Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oyna oyna ben seni yandan yandan yapacam simdi gicik seyy

sen kim fidan olmak kim senin daha cok zayiflaman gerek sekerim zaten bu gidislede iskender felan sisecen bende ozaman bayram yapacam
iki kilo vermismiss ah ulan ahh kafami nerelere vursam da kirsam ahh ahh

alkisalkisalkis tebrik ederim bacim darisi benim beslenmeme artikin
anam aksama kadar iyi dayanmissin valla ama sarmadan banada gondereydin kiz nezmandir canim istiyorda cok yerim diye korkumdan yapmiyorum
guzelim sen o tartida birdaha tartilmasan iyidir o ne be insanin dengesi bozulur helede diyet yaparken kilo almis gormek en buyuk sok bence sen eve bir tarti al oyle yada boylee

kacakk seni ciktinmi ortayaaa
hadi hadii romantizmciler siziii
neyse hosgeldin kiz kkda iki gundur sorun var zorla giriyoruz inankii

Millet sorup duruyor artık bilemiyoruz ne yaptıgını alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
kiz utandirma aa sendee ne yaptilarsa yaptilar boshayallersmile
canim ya neden kendini zorluyorsunki bence sen guzel kahvaltini yap sonrada diyetine devam illaki sok yapmak zorunda degilsin bak bana yanina bile ugramiyorum
slm hosgeldin bizde epeyyy ugrastik sekerimde zar zor giris yapabildik insallah bugunde boyle olmaz

inşallah canım hep beraber başarırız istedigimiz kiloya ineriz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada dunku yediklerimi yazayim bende (oruc tutacam dedimya tutamadim )
sabah iki tane kizarmis tost ekmegi bir dilim peynir uc tane zeytin (valla cok actim aksamdan birsey yemeden yatmistim oyuzden iyice karnimi doyurdum
oglen iki kasik cacik vede iki kasik tavuk (soyleki cocuklar bitiremedilerde ben devam ettim )
aksam zeytin yagli yesil fasulye bir dilim ekmek
bir lt su (ben suyu pek icemiyorum )
kahve cay vss....

inşallah canım hep beraber başarırız istedigimiz kiloya ineriz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

insallah canim ya
goruyon dimi bir kilo aldik diye neler isitiyoruzz ahh ahh samar oglani oldum valla
ama az kaldi susacaklar gosterem gunlerini onlarin

insallah canim ya
goruyon dimi bir kilo aldik diye neler isitiyoruzz ahh ahh samar oglani oldum valla
ama az kaldi susacaklar gosterem gunlerini onlarin
bir kilomu kafamçokkarıştı ayy kız yağ fazlalığından hafızasını da kaybetti iyimi:roflol::roflol::roflol: bir kilo almış yaa:roflol::roflol:koptum ben yaa:roflol::roflol:
hadiyin bayanalr ben cikiyorum pazar var bugun pazara gidecem opuyorum hepinizii

iyi git bakiim..pazarda iyice yorulda bir kilofazlaığını hemen ver olaarmııı:roflol::roflol::roflol::roflol:

akrepcım bende başladım canım montiye gerci epey hata yapmışım ama alışacagım inşallah

:mymeka:
kiz dovecem seni haa bak
uff iyi be 18 kilo oldumuu durun siz ben biliyom sizee zaten pazardada cok yoruldm dilim damagim kurudu bugunde bugunde orucum acim kafam tirlatik yani mafoldumben

selam kızlar

dün benim için hem çok yorucu hemde sinir bozucu bi gündü

ben hala diyetteyim ama düzenli yapmıyorum malesef bünyemin düzeni bozulduğu için önce hafif
sonrada ciddi bi şekilde şok lucam kendimi:))

bir ben bakmadim su montiye ha birturlu elim varmadii

canım ben dukan diyeti yapıyordum ama sıkıcı aslında muhteşem bir diyet ama hep et olması midemi bulandırmaya başladı bu daha mantıklı geldı dukanı ayda bir hafta yapacagım gel sende beraber yapalım olumunekankayizsmile

akrepcım bende başladım canım montiye gerci epey hata yapmışım ama alışacagım inşallah
öylemii..
ozaman yorum yapiim listelerine canım
:mymeka:
kiz dovecem seni haa bak
uff iyi be 18 kilo oldumuu durun siz ben biliyom sizee zaten pazardada cok yoruldm dilim damagim kurudu bugunde bugunde orucum acim kafam tirlatik yani mafoldumben
:roflol::roflol::roflol:
oruç oruç yorma canım kendiniyaalsanaalsanasmile
bir ben bakmadim su montiye ha birturlu elim varmadii
aman bakma sen sonra kilo verirsin aman aman uzak dur:2:

hayırlısı bakalım

öylemii..
ozaman yorum yapiim listelerine canım

:roflol::roflol::roflol:
oruç oruç yorma canım kendiniyaalsanaalsanasmile

aman bakma sen sonra kilo verirsin aman aman uzak dur:2:

hayırlısı bakalım

tamam canım yap yorum hatalarımı bul ve söyle

tatlış yumurtayla ekmek yemiyoruz..
bakliyatla da makarna yemiyoruz şeker..genel anlamda menü çok güzel..aralard meyve de yiyebilirsin..yemeklerden 15,20 dk önce tabi..menü araları da 3 saat oluyor

tatlış yumurtayla ekmek yemiyoruz..
bakliyatla da makarna yemiyoruz şeker..genel anlamda menü çok güzel..aralard meyve de yiyebilirsin..yemeklerden 15,20 dk önce tabi..menü araları da 3 saat oluyor

anladım akrepcım ekmekle yumurta bir arada degil yani zaten yumurtayı artık zorla yiyorum ama tok tutuyor diye yiyorum inşallah ögrenecegim eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…