslıyacam

Bu arada bugün bır arkadsımla buluştum.ne zamandır gormuyordum.arkadasımı gorunce sok oldum.58 kiloya ınmış.benımle aynı kılodaydı .ipincecık olmuş.cok kıskandım kızlar ya.1 senede vermiş yavas yavas.bende o kilolara ınecekmıyım :KK43: 38 beden olmadan ölürsem gözüm acık gıdecek

hmmmm aferim canim :lepi: bugünde kirmizi yok sana yogurt yemissin ama canim bugün de süt yok :umursamaz: kirmizi vermedim diye sütü unutma yerimseniben

:lepi: sadece süt eksik su yetersiz, ama olsun su icin ugrasmissin yogurt da yemissin kirmizi yok bugünlük.

hmmmm aferim canim :lepi: bugünde kirmizi yok sana yogurt yemissin ama canim bugün de süt yok :umursamaz: kirmizi vermedim diye sütü unutma yerimseniben

canım ben süt içemiyorum ya :KK43: en son içtiğim süt anne sütüydü.:kedi:kendımı zorlasamda içemem.süt yerine doktor bol bol peynir ve yoğurt yememi söyledi.bende cocukluğumdan beri yoğurdu ve peyniri cok tükettim

yatana kadar hergün 3 lt su içiyorum.yanıma şişe aldım.şişeyle dolaşıyorum güün boyu :)sempatiksalakcinni

bu listeye göre sadece yürüyüs eksik gibi geldi bana. baska neslicim gün icinde yürüyüs sayabilecegimiz aktivitelerin olmadi mi? neyse kizin da hasta bugünlük kirmizi almadin.

bir kirmizi kart
bacimmm ben bisiklet suruyorum o yuruyuse gecmezmi hergun tam 8 defa cocuklari okula gotur getirr bence bu yuruyusten sayilirr sen yaz oraya
yuruyus tamam
mekik tamma
beslenme tamam
bitki cayini arada kaynat
kitapta mazeretim var

kıs yerli malındaki abiye çakmasıı :eek:klava::eek:klava: hiç tv ile kitap bir olurmuu alsanaalsanasmile

hele biir kaçta görelim canımm :mymeka:

allah allahh sende ne kadann konusuyorsun
hic olmazmi denk kitap =dizi
ben okuyorum mesela
yaprak dokumu
fatmagulun sucu ne vs..
maasallahim var sekerim

kacmaya gelincee hahaytt sana meydani birakirmiyim hic saka yaptim sekerimm yok kacmakk :jeyyar:

kızlar bol bol yoğurt yıyelım akrebin de söylediği gibi günde 2 su bardağı yoğurt yemenın cok faydası varmış
örneğin :

Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. Göbekteki yağların yüzde 81'i de yoğurtla eriyor.
Göbeğini hızla eritmek isteyenler, bol bol yağsız yoğurt yesin! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.

canım ben süt içemiyorum ya :KK43: en son içtiğim süt anne sütüydü.:kedi:kendımı zorlasamda içemem.süt yerine doktor bol bol peynir ve yoğurt yememi söyledi.bende cocukluğumdan beri yoğurdu ve peyniri cok tükettim

yatana kadar hergün 3 lt su içiyorum.yanıma şişe aldım.şişeyle dolaşıyorum güün boyu :)sempatiksalakcinni

bacim sende guzel bir ayran yap kendinee super olurr
onuda icemiyom demeee

herkese iyi akşamlar, ben giremedim dün malesef. biizm pc arızlaı, daha tamir edilmedi ama bakalım nolcek.

pazartesi başladığımız diyete mümkün olduğunca ayak uydurmaya çalışıyorum. sporumu hergün yapıyorum. kitap okumaya gelince bu fikir gerçekten mükemmel, kitap okumak gibisi var mı, ben bu aralarçocuk gelişimi üzerine kitap okumayı tercih ediyorum.şimdiki okuduğum kitap, sabiha paktuna nın dövemeden bağırmadan çocuk nasıl terbiye edlir kitabı.

bugün yediklerimi sayayım

sabah kalkınca 1 tane elma yedim

2 saat sonra yarım paket eti form yedim ( uzun tenefüse denk geldiği için kahvaltı malesef edemiyorum)

öğlen arası sulu yemek yedim. 2 dilim ekmekle

arada 1 tane form çay

akşam salata +balık yedim pilavsız ekmeksiz

ve saat 8 den beri bişey yemedim, işmdi azsonra form çayımı içeceğim.

akrep kusurlarım var biliyorum amaa inan ki çalışınca düzenli beslenemiyorum, ben bu düzensiz beslenmemin içinde bile olabildiğince kendimi kısıtlamaya uğraşıyorum, ve bu benim için gerçekten mucize. mesela uğruna ölüp bittiiğim çikolatayı asla ağzıma sürmüyrum, bu da benimiçin büyük başarı.

süt yok yogurt yok. spor yaptim diyorsun mekik var mi? ne yaptigini yazman lazim.
calisitgin icin ve kacamak olmadigi icin bu günlük kirmizi vermiyim ama ne yedigini yazmadigin öteki gün icin 1 kirmizi kart aldin

:nazar: bilirimm

yuhh bacim ya 3ltre icmiss bune bicim bir listee yaa
bu arada ben dun kirizi karti cok fena hak ettim haberiniz olsun
mekik cekmedimm
bitki cayi icmedimm
kitap okumadim (kitabim yok alacak yerimde yok ablama soyleim postayla gonderecek kimbilir nezaman gelirr )
ayrica aksam kuru fasulye vede pilav yedim ikisindende iki kasik yedim ama olsun
yok soyleyimde cezami biran once cekeyim dedimm beni affedin
hakkinizi helal edinn:gitme:

gunaydin bacimm
desene ikimiz bir kirmizi kart yiyecezz ahh ahh

canim ben bu yukarda yazdigin seyler icin bir tane kirmizi verdim. öteki gün icin vermedim

yukarda kendin demissin kirmiziyi hakettim diye sempatiksalakcinni

kızlar selamlar 3günlük aradan sonra
süper bir hafta sonu geçirdim eşim çok hoş bir süpriz yaptı
5 yıldızlı bir termal oteldeydik sauna hamam termal havuz jakuzi fıtness diyet yemekler
süperdi yenilendimmm
bugun çok kötü beslendim ıvır zıvır atıştırdım
sanırım regl olacağım hem şişim hemde sancım var
bakıcı problemimz devam ediyor malesef annem geldi
100 mekik çektim sadece

citlembikcim geldin ama günlük menünü yazmamissin.

o yüzden 2 tane kirmizi kartin var :umursamaz:

helllo kızlar kaç. gündür giremiyom evde net yok şu an internet kafeden yazıyom taşınmaktayım netim gelir gelmez yazıcammmm sizeeee öpüyorum
hepinizi

gecen hafta pazartesi bunu yazmis bursa
galiba tasinma isleri tamamlanmadi. bu durumda izinli sayilirsin.

kızlar mrb bir haftadır görüşemiyoruz nasılsınız beni takımdan atmadınız demii:)
haftalardır modemde sıkıntı var biliodum sorun ttnet hattaymış:KK43:
beni bildiri yapmıyo diye kızmayın kızlar durumu biliyorsunuz zaten bu hafta da kilo olarak vermeyi değil sadece sabit kalmayı başarabildim 67.5

kilo çizelgem bile aynı duruyor internetsizlik ne kadar kötüymüş yaaaa:KK43:(

oztrk de internetsizlikten yakiniyor. canim gelince bunu okursan su net isini halletmeye calis canim yeni kurallar var iyice uza kaliyorsun

ohh be sabahtan beri görev yeni bitti kacirdigim kizlar geri gelebilrisiniz kartlar bitti :)

ben de kahvaltidan sonra yogurt yedim su ictim ama evde meyve yok bugün meyve yiyemicem yarin cikar alirim.

birazdan yoğurt yicem aslında hiç yoğurt süt yeme huyum yoktur ama napalım kurallar

bide şu bitki çayları neyi neyle karıştırırsak iyi olur hangi bitki çayı neye iyi gelir kızlar denediğiniz bitki çaylarını yazında bende kullanim

bide akrepcim mandıradan nasıl alıyosun yani nasıl bi yoğurt bu nerde bulunuyo yazarmısın
ayrıca kuralları okudum da
ben düzenli yemek yiyemiyorumki bi sabah bide akşam yiyebiliyorum aralarda yoğurt süt falan yerim
öğle yemeğini kaçırıyorum genelde
bide akşam yemeğini en geç 5 te yediğim için acıkmıyorum
bitki çaylarını 5 ten sonra içebilirim
aralardada yoğurt süt

lolocum ne güzel iste en gec 5 de aksam yemegini yiyorsan o ögle yemegi gibi bisey zaten :KK66:

yaparsin yaparsin sen hepimizden iyi yaparsin :KK66:

baksana karamelle akrep hic kirmizi almadilar kiskandim onlari aklinialirimsmile

birazdan yoğurt yicem aslında hiç yoğurt süt yeme huyum yoktur ama napalım kurallar

bide şu bitki çayları neyi neyle karıştırırsak iyi olur hangi bitki çayı neye iyi gelir kızlar denediğiniz bitki çaylarını yazında bende kullanim

bide akrepcim mandıradan nasıl alıyosun yani nasıl bi yoğurt bu nerde bulunuyo yazarmısın
ayrıca kuralları okudum da
ben düzenli yemek yiyemiyorumki bi sabah bide akşam yiyebiliyorum aralarda yoğurt süt falan yerim
öğle yemeğini kaçırıyorum genelde
bide akşam yemeğini en geç 5 te yediğim için acıkmıyorum
bitki çaylarını 5 ten sonra içebilirim
aralardada yoğurt süt

canım ben marketten alıyorum..mandıra yoğurdu getiren marketler var canım

X