Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dün bildirim yapamadım gerçi kimse farketmemiş ama ben genede söylim

dün nete girdiğimde tadilat dolayısıyla geçci süreliğine kapalı diyodu
sabah erkenden annemi hastaneye götüremm gerektiği için tekrar giremedim

gerçi girebilseydimde fark yok kilom gene aynı malesef belkide adetten dolayı veremedim bilemiyorum

maşşallah topik çok canlandı artık ama bu seferde ben çok fazla giremiyorum
malum okullar açıldı dersanede var ev işi derken gün bitiyo

ay canim ya uzme o tatli canini hersey yoluna girer insallah zor gercekten ama iste calisan bir bayanlansin mecburr
kizin kac yasinda bacim

ohh canim adegsin iyi olmus sana aksam aksam tostmu yenilir kasarli masarli olur disardan elen tostta isabet olmus yani
okadar ac niye kaldin ki bu arada eziyet etme kendine

anamm neler diyor bu kizz bizimde canimiozi istetecek ya suna bak benimde kizarmis ekmegin uzerine yagi surersin uzerinede kirmizi biber atarsin ya iste onu istiyor canim yiyimmi
hehehee kacamak yok nerden cikarttin simdi kacamagi zaten canim birsuru sey istiyor
anamm bu bana inanmiyor ask olsun sanaa :umursamaz:

o resimdekinin sen olduguna eminmisin kendini kandirma bacim kizin kemikleri sayiliyorrr bos hayaller kurma sekerimm sen kim okiz olmak kimm kaydirigubbakcemile3

guzeldii
evett biz hic laftan anlamiyoruzz ama iyide yapiyoruzz :jeyyar:

günaydin kizlar,

biz kalktik simdi yusufla kahvalti edicez
gunaydin sekerimm hayirli sabahlar yapin bakalim kahvaltiniziii afiyet olsun

gunaydin lolo annenin kotu birseyi yok insallah
bu arada emin ol akrep farketmistir amaa sonradan geldigi icinn yazmaya firsati olmamistirrr

şimdi fark ettim o kadar yazı yazmışım bi günaydın dememişim

günaydın herkeze

bu aralar gerçekten çok yoğunum annemle ilgileniyorum oğlum okulş dersane eş ev işleri dışarı işleri
sınıf annesiyim sınıfla ilgili sorunlar toplantılar inanın başımı kaşıcak vakit bulamıyorum
bazen bakıyorum buraya koyu sohbetler etmişsiniz okuyup çıkıyorum

bu gün hoşaf yapıcam kayısı hoşafı içine incirde koyucaktım ama hepsini yediğim için incir kalmadı:))

az bişey kuru üzüm koysammı acaba sade kayısı çok şekersiz oluyo çünkü

günaydin kizlar,

biz kalktik simdi yusufla kahvalti edicez
günaydııınn..bu yusufçuğaaopuyorumnanaktan..afiyet olsun prensime ve annesinee
hem bildirim yapmıyor hem de kimse farketmiyor diyor yaaklava:
ne biliyosun farkedilmdiğini bakiimlmaz: o kadar bakındım gelirsin diye iş yoğunluğundan yazamıyorum da:1ninca:
anamm neler diyor bu kizz bizimde canimiozi istetecek ya suna bak benimde kizarmis ekmegin uzerine yagi surersin uzerinede kirmizi biber atarsin ya iste onu istiyor canim yiyimmi
ye ye ye yeeee hihoyyyt hihoyyyt
hehehee kacamak yok nerden cikarttin simdi kacamagi zaten canim birsuru sey istiyor

:roflol: :roflol: :roflol: acılı adana,acılı içli köfte,acılı kısır,acılı mantı :roflol: hihoyyyt hihoyyyt

resimdekinin sen olduguna eminmisin kendini kandirma bacim kizin kemikleri sayiliyorrr bos hayaller kurma sekerimm sen kim okiz olmak kimm kaydirigubbakcemile3
kıs gelecekteki halim dedimmm:mymeka: haaa kıskandın sen :jeyyar: dimi kıskandın naniknanikevet evet çok kıskandınsırnaşık şey

bu arada emin ol akrep farketmistir amaa sonradan geldigi icinn yazmaya firsati olmamistirrr
bu kıs beni çok iyi tanıyor yaadelikafadulden eee boşuna bacım demiyorum dimi amaopuyorumnanaktan

kuşum sana yaptığım işleri bir sıralasım şok olursun..ve özellikle cumaları daha bir yoğun oluyorum amaaa listeleri hazırlıyorum dimiopuyorumnanaktan burası ilkin olsun şeker..burası bze özel kilomuza özel motivasyonumuza özel..biz birbirimizin moral kaynağıyızkaydirigubbakcemile5

ben farkettim olmadigini ama bu hafta yeni geldim türkiyeden ya gecmisi okuyamadim. dedim kesin izinlidir bu hafta saglik sorunlarini biliyorum ya doktora gittigini düsünmüstüm ben de. sagir bilmez uydurur hesabi tutturdum ne isin oldugunu

gecmis olsun canim annen iyidir ins. sen evin saglik bakanisin anlasildi yerimseniben Allah hepinizin sagligini korusun ve kücük büyük daha hic hastalik vermez ins.

evet ailede kim hastalansa ben ilgileniyorum olsun herkez iyi olsunda önemli değil ben uğraşırım

kızlar aslında buraya çok gelemeyişimin başka sebepleride var
ben nolursa olsun ailemle ilgili şeyleri kimseyle paylaşamam ama üstten söylim
aile içinde bir takım sıkıntılar yaşıyorum çok giremememin asıl sebeplerinden biride bu malesef

şimdide oğlum tutturdu başka sınıfa geçmek istiyorum artık sabahçı olucam
istediğim sınıfın öğretmeninide gördüm sınıfımın değişmesini istiyorum diye tutturdu
düşünüyorum bakim diğer sınıfın öğretmeni nasıl acaba iyi öğretiyomu bi araştırim bakıcaz artık çaresine

çocukla dertleride büyüyo derlerdi inanmazdım doğruymuş

önceki sorunları bana çok gibi görünürken asıl o günler iyi günlerimmişte haberim yokmuş

neyse anlattım işte kızlar durum böyle inşallah artık herşey düzene girerde bende sizlerle daha aktif olurum

ayrıca annemin kalbinde allaha şükür önemli bişey yokmuş yılda bir kez kontrole çağırdı doktor

şimdide
dahiliye üroloji,göğüs,ortopedi,venörolojiye götürcem annnemi sırayla artık hepsini halledicem

akrepcim gerçekten cuma günü ilk buraya geldim ama giremedim bakımda olduğu için

tatlışım hastana Allah şifa versin..yakışıklına Allah zihin açıklığı versin..
sıkıntıları da takmicaksın çok fazla.bak valla şişersin hemen.örnek benzemuszemus..
canım sıkıntılar bizim için ve inan bana hiç bitmez..biri biter biri başlar..ve sen hiç kendine zaman ayıramazsın..
yapmamız gereken bir yandan sıkıntılarla mücadele ederken diğer yandan kendimize de zaman ayırmak.yoksa bitap düşersin..
sana kolay gelsin şekercimopuyorumnanaktan
akrepcim gerçekten cuma günü ilk buraya geldim ama giremedim bakımda olduğu için

canım evet arada bana da oluyor..ama devamlı denemek gerekiyor..garantiye almak için akşamdan da bildirebilirsin şeker kilonu

merhaba kızlar.
bugün malesef adet oldum bende.sabahtan beri sancı çekiyorum:çok üzgünüm:
nedir bu kadınların derdi ya
adet olmam sebebiyle iştahım bi açıld ki sormayın
yememem gereken herseyii yedim
sarma yedim bi tabak çikolata yedim bisküvi yedim
kendime engel olamiyorum
ağlamak istiyorumm:a015::çok üzgünüm:

hemşerimi görmek ne güzelkaydirigubbakcemile3 çok sevindimsempatiksalakcinni yüksek lisansın da hayırlı olsun o zamanopuyorumnanaktan

sen de mi akrepsempatiksalakcinni sana da selma hemşerim o zaman

:

Teşekkür ederim hemşo.kaydirigubbakcemile2

canım geçmiş olsun.annende en kısa zamanda sağlığına kavusur inş.a.s.

yemiyecemm yemiyecem yemiyecem sempatiksalakcinni

hicc canim istemiyor sekerim bosuna soylemeee mantiymis suymus buymuss hiii adana kebabini onume getirirsen iki kisilik yerimm kaydirigubbakcemile3

bacim benimm olumunekankayizsmile

vayy yazik sana sendemi katildin bizim kervanaa

hicc canim istemiyor sekerim bosuna soylemeee mantiymis suymus buymuss hiii adana kebabini onume getirirsen iki kisilik yerimm kaydirigubbakcemile3

e ben sana gönderiim hemen 3 kişilik acılı adana şekerlülülülülülü lülülülülülü

evet katıldım ama benim zararıma oldu bu katılmak
az öncede çiğ köfte yedim :kedi:
ağzımı bantlıyacam artık verdiğim bütün kiloları 1 günde geri alıcam yoksa:a015::çok üzgünüm:

şu andan itibaren acıktıkça su iç canım sadece su sengözlerimebaksanab

kimse kalmamis burda ben de yediklerimi yazmamya geldim

sabah bir paket bisküvi yedim, ögle bir Krapfen (recelli ekmek denebilir heralde pogcanin icinde recel oldugunu düsünün) aksam da 1 lahmacunla 2 tulumba tatlisi yedim

cok kötü beslendim ama disardaydik bugün öglen ikeada kötü hissettim kendimi o yüzden yedim. e gündüz disarda olunca aksama yemek yapamadim disardan yedik.

sekersız olsunkı dıyet olsun sekerım bıraz gec oldu ama yınede yazıyım :)
bu arada gecmıs olsun bıtanem bende boyle durumlardan gectım
senı cok ıyı anlıyorum ama ıste hepsı bıze kılo olarak denıyor
hayat bu hergun yenı br dert cıkıyor meydana oyuzden cokta uzme kendını

anaaamm ıste beende gecen hafta oyleydımm sakın sakınn karamelım
tut kendını yada enazından aksamları tut sekerımm

yeme tabıı neslım benım yemezzz benım neslımı yıldıramazsınız
gecen hafta 2 kılo verelım dedık veremedık gercı neslım cok yaklastı
ama hadı bu hafta 2 kılo gıtsınn neslımmolumunekankayizsmile
evet katıldım ama benim zararıma oldu bu katılmak
az öncede çiğ köfte yedim :kedi:
ağzımı bantlıyacam artık verdiğim bütün kiloları 1 günde geri alıcam yoksa:a015::çok üzgünüm:

yesıl cayyyyyy:içelim:

ben bugun acayıp bısıler yedım yaa sabah patates kızartması
söyle 10-15 adet cubuk yanı . 1 dılım ekmek peynır zeytın 2 tane
öğlennn bır tane seftalı .saat 4 te bır tane su turuncu hurmadan yedım
aksam anneme gıttık 2 kepce corba,2 yemek kasıgı bezelye yemegı
3 yemek kasıgı da makkarna peynırlı . cok yedım bılıyorum ama ıste
annem yapmısta yapmıss yedık mecburr senağlama 3-5 tanede saaat
10 da cubuk kraker yedım sımdık yesıl caymı ıcsem acaba
neyapsam nasıl erır bunlarr yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…