Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bugun yedıklerımı yazıyım kahvaltı yarım dılım ekmek
2 catal beyaz peynır 2 catal pekmez bır adet sıgara boregı
ama fırında yapılmıs kızarmıs degıl .kahvaltıdan sonra gun ıcerısınde
5 adet elma yedım yanlızca 4 gıbı 8-10 tane pızza krakerden attım agzıma eve gelınce
saat 6 da bır adet daha sıgara bıregı yedım (ama arazıdeydım yanı gec gelınce acıktım)
sonra 8de yarım kıbrıt kutusu kadar kandıl sımıtı yedımm
akrepppp olmusmu sence kılo verırmıyımm:çok üzgünüm:

posedıonn su bıskıvılerr coooookkk kalorılıı onun yerıne 4 tane elma yesen 2 tane
muz yesenn bıle daha az kalorı alırdın herhalde hemde doyardın
neyse yarın dıkkat et sekerımmlmaz:

günaydın arkadaşlar

aybuke çok geçmiş olsun canım

üzülme bay pas ameliyatı doktorlara göre çok kolay bi ameliyat endişe etme zaten babanın bünyesi hazır olmadan ameliyata almazlar bünyesini bedenini hazırlayıp öyle ameliyata alıyolar
sonrasında iyi bir bakım la tamamen iyileşiyor

önceki gün dişçideydim sinirlerimi öldürmek için ileç koydu dişime dokor ayın 20 sinde tekrar çağırdı

dünde evde yoktum
bu günde oğlumun öğretmeni çağırmış 4 tane veliyi benide çağırmış gidicem bakalım gene okulun ne sorunları var

ayrıca dün yolda hazırlıksız bi şekilde adet oldum
kendimi çok şiş hissediyorum
patlıcam sanki

bu aralar yediklerime dahada dikkat etmeye başladım
inşallah bu sefer kilo verebi,lirim

gunaydın sekerlerr cooookkk cokkkk mutluyum suprız bıseyım var sıze cumaya

bu elmalar super valla ınsallah bozmam ya soyle bı 3-5 gun yapsam super
olucak super gıdıyor kılo cunkumm yarın artıkım kılomu soylerım sekerler mucuckkk:teytey:

Günaydin kizlar,
saat 4 den sonra yusuf sürekli uyandirdi beni 10 dakikada bir agzina emzik koymaya kalktim o yüzden basim cok agriyor.
bugün orucluyum yavas yavas borclarimi bitiriyim.

Ayrılıktan çok, yalnızlık koyuyor insana
Yalnızlık eski arkadaşıymış ayrılığın yeni öğrendim.
Olsun ben iki eski dostu beraber misafir ettim.
Hep iyi olsunlar diye elimden geleni yaptım
Bir gün ayrılık gitti.
Kaldım yalnızlığımla baş başa
Can yoldaşı oldu bana
O kadar çok alıştım ki ona
Sokaktaki kalabalık korku veriyor bana
Koşar adım geliyorum yalnızlığıma
Bu kadar bağlanmam doğru mu sana yalnızlık?
Sende beni ayrılık gibi terk edecek misin diyorum
Susuyor bir şey demiyor.
Eskisi gibi benimle de konuşmuyor
Sıkıldın mı benden yalnızlığım?
Üzdüm mü yoksa bilmeyerek seni?
Sen de mi beni bırakıp gideceksin ayrılık gibi?
Yani bir daha gelmeyecek misin geri?
Bak sana şarkılar söylerim, masallar anlatırım.
Gitme ha? Bırakma beni
Bekle… Belki sende özlersin beni
Özlemeyecek misin, aramayacak mısın beni bir daha?
Bir daha yalnızlık diye bir şey olmayacak mı hayatımda?
Sen de herkes gibi kaçıyor musun benden?
Çok üzülürüm yalnızlık gitme. Bak sana en sevdiğin hediyeyi alırım
Hani odamda bir tane daha benden var ya
Ne mi o?
Camı kırık… Bir küçük ayna…

Son düzenleme:

minnoşum.bak benide heyecanlandırdın.:kedi:süpersin ya.yarını iple çekiyorum:)

Günaydin kizlar,
saat 4 den sonra yusuf sürekli uyandirdi beni 10 dakikada bir agzina emzik koymaya kalktim o yüzden basim cok agriyor.
bugün orucluyum yavas yavas borclarimi bitiriyim.

Allah kabul etsin orucunu inş. canım yusuf kaç aylık merak ettim:kedi:

selam kızlar

minnoş sevindim senin adına özendimde benim kilo vermem durdu hatta aldım sanırım

ayy sagol canım benım allah ınsallahh sana daha ck kılo vermeyı nasıp eder tabı saglıklı bır sekılde . bırazcık kasıyorsun kendını ama ınan sıkınca verıyor ınsan bee homını gırtlak yıyoruz bız tabı kucucuk sıkınca gıdıyor kılolar bundan sonra yanı bıkac gun elma dıyetı yapıyım da tabı kendımce kacamaklar yaparak ondan sonra ckk cokkk az yıyerk korurum dıye dusunuyorum koruyamazmıyım akrep yaa sen yapmıstın bılırsın bu dıyetı

minnoşum.bak benide heyecanlandırdın.:kedi:süpersin ya.yarını iple çekiyorum:)

:kedi:

canımm bırazcık sende yap ya da hıcbıse yapamazsan aksam yemegınde elma ye yemek yeme yanı o bıle bıze sok sayılır zatenn

8 aylik canim fildir fildir dönüyor evde

maşallah ya.en güzel zamanları desene.tam sevilecek kıvamdakaydirigubbakcemile3.benimde kuzenim var ismi EFE ölüp bitiyorum bende onun için.
bende anne olmak istiyorum ama çocuk yapacak kocayı henüz bulamadım kaydirigubbakcemile3:kedi:

canımm bırazcık sende yap ya da hıcbıse yapamazsan aksam yemegınde elma ye yemek yeme yanı o bıle bıze sok sayılır zatenn

canım dün akşam yemek yemedim mesela.sadece corba ıctım.bugünde elma yiyim bakayım.gecen tartıldığımda 1 kilo vermiştim ama bakalım 2 kılo olacak mı yarın :)

canım ben önermiyorum...
zamanla bağırsaklar kitleniyor.ve bu durum daha da kötü..
benim önerim:
sabah-zengin
öğle-memur
akşam-fakir sofrası..kilo vermenin hem de kalıcı kilo vermenin sırrı buyerimseniben

selam arkadaşlar bu gün moralim cok bozuk artı cıktım neden oldu bilmiyorum hiç kacamak yapmadım midem davul gibi şiş canım sıkıldı

yenı sunnet olms cocuk fıldır fıldır donuyorsa tam ıyılestıkten sonra sını hayal bıle edemıyorum allah kolaylık versın sekerımm
ben de düsünemiyorum sonrasini Allah yardimcim olsun , bi yandan da spor yaptiracak bana.

kaydirigubbakcemile3 dogru koca önemli yerimseniben
ben de burda yalnizim birisi olsa da yusufu alsa biraz uyusam diyordum türkiyeye gittigimde bol bol uyudum. o yüzden kilo aldim zaten. ama basladi tekrar maraton.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…