Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

metabolizmayı hızlandırıyor ve ödemi atıyor canım
evet tarçın ve elmadan dolayı tadı güzel ya bende sabah sabah sirke içemem gibi ya

metabolizmayı hızlandırıyor ve ödemi atıyor canım
evet tarçın ve elmadan dolayı tadı güzel ya bende sabah sabah sirke içemem gibi ya

canım eğer sabah içemezsen.gece yatmadan iç yada akşam yemeğinden sonra iç.eğer sıcak suya koyup ıcersen limonlu su gıbı oluyor tadı.ben midem bulanırsa içine 1 cay kaşığı bal koyuyorum öyle içiyorum.
sirke ayrıca hazmı kolaylaştırıyor.ve ben ne zaman içsem iştahım kesiliyo:)

selam fıstıklarım....
taşınma işim henüz bitmedi mobilyalar geldi ama tabak canak kaldı yerleşecekçok yoruldum ne zormuş yaaa
kg 64 700 değişmedi aynı diyet yapamadım bu hafta hep dışardan yedik henüz doğal gaz bağlanmadı apartmanda ama bağlanacak yemek yapamıyorum evde hep dışardan yedik
öptüm sizleri en kısa zaman dönücem aranıza...

gunaydın kızlarr aksam delı oldum evde ınternet yoktu
kocısıme dıyorumkı cabuk ınternetı yap acıktım gıdıp bısey
yememem lazım yarın tartı gunu dıyorum yaff oraya goremı yemıyorsun
dıyor evet dıyorum yaa harbıden kızlar sızlerle konustukca
ınsanın yıyesı kalmıyorkı bıde korkuyorr yedıklerını yazmaya amanın ne
derler dıye neyse sadede gelelım bugunkı kılom

70,4:lepi: epey bı verdım sayıyorum kendımı okadar kacamaga ragmen
ama bıde 6 lı rakam gorseydım super lucaktı kızlar yaa ınsallah allahım
haftaya 6 lı rakamları gorurum buarada akrebım karamelım tam anlamıyla elma dıyetı yapmıyorum cunku okudugum topıktekı heemen hemen herkes kılsunu gerı almıs korktum bende ama boyle aralar da elma yıyorum hem tk tutuyor hemde elma cok saglıklı dıyorum hemnde ana ogunlerımde daha az yememı saglıyor ıyı yapmısmıyım sızce a.s aksamlarımı hafıf gecırınce kıl verırım dıye dusunuyorum yanlısmıyımm

gunaydinn kizlarrr
valla hic iyi degilim yaa bugun kendimii cok fena hissediyorum
Neslihan (80.8/79.2/1.6/1.98%)

kizlar dunku kacamak yuzunden bugun boyle ciktim yoksa dun dahada azdi ee yersen pogacalari boyle olurr

Allah kolaylık versin canım..zor tabii taşınmak yerleşmekolumunekankayizsmile

süper süper süper
bravo şeker en doğrusunu yapıyosun...
sizlere derken ben kilo aldım bu haftamirmirmirmirönce baklavalar sonrası ve en önemlisi kaçgündür içimde yaşadığım moral çöküntüsü bu haft yere vurdu beniguclubacismile

gunaydinn kizlarrr
tebrikler canikommm:dilcikar: :sinifsinif:
kizlar dunku kacamak yuzunden bugun boyle ciktim yoksa dun dahada azdi ee yersen pogacalari boyle olurr

ehh ben fazla çıktım ya bu hafta..sen de rahat davranıp kaçamaklarına başlarsın artık dimi:Saruboceq:

ben anladimda senin morelinin bozuk oldugunuu birturlu yakalayamadim senii benimde islerim oluncaa birturluu soramadimdaa guzeliim yok ne kaar sanal ortamda olsa insanlar birbirlerini zamanla taniyorlarr
seninle cok uzun zamandir tanisiyoruzz az cok senin ruh halini cozuyorum ben olumunekankayizsmile
bacimm zaman herseyin ilacc neden morelin bozuk bilmiyorum ama zamana birak herseyii

günaydınn kızlar.
hemen kilomu söylüyorum
:teytey:72.8:teytey:
her ne kadar tam 72 kilo cıkmasamda buna da şükür diyorum:kedi:

tebrikler canikommm:dilcikar: :sinifsinif:

ehh ben fazla çıktım ya bu hafta..sen de rahat davranıp kaçamaklarına başlarsın artık dimi:Saruboceq:

hadi ordan hicte kacamak yapmaya simdilik niyetim yok dunku pismanlik gece uykularimi kacirdi ne diyon sen
yuru sende toparlan ben boyle rakip istemem karsimdaa

öncelikle şu moral bozukluğumdan çıkmam lazımm.canlı caapcanlı ben geri dönüyor ve hemen imzamı değiştiriyorum canlı bir resim eklemeliyim...sevinmesin birileri daha fazlalaelaelaelaelae

öncelikle şu moral bozukluğumdan çıkmam lazımm.canlı caapcanlı ben geri dönüyor ve hemen imzamı değiştiriyorum canlı bir resim eklemeliyim...sevinmesin birileri daha fazlalaelaelaelaelae

bencedee ya yeter bu kadar sevindigimm azcik uz beni alistim ben senin beni uzmene

kızlar bende mersinli sayılırım

vayy bi hemserimiz daha çıktı :)

tebrik ederim minnoşum.yenii kilon hayırlı uğurlu olsun :)
bende 6 lı rakamları görmeyi cok istıyorum.inşallah görürüz en kısa zamandasempatiksalakcinni
canım en ıyısını yapıyorsun.boşverelim biz şok diyetı falan.bende aralarda elma yiyorum bolbol.en güzel meyvelerden birisi.hem kalorisi az hem besleyici.b
bende kaç akşamdır hafif seyler yedim.bu sayede kilo verdim.
akrebiminde dediği gibi sabah zengin gibi öğlen memur gibi akşam fakir gibi yemek lazım:hooray:

gunaydinn kizlarrr

günaydın neslim.hayırdır niye kendini fena hissediyorsun ? hasta mı olacaksın yoksa

sizlere derken ben kilo aldım bu haftamirmirmirmirönce baklavalar sonrası ve en önemlisi kaçgündür içimde yaşadığım moral çöküntüsü bu haft yere vurdu beniguclubacismile

akrebim maşallah bu zamana kadar o kadar kilo verdin.veririsin yine mutlaka.bu haftada böyle olsun.baklavalar yaramış demekkiyerimseniben
moralin niye bozuk bilmiyorum ama inş. en kısa zamanda düzelir.
hayat fani kafamıza tokadan başka bişey takmayalımm:)
neslininde dediği gibi zaman en iyi ilaç

neysee sekerler ben cikiyorum temislikk yapacamm evin hali harapp minnosta gelmis amaa sonra gorusuruzz yine ne yapalimm opuuyorum sizii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…