Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4/72.4/0/0%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0/0%)
EN-FUR-TU(72.6///%)
Silviya (81.8///%)
megilara(67.7/67.1/0.6/0,89%)
moonserose0 (58.0/58,0//%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.7///%)

Silvişim
herşey olabilir. kötü düşünmemek lazım ama tedbiride elden bırakmamak.
herkesi okuyamadım ama gördüğüm kadarıyla megilara 600 gr vermiş harika kutlarım.evet misafir ortamı etkiliyor. en yakınlarınızda olsa aynı .
yürüyüş yapanları görüyorum.ctesi bir yakınımızın düğünü var .görüşmek üzere

günaydın hatunlar, tebrik ederim megilara bir sen kilo verdin sanırım.darısı haftaya hepimizin başına inşallah

dünki yediklerim;
sabah: klasik kahvaltı
öğlen:1 tas yoğurtlu mısır çorbası
ara: bir avuç yeşil erik
akşam: 1 adet ızgara balık
ara:5-6 adet fındık

1000 adım stepperle çalıştım,twesterimde 30 dak çalıştım,2,5 lt su içtim

herkese kolaylıklar dilerim

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4/72.4/0/0%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0/0%)
EN-FUR-TU(72.6/73.0/0.4/-0.29%)
Silviya (81.8///%)
moonserose0 (58.0/58,0//%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.7///%)

silviş inşaallah doğru hesaplamışımdır.çünkü sonuç eksi olunca yanlış yapmış olabilirim.oğluşumu yatırıp tekrar gelicem...

tekrar merhabalar.
sanırım ben de grip oldum kızlar.o kadar kırıklığım var ki anlatamam.yataktan kalmaya halim yok.neyse...bu hafta 400 gr. almışım ama regl dönemim yaklaştı.şiş olabilirim diye kendimi avutuyorum.gerçi bu hafta berbattı.neler yedim neler.pek sporda yapamadım.ama bugünden sonra düzelirim inşaallah.
perşembe günü neler yedim

sabah :klasik kahvaltı
ara :yok
öğle :bir kase çorba,bi tabak ksır
ara :yok
akşam :2 tane doma,3 kaşık sebze yemeği,2 kaşık yoğurt
maalesef çayın yanındada biraz kek yedim

hepinize mutlu sağlıklı günler dilerim.by by

meraba şekerler
dün yediklerim
sabah çeyrek ekmek arası peynir
öğlen 2 kuru patlıcan dolması ve 1 kase yoğurt
akşam 1 kase mantar çorbası ve 5-6 kaşık etli nohut yemeği+2 dilim kepek ekmek

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4/72.4/0.0/0.00%)
handemi (69.7/69.7/0.0/0.00%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU(72.6/73.0/-0.4/-0.55%)
Silviya (81.8/81.5/0.3/0.37%)
moonserose0 (58.0/58,0/0.0/0.00%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.7/487.2/0.5/0.10%)

singimgim doğrusu içim karardı,paronayak oldum nerden ne zarar görcem diyer herşeyden ürker vaziyetteyim...

enfurtucum geçmiş olsun...

megicim tebrikler takımı sen kurtardın :)

kızlar haftalardı çoğunuzda çok az kayıp var yada hiç yok.bunun nedeni ne acaba?nerde hata olduğunu düşünüyosunuz?bişeyler yapmamız gerek...

silvişim kusura bakma dışardaydım.. kontrol ettim şimdi dogru bildiriminiz..
bu hafta bizim takım halledecekmiş hepsini..
ekle sen listeye listeyi tamamlıyorum bi bizim takım kaldı. bizim takımın kontrolune bi bakar mısın?

12.TAKIM **104. ETAP **
spacegirl (62,5 / 62,5 / 0 / 0% )
baby_nurse (64 / 63,8 / 0,2 / 0,31% )
sbnmcsm (67,6 / 67,8 / -0,2 / -0,30% )
_demet_ (71 / 71 / 0 / 0% )
obur (72 / 72 / 0 / 0% )
sunbul (62,8 / 62,6 / 0,2 / 0,32% )
Bendiyom (66,8 / 67,5 / -0,7 / -1,05% )
Gkcn ( 54,9 / 54,7 / 0,2 / 0,36% )
Fiyuce (61 / 60,3 / 0,7 / 1,15% )
Saliha_ (62,5 / 61 / 1,5 / 2,4%)
Ozzdenn (89,2 / 87,6 / 1,6 / 1,79%)
12.TAKIM TOPLAM KİLO (734,3 / 730,8 / 3,5 / 0,48%)

silvişim bekleyemedim daha cok kusura bakma, ben sonucları acıkladım umarım sorun olmaz...spacem in işi var, benmde ev temzlemeye geri dönmem lazım bbam gelio da
tekrar kusura bakma olur mu...
görüsürüz

merhabalar
evet silviş ya neden böle durgunlaştık biz.hayret.ben dün regl oldum sonunda.zate kaç gündür gergindim.kendimi tutamayıp yemeğe saldırmam bu yüzdenmiş demek.valla bu 2 haftadır acayip dikkat etmiştim.geçen hafta 400gr.vermemed çok sevinmiştim ama neden böyle oluyor anlamadım.hafta başı tekrar silkelenelim kızlar böyle olmuyor.bende bu hafta bayağı sporu atladım ama bugün tekrara başladım.inşaallah bu hafta daha iyi olacaz.hadi kızlar atalım şu ölü toprağını üstümüzden.hedeflediğimiz günlere az kaldı.

cuma günü neler yedim
sabah :sosisli yumurta ama az yedim.klasik kahvaltı
ara :nescafe
öğle :1 kase orba
ara :6-7 adet piknik bisküvi
akşam :3 yemek kaş.kurufasülye,3 yemek kaş. pilav
akşamda bir dilim kek ve dondurma yedim
sporu yapamadım ama yürüyüş yaptım.istemeye istemeye çıktım evden pekte zevk almadım yürüyüşten.suyumuda içtim.

enfutucum ne yapabileceğimi bilmiyorum ama kiltlşendim kaldım.aslında yeni üyeye ihtiyacımız var ama davet ettiğim üyelerde ya gelmiyo yada gelende kayboluyo çok geçmeden.artık çok bunladım.lütfen silerde fikir öne sürün birlikte aşalı mbu durumu...

ben bugün çok yoğunum malesef vakit ayıramıycam bugün takım için .hoşçakalın... iyi haftasonları hepinize..

akşamda bir dilim kek ve dondurma yedim
sporu yapamadım ama yürüyüş yaptım.istemeye istemeye çıktım evden pekte zevk almadım yürüyüşten.suyumuda içtim. [/B]

şekerim madem kek yedin dondurmayı neden yedin tekrar üstüne
madem dondurma yiyecektin keki neden yedin
hihoyyyt:roflol:

slm arkadaşlar.nabersiniz:)
bu hafta sonunu diyet adına çok kötü geçirdim sadece bol su içebildim oda havaların çok sıcak gitmesinden dolayı:)
sınavlarımda bitti. kurtuldum artık sporuma başlayabilirim.
yarın tam performansla karşınıza çıkacağım. görüşmek üzere iyi günler..

benim için de berbat geçti diyet için
ayıptır sölemesi buraya konya sofrası die bir yer açıldı,eşimle merak ettik gittik
yediklerimi saymiiim
bu sabah da arkadaşlarla yine yeni açılan bir yere brunch a gittik
walla yemedim semirdim:)))))

2 takımın tüm hatunları selamlar,
silvişim öneri diyorsun evet yaşadığım olayı anlatayım.
ctesi düğün vardı ve benim bütün hedefim çok sevdiğim bir kıyafetimi giyebilmekti. ama ona tam olarak ulaşamayacağımı anlayınca 2. alternatifi düşündüm. ve son 2 haftadır biraz kilo vermeyi başarabilmiştim . birazcık daha verebilsem karnım çıkmasa diye düşünürken stresim fazlalaştı ve kendimi yemekten alamadım.sonuçta elbisemi giydim ama sırt kısmında darlıktan dolayı bir birikinti oluştu.sıkıntılı bir gece geçirdim anlıyacağınız.
büyük beden kıyafetlerinizi bırakmayın dolabınızda diyordu tv de.evet beyin bir yerde gene kilo alabilirim düşüncesini saklı tutuyormuş buda hiç doğru değilmiş.
yaşama biçimine dönüştüremedim ben yeme alışkanlığımı.düzenli yazmanın yararına müthiş inanıyorum.
sabah oğlumla parka gitti oradaki aletleri 30 dak. kadar kullandım.

bugün ayran çorbası yaptım.
sabah
2 dilim ekmek 1 domates ve peynir
öğle
kıymalı gözleme
ara
1 tabak karpuz
akşam
yalancı kızartma ve ayran corbası
ara
1 greyfurt ve 1 bardak kefir

meraba arkadaşlar
ben nacizene bir eleştiri yapıcam takımımız hakkında:)))
takım üyeleri arasında diyalog yok malesef
bir monologdur gidiyor,herkes kendi kendine mesajını yazıyor ve çıkıyor..2-3gün hiç uğramadığı oluyor
yazılan mesajlara cevap verilmiyor,böylece kendi kendine sadece o gün yediklerini yazan bir takım olduk.
birbirimizi eleştirmiyoruz,perçinlemiyoruz...o zaman adımız neden takım diye düşünüyorum...
sadece yediklerimizi mi paylaşıyoruz...(((
umarım kırmamışımdır kimseyi,bu söylediklerimin hepsine kendimi de katıyorum
bizim bir takım ruhuna ihtiyacımız var...sevgili kaptanımız silvişim,sanırım senin de biraz bizi dürtmen gerekecek...mümkünse yoklama bile al bence:))
sevgiler

merhaba hatunlar nasılsınız? ben uykusuz olmakla beraber çok iyiyim. arkadaşlarımla ço güzel bir hafta sonu geçirdim ama ben sizin gibi yemedim :)) ızgara yedim,light dondurma tükettim,bolbol su içtim yine ,spor yapmadım ama o kadar hareketliydimki spor yapsam bu kadar terlemezdim :)) samsunda 19 mayıs haftasında eğlenceler,konserler,gösteriler olur.dün akşam konser boyunca atladım zıpladım,halay çektim , horon teptim:)) ne yalan söyleyeyim aynı şeyi bende farkettim megilara ama aranızda yeni sayıldığım için diyaloglarınızın nasıl olduğunu bilmiyorum ve ondandır diyordum kendi kendime.megilaraya sonuna kadar katılıyorum,birbirimizi motive etmeye ihtiyacımız var arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…