Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bence süper harikasınalkisalkisalkis alkisalkisalkis

iyi aksamlar kızlar.nasılsınız?

Bugünkü yediklerimi yazayım hemen.
sabah: 1bardak cay peynır domates ıkı dilm ekmek
öğlen :1 paket diet biküvi
akşam.:yaklaşık 10 tane kadar yaprak sarması ve bıraz yoğurt
2 şişe soda içtim bugün 1.5 litrede su

öglen cok az olmamışmı bence o dişyet bisküvilerini ara ögün olarak kullansan daha iyi ohaoldumsmile

bence diyete göre çok iyi beslenmişsin, herşey ayarında, tebrik ederim.vereliniortak

karamel, sen zaten yaşam tarzı haline getirmeye başlamaışsın bu diyet beslenmeyi yanılmıyorsam. öğlen için diyet bisküviyi ben de yetersiz buldum aslında. amaaa sen ayarlarsın kendini tanıyorsun.

seni ed tebrik ediyorumm...

ama asıl tebrik kendimeeesempatiksalakcinni

bu saatte kadar hala sütle yaşıyorumkendime kocaman bir alkisalkisalkis gönderiyorum. çok az bir süütm kaldı, onu da yatmadan içeceğim.

akrep i ben de merak etmeye başladım. ilk önce iştedir, işte netinde sorun vardı sanırım diye düşünerek meraklanmmaıştım amaa evde de girmeyinceee ben de meraklandım, hele ki şok diyetin ilk günündeee:1closedeyes:inşallah önemkli b,işey yoktur.

hanımlar bu arada dünden beri yazacak oluyorum unutuyorum aklımdayken yazayım.

benim evde tartım yok, henüz alamadık, bir kere girişimde bulunduk, aldığım gün dijital ekranı bozduğum için bir daha almadıkohaoldumsmile

dolayısıyla çok komik amaa ben evimin yakınında kipa var, hergün ya da 2 güne bir oraya gittiğimde orada tartılıyorum:roflol:

neysee geçen hafta gittiğimde tartı beni 68 tarttı çok sevindim 6 lı rakamları gördüm nihayet diyee

amaa dün gittiğimde beni 72 tarrtııı:a015: şoık oldum resmen:uhm:

1 haftada 4 kilo almam mümkün değil kiii, zaten 1 hafta boyunca hergün spor yaptım ve beslenmeme dikkat ettim, eee çevremde de herkes zayıflamışsın dediğine göre nasıl 72 tarttı anlamadım

neyse bugün gittim aynı tartı beni 71 tarttıı:1shok:

1 günde gerçekten 1 kilo verdim mi? yoksa tartıda mı var bir arıza anlamadım

canım öyle tartılarda hatalar cok olur ama evıne ıllada dıjıtal tartı almana gerek yokkı normal eskı tıp tartılardanda alabılırsın en azından her sabah dogru duzgun tartan bır tartın olur ve sabah uyandıgında tartılmış olursunn sekerımma.s.

ben yatıyorum sekerler cok halsızım bu gece 21 dakka leslıyle yuruyordum ya bugun ancak 11 dakıka yuruyebıldım ama ben bugun bır mınnosun bır ara ogunde yedıgı kadar kocaman bır gunde yedım ee vucut alısık degıl neyse hadı ıyı geceler kızlar hepınızee muucukk cok guzel fıstık olmam lazım pazartesı gunu zemuszemus

selam kızlar..
dün benim mause işlem dışı olmuştu..eşimde gündüz çalışınca fırsattan istifade ev temizledim..kızımla çarşıya çıktım.bol bol yürüdüm(yani neslinin dediği gibi romantizim felan yoktu..:dilcikar:)hem de sabahın altısında kalktım..
bugünde sabahtan buayana kk ya giremedimbilmiyorumkismilesiz nasıl girdiniiz anlamadım:uhm:

kuşum senin şok iyet olmamış bugünnaniknanikyok öyle hiç süt içmeden süt gününü tamamlamakaklinialirimsmile
yarın başla sende benimle..ben yarın başlıyorum.bugün aldım sütümü ama kk ya giremeyince yarınakaldı..burası olmadan olmuyor kaydirigubbakcemile5

minnoş kahvaltı da yok canım..gün boyu bir kilo sützemuszemus

Millet sorup duruyor artık bilemiyoruz ne yaptıgını alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

ozaman ben de bugun baslıyım senın gıbı sekerımm ama dıyorumya ben kahvaltısız aslaa yapamıyorum kı kucucuk kahvaltı yapıyorum napıyım sekerım ( bugunde yaptım ama su saatten sonra yapmıyım olmazsa ılk gunde ıdare et benı sekerım bu saatten sonra da 4 bardak sut ıcıcem bugun baslıyorum ozaman benım dunkısı ön hazırlık oldu ozaman zaten sadece 200 gr verebıldım dunkı acayıp soktan sonra bugun gercek soka baslamaya karar verdım sekerler:umursamaz:

selam kızlar nasılsınızzzz...ya dün girmeye uğraştım hep sayfa yapım aşamasında yazıyoduuuuu((hiç yediklerimi yazamadımmmm diyet nasıl gidiyo başladınızmı????ben içtim süüt dün bütün gün bugün ne var menüde?

Millet sorup duruyor artık bilemiyoruz ne yaptıgını alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
delisin kızım sen..
sanırım buyüzden sefiyorum seni yaa:asigim:
hmmm...
tmm o zaman şekercim..sabah kahvaltı sonrası devam et şok diyete..ama aynen uygula canım miktarlarını da..
bende değişimli yapıcam.daha önce tam uygulamıştım..bu sefer de farklı olsun bakalım ne kadar vericem bu sefer.

tatlım geriye doğru gidersen cumartesi yazmıştım listeyi

Günaydın 2. takım a.s.

Kaptana not: akrebim, hep uyarıyorum ama senin bile gözünden kaçmış.. Cuma listenizde bir sürü yeni arkadaş olduğunu görüyorum ama hiçbirinin yanında not yok.. Eski üye/ yeni üye.. Nedir bu arkadaşların durumları.. Paylaşıma yazarsan arşive kayıt edebilirim..

çitlenbik bunlar kızına..
nice sağlıklı yıllaraopuyorumnanaktan

ah tatlışım evet haklısın..edit tuşu olmayınca düzeltemedim..zaten o zaman karışıklık olmuştu acıcık:kedi: kalliste düzeltti sonra..
ben paylaşımda bildiricem hemen şeker..
ellerine sağlık tatlım.
senin yüzün hep gülsün..gülen yüzün de hiç solmasın şekeropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…