Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba hatunlar,
dünki yediklerim;
sabah;klasik kahvaltı
öğlen: 2 afet biber dolması küçük
akşam;3-4 kaşık yoğurt,1adet haşlama patates

her öğünden sonra yeşilçay içtim,2,5 lt ye yakın su içtim.35 dah spor yaptım.herkese kolaylıklar dilerim

merhaba kızlar.. bugün evden koşturarak çıktım ve kahvlatı yapamadım.ancak arada atıştırdım bişeyler.
mooncum dün gözümden haçmış içtiğim suyu yazayım mı demişsin sen hergün düzenli içiyosan çok güzel ama yinede yazman güzel olur.

handemicim çocuğunu bırakabileceğin hiç kimse yok mu yakındlarda. eğer öyleyse çok kötü.ama bişeyler ayarlayıp doktora git lütfen. singingim yüreğini ve kapısını açmış ama yanlış hatırlamıyosam sen anadolu yakasındaydın galiba

ne yedim:
kahvlatı: yok
ara: yarım fincan çay 1 dl portakallı kek (çayımı bitiremeim derse geç kalıyodum)
öğle:4 kaşık mercimekli bulgur pilavı 1 bardak ayran ,60 gr haşlanmış tavuk
ara: yeşil elma yiycem
akşama: çorba,salata ve tavuk yiycem 1 dl de ekmek.

çok geç yattığım için uykusuuzm gidp biraz uzanıcam a.s.

mrb arkadaşlar.. bugün nihayet istediğim gibi spor yapabildim o yüzden çok mutluyum kendimi hafiflemiş gibi hissediyorumm:)
yediklerime gelince;
sabah, 1 dilim peynir, yarım küçük pide ekmek, domates salatalık
ara; 1 çay b. süt
öğle;1 dilim ekmek, salatalık domates.1 küçük kase çorba
ara;1 parmak çikolata;
akşam;1 küçük tabak yeşil fasulye, 1 küçük kasae yoğurt bir dilim ekmek.

su çok fazla içemedim ama. henüz gün bitmedi suyumuda içersem tam süper olacak.
bu arada iki gündür baya sinirliydim ama bu sefer ben haklıyım. insanlar çok garip olmuş ya.
dün kuaföre gittim saçıma renk vermek için neyse boyadılar sonra kuruttular kabarık bir şekilde tamam oldu dediler. nasıl yani dedim ben böylemi gideceğim ?dedim. fön çekersek esktra masraf alırız dedi. ilk defa böyle bir kuaför gördüm ya baya sinirlendim çıktım. sonra üst üste telefonuma bilinmeyen nodan aramalar geldi neymiş sizinle tanışmak istiyorum falan adama ağzıma geleni söylüyorum hala aramaya devam ediyor. şimdi siz söyleyin ben delirmekte haksızmıyım.sırnaşık şey
neyse ben saçma konularla kafanızı şişirmeyeyim saçma biliyorum ama yinede sakin almak elimde değil ne yapayım.
görüşürüz kızlar hoşçakalın

takma kafana baharcığım var böyle dengesizler hemde bir hayli var,bana da geliyordu ama ben hattımı gizli aramaya kapattırdım rahatım artık,gerçi numarası görünen sapıklarda var :))

takma kafana baharcığım var böyle dengesizler hemde bir hayli var,bana da geliyordu ama ben hattımı gizli aramaya kapattırdım rahatım artık,gerçi numarası görünen sapıklarda var :))

ya canım takmıyorum ama tanıdıklarımın adını vererek konuşuyor beni tanıyor. o canımı sıktı. benim eski çıktığım kişinin adını falan verdi sinirim bozuldu. ama dediğin gibi bende gizli nolara telimi kapatacağım. ilgin içinde ayrıca tşk canım

selamlar kızlar külüstür pcm yüzünden bi türlü giremedim sayfamıza.az sonrada misafirlerim gelecek aniden haber verdiler.hemen bişeyler yazıp çıkayımda.yarın bi ara ayrıntılı yazarım.hepinizi öpüyorum.selamlar....

dün kuaföre gittim saçıma renk vermek için neyse boyadılar sonra kuruttular kabarık bir şekilde tamam oldu dediler. nasıl yani dedim ben böylemi gideceğim ?dedim. fön çekersek esktra masraf alırız dedi. ilk defa böyle bir kuaför gördüm ya baya sinirlendim çıktım.
walla ben adanda kuaföre gidip,saç boyatmaya,kestirmeye falan tövbeliyim
ben de 2 hafta önce röfle yaptırdım ama iğrençççççç oldu
130 tl verdim,ciğerim yandı walla
adana kuaförleri iş bilmiyor dedim artık

bugün yediklerim
sabah 2 dilim kepek ekmek-1 kk beyaz peynir
ara 6-7 burçak bisküvi
öğlen yok
ara yok
akşam 1kase çorba
3-4 karnabahar kızartması
şimdiye kadar 2 lt su içtim

baharcım sıkıntı yaşamışsın geçmiş olsun...

mooncum numarası görünen sapıklar içinde 2 yol var biri savcilık diğeri numara değiştirme.yani eğer rahatsız edildiğinizi operatörünüze bildiriseniz hattınıza anında yeni numaratıyolarmış. bi ara bahsediliyodu bunu hepsimi yapıyo tek bir operatörmü çok detaylı bilmiyorum ama.
dün akşam bizi ev telefonundan bi teyze aradı.böyle biri yok burda demem rağmen defalarca aradı ve her seferinde başka isim söyledi sani biri yoksa diğer evdedir belki mantığıyla kaç noyu arıyosun diyorum bana farklı bi numara söylüyo bende yanlış arıyosunuz dikkatli çevirin diyorum ama üst üste 4-5 kez tekrarlandı aynı muhabbet.en sonunda eğer bidaha ararsa ulaşmak istediği noyu alıp arattıracaktım ama neyseki gerek kalmadı :roflol:

megicim yazık olmuş 130 tl ye sanada geçmiş olsun diyim..

benimde bugün moralim sıfır kızlar... pek iyi değildim yazmıştım zaten uykusuz olduğumu neyse biraz uyudum sonra ablam aradı yeğenin okuluna gittik rapor bırakıcaktı ablam.bende arabada beklerken can sıkıntıısndan sağı solu karıştırıyodum küllüğü bi açtım içinde kuyumcuların altın kutuları olur ya şeffaf plastikten o kuutlardan içinde kum gibi bişey var bide selpak yani selpağın içi kumla dolu heralde ve kum içinen biraz çıkmış kutu ise parabandı ile öyle muntazamca sarılmışki heryanı bantlanmış.sigara kullanmadığım için arabayı aldığımdan beri küllüğü açma ihtiyacı hiç duymamıştım aldığımızdada lüzum görmediğimdne açmadım yani daha öncesinde ordamıydı bilmiyorum geçen arabayı yıkatmaya verdiğimde olmuş olaiblirmi onu da biliyorum ama kutuyu ilk gördüğümde içinde ya tehlikeli bişey var yada büyü gibi bişey diye düşündüm ve hala etkisi altındayım.saçma bulaiblirisniz ama beni bir hayli sarstı.neyse çok uzattım ama içimi dökmek istedim işte...

günaydın hatunlar,rica ederim baharcığım demekki yurdumuzun nadide dengesizleri bir çoğumuzu da buluyormuş bende kendimi zannederdim hep benimi bulur bunlar diye :))
silviyacığım saçma değil aksine çok ilginç birşey ama kutuyu açtın mı attın mı anlayamadım

dünki yediklerim;
sabah klasik kahvaltı
öğlen:1 tas köfteli yoğurt çorbası
4 kaşık sebzeli bulgur pilavı
ara: 1 avuç leblebi
akşam:1 tabak kıymalı türlü
4-5 kaşık bizim holiya dediğimiz lahana yemeği
ara:5-6 adet fındık

2 lt den fazla su içtim,yatmadan öncede stepperle 750 adım attım
herkese kolaylıklar dilerim

benimde bugün moralim sıfır kızlar... pek iyi değildim yazmıştım zaten uykusuz olduğumu neyse biraz uyudum sonra ablam aradı yeğenin okuluna gittik rapor bırakıcaktı ablam.bende arabada beklerken can sıkıntıısndan sağı solu karıştırıyodum küllüğü bi açtım içinde kuyumcuların altın kutuları olur ya şeffaf plastikten o kuutlardan içinde kum gibi bişey var bide selpak yani selpağın içi kumla dolu heralde ve kum içinen biraz çıkmış kutu ise parabandı ile öyle muntazamca sarılmışki heryanı bantlanmış.sigara kullanmadığım için arabayı aldığımdan beri küllüğü açma ihtiyacı hiç duymamıştım aldığımızdada lüzum görmediğimdne açmadım yani daha öncesinde ordamıydı bilmiyorum geçen arabayı yıkatmaya verdiğimde olmuş olaiblirmi onu da biliyorum ama kutuyu ilk gördüğümde içinde ya tehlikeli bişey var yada büyü gibi bişey diye düşündüm ve hala etkisi altındayım.saçma bulaiblirisniz ama beni bir hayli sarstı.neyse çok uzattım ama içimi dökmek istedim işte...

ayy çok tuhaf ya
benim de aklıma ilk büyü geldi
ama sonradan sanki bir çocuk işiymiş gibi geldi
yani arabanın önceki sahiplerinin çocugu yaptıysa öyle birşey
bir vesileyle oraya konmuş olabilir:))neyse sen yine de onu akan suya at bence

selamlar canlarım...
geri dönüp okuyamadım ama herkesler iyidir umarım.ben maalesef kaç gündür diyeti unutmuş durumdayım.misafir falan derken her gün nerdeyse hazırlık yaptım opasta börek çörek.ama bugün sondu.bitti şükür inşaallah yarına oruç tutacağım,ama yarın tartılma günü kilo vermekten yana umudum kalmadı ama bari kilo almamış olayım.
bugün hhhiiç neler yediğimi yazmayayım.ama yarın düzenli gireceğim inşaallah. pcyide düzelttim artık rahat rahat girerim
yarın görüşmek üzre...

günaydın hatunlar,rica ederim baharcığım demekki yurdumuzun nadide dengesizleri bir çoğumuzu da buluyormuş bende kendimi zannederdim hep benimi bulur bunlar diye :))
silviyacığım saçma değil aksine çok ilginç birşey ama kutuyu açtın mı attın mı anlayamadım

yok canım açmadım kutuyu gidip denize fırlattım.tabiki o an kendimi çok kötü hissettim denize çöp atmış gibi olduğum için.çöp ,çevre kirliliğği konusunda biraz hassasım ama başka çarem yoktu.

ayy çok tuhaf ya
benim de aklıma ilk büyü geldi
ama sonradan sanki bir çocuk işiymiş gibi geldi
yani arabanın önceki sahiplerinin çocugu yaptıysa öyle birşey
bir vesileyle oraya konmuş olabilir:))neyse sen yine de onu akan suya at bence

canım anneminde düşüncesi o yönde oldu ama bi çocuğun yapacağından daha özenle sarılmıştı bantlar bilemiyorum ama temennim o yönde.her neyse denize attım gitti...

silviş bugün ne yaptı: anne kuşla istanbula gittik bugün mamografi için çok yorulmuşum geldiğimde vurdum kafayı yattım tabi yemeklerde atıştırma usulü oldu bu gün

kahvlatı: 1 dl uno light,1dl karper,1 fincan çay ,domates ,salatalık
ara:yok
öğle: çok az makarna ve 2 kaşık yoğurt
ara: 1 kornet
akşam:4 parmak büğüklüğünde kepekli ekmekle salamlı sandiviç
az önce de 1 maedensuyu içtim
1lt su...

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(72.6///%)
Silviya (81.8///%)
megilara(67.7///%)
moonserose0 (58.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.7///%)

erken giremediğim için liste yarın geç saatlere kalmasın diye şimdiden göderdim kızlar. hepinizie iyi geceler...

kızlar yatmadan malum ekmeğin malum sitesinden yarın için kendime beslenme planı yaptım.sizinlede paylaşayım.

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4///&#37:KK66:
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(72.6///%)
Silviya (81.8///%)
megilara(67.7///%)
moonserose0 (58.0/58,0//%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (487.7///%)

günaydın hatunlar ve ben bu haftada gr veremedim , bu durum beni çok mutsuz ediyor ama neyapacağımı bilmiyorum.
dünki yediklerim ;
sabah:klasik kahvaltı (çavdar ekmekli)
öğlen:4-5 kaşık zeytinyağlı türlü
yağsız yeşillik salatası
akşam:4 kaşık ciğer sote
ara: 1 avuç yeşil erik

2 lt su içtim, 40 dak spor yaptım
herkese kolaylıklar dilerim

2. TAKIM **104. ETAP** [/B]
singing kettle (72.4///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0/0%)
EN-FUR-TU(72.6///%)
Silviya (81.8///%)
megilara(67.7///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.7///%)[

bende kilo verememişim. nasıl oluyor anlmıyorum. her gören nasıl incelmişsin diyor ama tartıda gram oynamıyor:KK43: pazartesinden itibaren düzenli spora başlayacağım inş. bundan sonra vermeyi başarırım.

mrb arkadaşlar.
silviyacığım başına gelene çok şaşırdım. ben olsam meraktan kutuyu açar incelerdim bu ne diye:) büyü aklıma bile gelmezdi. insanlar böyle şeylerle nasıl uğraşıyor aklım almıyor. hadi bu dünyadaki ruh hallerini geçtim ahiretidemi düşünmüyorlar. yinede sen kafana takma belkide senden önceki sahibinin dua amaçlı koyduğu birşey olabilir. olumlu düşün dua et allahın izni ile hiç birşey olmaz inş..
gelelim benim dün ne yediğime;
sabah; klasik kahvaltı
ara; 1çay b. süt, 2 tane keten tohumlu bisküvi
öğle; 1 küçük tabak, zeytinyağlı fasulye,1 dilim ekmek
ara; 1 elma
akşam; 9 adet yaprak sarma,1 küçük kase yoğurt, bir dilim ekmek
gece yok
2 litre de su içtim.spor yapmadım:KK43:
benden bu kadar arkadaşlar görüşmek üzere hepinize iyi günler.

2. TAKIM **104. ETAP**
singing kettle (72.4///&#37:KK66:
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0/0%)
EN-FUR-TU(72.6///%)
Silviya (81.8///%)
megilara(67.7/67.1/0.6/0,89%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (487.7///%)

kızlar daha önce almadıysanzı eğer ölçüleriniz alın madme tartı oynamıyo diyosunuz o zaman ölçü farkınız varmı ona bakarsınız.tabi bu ölçümü ayda 1 kez yapacaksınız.hem tartım konusnda bi hata varmı acaba?

sabah ça karnına
wc den sonra ve aynı kıyafetle tartılıyomusunuz?

mesela ben sadece çamaşırlarımla tartılıyorum.
ve en önemlisi tartıyı yerindne kıpırdatmayın.sürekli aynı yerde olsun.inanın 1cm yerindne kaysa farkediyo..

silviş bugün ne yedi:

yukarıdaki listeye aynen uydum sadece ilk arada çayın yaında yarım dilim kek yedim.

hepinize iyi geceler kızlar...

X