Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kizlar takimimiza yeni gelen arkadaslar sizinle tanisma firsatimiz olmadi siz geldiniz ben tatile gittim
yalniz kötü haberim var kilo almisim bilmiyorumkismile

sabahtan beri de net yoktu ancak simdi girdim.

hosgeldın sekerım oglusun nasıl oldu kocaman adam oldumu yanı sımdı:))
kılo almıssın ama olsun uzulme bızde oyle bır takım ruhu varkı bıseyı agzıma atarken hep
aklıma gelıyor yıyemıyoumm sende oyle zayıflıycaksın merak etme sekerımkaydirigubbakcemile5

günaydınherlese güzel bir gün olsun inşallah ben cok mutluyum bu hafta kendi capımda süper kg verdim

cok sevindim canim, aman kilo ver cünkü ben bu hafta kilo alicam dengeleyelim grup olarak bilmiyorumkismile
cok dengeli yemissin maasallah kepekli makarnada mi varmis ne güzelmis.

oldu oldu kocaman erkek oldu yakinda evlendirecez yerimseniben

canim evde kalabilsem kilo veririm ben ama sürekli yollarda olunca tatillerde aliyorum maalesef :umursamaz:

oldu oldu kocaman erkek oldu yakinda evlendirecez yerimseniben

canim evde kalabilsem kilo veririm ben ama sürekli yollarda olunca tatillerde aliyorum maalesef :umursamaz:

bırazcık mıden kuculsun ondan sonra tatıllerde de almazsın sekerım
ınsallah yanı hıcbırımız almayızeyvahedigeldismile

BU GÜNKİ YEDİKLERİM
KAHVALTI bir yumurta kırep biraz lor
öglen yemedim akşam üzeri üç kaşık pilav
bir lt su

merhaba kizlar takimimiza yeni gelen arkadaslar sizinle tanisma firsatimiz olmadi siz geldiniz ben tatile gittim

merhaba poseidon hoşgeldin tekrar 2.takıma.
tanışma fırstımız olur artık bol bol
kilo aldım diyede üzülme.birbirimize destek olursak veririz bu kilocuklarıopuyorumnanaktan

BU GÜNKİ YEDİKLERİM
KAHVALTI bir yumurta kırep biraz lor
öglen yemedim akşam üzeri üç kaşık pilav
bir lt su

selma bu ne bacım.ne kadar az yemişsin.hala hastamısın yoksa nasıl oldun.CADIARZU

çitlenbik şu çayını merak ettim doğrusu.nasıl yapılıyor?

bu arada bugünkü yediklerimi yazayım
sabah 1 dilim peynir 5 tane yeşil zeytin annemin yaptığı domatesli sostan azıcık yedim.1 dilim ekmek ve 1 bardak cay
öğlen midem çok kötü olduğu için bişey yiyemedim.bşrazcık diyet cubuk kraker yedim
akşam 2 tabak mercimek corbası cok azda ekmek yedim
1 elma 1 mürdüm eriği yedim az öncede

herkese iyi akşamlar, ağlamak istiyorum:gitme: zaten regl sıkınıtsı başladı üstüne babamdan hiç iç açıcı haberler almadım:a015:delireceğim sanki:çok üzgünüm: babam bypass olacak ama her gittiği hastane durumun çok krtik demiş, acilen ameliyata girmen gerek, ameliyat da çok riskli demişler.

ooff ya kardeşim askerde, yanlarında ilgilenecek kimse yok, ben onlardan uzaktaklava:

elimden sadeceyarın Adana daki kalp hastanesi ne de sor baba, demek geldi, yarın Adana ya gidecek sanırım. Ooff yaa orda ameliyatn olsa kimseyi tanımıyoruz kanı nasıl bulacağızklava: yanlarında olamadğım için delireceğim:a015:

Aybukecim çok ama çok geçmiş olsun.Okuyunca üzüldüm babanıza.inşallah tez zamanda iyileşir başarılı bir ameliyat geçirir:çok üzgünüm:
seninde şimdi babana destek olman lazım.seninde desteğinle moral bulur hemen iyileşir.
Rabbim babanı sana bağışlasın.upuzun bir ömür versin inş.
a.s.

cok gecmiş olsun canım rabbim açil şifalar versin inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

çok çok geçmiş olsun cnm

hoşgeldin posiii

cok sevindim canim, aman kilo ver cünkü ben bu hafta kilo alicam dengeleyelim grup olarak bilmiyorumkismile

cok dengeli yemissin maasallah kepekli makarnada mi varmis ne güzelmis.

tabi cnm uzun zamandır var kepekli makarna çok önerilen bir şey değil ama sonuçta makarna yani

Aybuke gecmis olsun camim, artik tip cok ilerledi ins. hicbir sikinti cekmeden ameliyati olur baban. Allah caresi olmayan hastalik vermesin.

bugün yediklerimi yaziyim hemen esim bilg. arlmak icin tepemde bekliyor

sabah: 1 yesil zeytin, 2 dilim kasar. 2 catal omlet, 2 catal recel. bir kücük domates, 1 dilim ekmek.

ara: 1 muz

ögle: yarim paket tutuku bisküvi. (dün geldim türkiyeden dolap bostu salata yapamadim)

ara: 1 paket N**** (Siyahi) bisküvi

aksam: 1 porsyon teze fasulye, bir kepce sehriye corbasi, bir posyon bulgur, 2 dilim kepek ekmek ve bol salata.

yaklasik 2 litre su

hareket olarak evi sildim süpürdüm. yusufun pesinden kostum :)

bugün hic dikkat edemedim biliyorum kötü bir menü ama ins. yarin son hiz diyete baslicam.

iyi geceler hepinize

Son düzenleme:

kaydirigubbakcemile3 kiz sen kilomu aldin ayip ayipkötükedihüso en son ne guzel vermistin yazik olmus ama senin hatirladigim kadariyla boyun uzun o yuzden kurtarmisindir yine olayi:Saruboceq: ben en son izinden once 79 olmustum sonra tatil oruc derken hopppppppppp 85 oldum tekrarsempatiksalakcinni bu kilo sevdasi bitmiyecek bizde basliyim diyom basliyamiyom bi turlu bilmiyorumkismile akrep ve siyahida gordum masallah supersiniz walla imrendim ikinize 2 takimin fistiklari hepinize kolay gelsinopuyorumnanaktan

iyi geceler canım..
posi sende edit varmı..düzenleme yapmışsın mesajına:uhm:

ayy sooradan farkettiimm edit gelmiiiş

Son düzenleme:

hoşgeldin canım...a.s.
eee sende gel katıl aramızayerimseniben

canım cok cokk gecmıs olsun ınsallah tez zamanda ıyılesır babacınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…