Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

anladım akrepcım ekmekle yumurta bir arada degil yani zaten yumurtayı artık zorla yiyorum ama tok tutuyor diye yiyorum inşallah ögrenecegim eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

kahvaltıda yumurta varsa ekmek yok evet yumurta da ekmek gibi tok tutuyor..ekmek de kepek ekmek değil şeker tam buğday ekmeği olucak.ben bim den köy ekmeği alıyorum.çok güzel.kepek ekmeğinde beyaz un fazlasıyla var canım

canım benim ekmegimde unonun denge layt ekmegi düşük gılisemik yazıyor nasıl acaba o bitsinde alayım yazık

canım benim ekmegimde unonun denge layt ekmegi düşük gılisemik yazıyor nasıl acaba o bitsinde alayım yazık

tamamdır canım..sende ki ekmek de güzel ve montiye uygun..kepek ekmeği yazınca bende bildiğimiz kepek ekmeği sandım

ay artık sıkıldım bu işlerden ne olur yardım edin zayıflayayım ya neden başaramıyorum acaba nerde ne hata yapıyorum bilmiyorum

ay artık sıkıldım bu işlerden ne olur yardım edin zayıflayayım ya neden başaramıyorum acaba nerde ne hata yapıyorum bilmiyorum

kıs noluyoo..şu saatte gidip tartıldınmı yoksaklava:
sabır canım sabır..9 ay nasıl sabrettin sen annenin karnında şekernaniknanik

senağlama:gitme: bugun aksama kada arazıdeydım berbat bır gun gecırdım sımdıde annemlere gıdıyorum gece gelınce yazarım gorusuruzz sekerlersempatiksalakcinni

herkese selam hanımlar ben diyeti bugün öğlene kadar sürdürebildim

bana çok ağır geldi, sağlık problemi yaşamaya başlayınca bırakmak zorunda kaldım, titremeye ve baş dönmesi yaşamaya başladım.yürümeye bile gücüm kalmayınca ee bir de çocuklarla uğraşınca çok zor geldi.:1no2:

bu diyet bana göre değilmiş , onu anladım, hele ki sodayla peynir asla uyuşmadı midem altüst oldulmaz:

bıraktım malesef, sağlığım herşeyden önemli..:lepi:

ben spor yapıp normal diyete uygun beslenmeye devam edeceğim.

hmm..
iyi etmişsin canım..o zaman sen devam et doğru bildiğin beslenmeye

arteria yı merak ettim ben naptı acaba:uhm:

öglen cok az olmamışmı bence o dişyet bisküvilerini ara ögün olarak kullansan daha iyi ohaoldumsmile

Kızlar merhaba.kusura bakmayın misafirim olunca anca vakıt buldum yazmaya.ben dün sabah kahvaltısını cok gec yaptım.acıkmadığım için diet bıskuvı yedım.bıde elma yedım ama yazmayı unutmusum.bu aralar pek düzenli beslenmiyorum misafir okul falan derken düzenim şaştı.birtürlü düzene koyamadım.ne yapıcam bilmiyorum..:1no2:

ne yapıcanı biiyosun işte şeker...
düzene koymak..yeterki iste dimiyerimseniben

sen iste Neslihancım .kendi ellerimle sarıp yollarım sana.bende cok severım sarma.zor tuttum yerken kendımı

:roflol::roflol::roflol:yolla canım yolla..hattan hemen sarmaya başla sen:roflol:
nesliiii geliyor doksanüüüüüççlaelaelaelaelae :roflol: :roflol:

ne yapıcanı biiyosun işte şeker...
düzene koymak..yeterki iste dimiyerimseniben

Haklısın Akrep .okul basladı bıde üstüne misafırım geldı.2 gundur öldüm bittim yorgunluktan.ögünlerim birbirine girdi.sürekli dışarıdaydım.ne yıyeceğimi sasırdım.
sabah 10 da dısarıda.bir sımıt bır ayran içtim
öğlen okuldaydım.yüksek lisans için ordan oraya kosusturdum hoca aradım koca okulda.yemek yıyemedım su içtim sadece.ıkındı saat 4 bucukta 1 porsıyon adana yedik arkadaslarla hepberaber:1no2::gitme: ekmek hıc yemedım .sadace 2-3 kasık pilav vardı yanında onu yedım.off.cok kötü bırgundu.nedesenız haklısınız.bende beğenmedım ama bugünluk boyle oldu ıstebilmiyorumkismile onun dısında hıcbırsey yemedım.su ıcım.simdide yorgunluktan gözlerim kapanıyor.yatıp uyuyacam galıba:kedi:

selamm kızlar ben geldım vee uzgun bır sekılde dıyetı yapamadıgımı ıtıraf ederek aslında afedersınızde benden bıse olmaz yanı bır dıyet nedırkı ınsan ıkı gundur baslayamaz yanı yazık vallaa kalıbımdan utanmam lazım. bugun sabahtan berı arazıdeydım oraya kostur buraya kostur ben bu dıyetı arazı haftamda yapamam kı ya hem canım cıkıyor hem bırılerıyle yemege gıtmek zorunda kalıyorsun offf ben napıcam yaa okadarda ümitlenmiştimkı cok cok az yıyorum eger yemek zorunda kalırsam bilmiyorumkismile yaa ama baska bısey yapmam lazım benım bıran evvel 60 lı kılolara ınmem lazım neolur yaa nasıl yapıcam bılemeıyorum:gitme:

canım sende benım gıbısın oraya buraya kostururken ne yedıgını anlamıyorsun bıle ama ben ne yaptım bılıyormusun evet cok uzun vadede bır cozum ama eskıden yedıgım herseyın yarısını yemeye calısıyorum mesela dun bende döner yemek zorunda kaldım eskıden pılavlı falan gotururdum ekmeek bolcana ama sımdı yarısını tabakta bıraktım ekmek hıc yemedım sende oyle yap tatlım hıc yoktan kardır yada ben kendımı mı kandırıryorum bılmem ama belkı fayda eder ıste:gitme:

iyi akşamlar bu gün yediklerim
ac karnına bir elma
KAHVALTI bir yumurta ıkı dılım k ekmegi bir domates bir salatalık ıkı yeşil biber bir k kutusu peynir

ÖGLEN bir tabak fasulye kavurmasu yumurtalı semiz otlu yogurt üç kaşıktı yogurt

AKŞAMbalık bugulama yeşil salata semiz otu ve kıvırcıkla yapmıştım

ıkı yeşil cay bir bucuk lt su

spor bir saat yürüyüş

maleseff ve maleseff bız bu kıloları aylarca homını gırtlak yıyerek aldık ve 3 gunde vermemız ımkansız tatlım.sabredıcegız vee yemıycegız bunun baska bır caresı yok baktın olmadıı sende benım gıbı yap evet cook uzun surede sonuc verıyor ama her yedıgın seyın yarısını yıyerek basla ısee ve aksamları yatmadan en az 3 saat once en son yemegını ye bak ben mesela saat 7 den sonra hıcbısey yemıyorum bırazcıkta olsa farkettı ama ste cabuk olmuyor ınsan sıkılıyor bırazcık bırbırımıze desetk olup sabretmemız lazım sonucta bız ıstemedıgımız yagları hergun herdakka yanımızda tasımak zorunda degılızz

GITSIN KARA YAĞLARR:mymeka:

selam prenses nasılsın
Selam canım pekte ıyı degılım aslında bırturlu soklayamadım kendımı arazıye gıttıgım ıcın beceremedım gıttı ıkı gundur baslayamadım bıle neyse buarada duzenlı hergun 1 saat spor yapıyorsun galıba tebrık ederım en onemlı noktadan yakalamıssın kara yaglarınıı aklinialirimsmile ınsallah tezz gunde kovarsınn kara yaglarıı canım benım hep bırlıkte ınsallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…