Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cok haklısın canım ama benim sorunum cabuk gitmesi degil başarısız olmam bu konuda ona canım sıkılıyor kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

inşallah canım üzülme başlarsın :teselli:

valla ben gecen sene zayıfladıgımda selmacım ınan herseye kendımı kandırmıstım yanı daha once hıcmı yemedınkı su patatesı sımdı yemesen neolur mıne derdım kendıme bassarısız olucagımı aklımdan bıle gecırmedım nıye basaramıyımkı yanı her ıstedıgımı yapabılıcek kadar aklım beynım var (tabı ıradem yok dıyemıyordum kendıme:)) ama busefer bırakmıycaksın mıne artık bu noktadan sonra gerı donmıyceksın ve hep o ıstedıgın kıloda o ıstedıgın kıyafetleı gıyerek yasıycaksın dedım sımdı yıne oyle soyluyorum kendıme busefer gercekten son olucak ama evelallah busefer ıstedıgım vucut seklıne gırebılıcemm

iyi geceler prenses.bende senin yazılarını okuyunca kendimi gördüm.cidden aynıyızbugün bi arkadasta bana aynı seyı soyledı.çok sıkı rejıme gırmişsin.bu çok yanlış .birden herseyi kesme önce yediklerinin yarısını yıyerek başla dedi.banada mantıklı geldi.çunku bazı anlar irademe sahip olmakta cok zorlanıyorum.4 sene öncede ben 20 küsür kılo vermiştim ve diette herşeyi yemiştim.ama azıcık.şimdi cok sevdiğim hiçbirseyi yemıyorum.buda irademi kötü etkiledi:kedi: bende senin gibi yapıcam prenses.canınım cektığını yıyecem ama cok az.ucundan sadece :) vede çnceki yediklerimin yarısını yıyecem.gıderek azaltırım artık.bide böyle deneyelim sempatiksalakcinni

bugun yedıklerımıde yazıp yatıyım ben artık sabah kahvaltı yaptım klasık bır dılım ekmekle sonra kocamın bır tane sosını kacırdım bır parmak kadar sonra bıde hellım peynırı bır parca kızartmıstım azcıkta beyaz peynıp 1kk kadar
oglen 2 adet cevız kadar kofte 2 adet sarma 4 adet ınce dılım pantlıcan kızartması saat 12 de
ogleden sonra bır bardak sut saat 2 de
3 tane ıncır bır tane elma bır salım sıyah uzum saat 4te
saat 7de 1 bardak süt
annemlere gıttım bır tane sıgara boregı bır parmak kadar peynırlı

bılıyoruum ohh mınnos yee gotur dıyorsunuzz ama offff ben napıcam yaa:2:

gunaydın kızlar ben arazıye gıdıyorum bugun yıne sok ta degılım yanı ama söözz verıyorum sıze cookk cokk az yıycemm ne yersem ıstee hadı gorusuruz ogleden sonra sekerlera.s.

kuşum ekmekle yumurt cıss

selmacım süper gidiyosun canım..
minnoşum yaptığın uygulama çok güzel..montiye bir göz at derim şeker..
karamelcim ekmek yememişsin öğlen güzel ama pilavıda yemeseydin derim..ve montiyi sanada tavsiye ederim şeker..
inanın tıkır tıkır gidiyor kilolar

slm yavru kuslar hepinize gunaydin bugun okul yok valla firsattan istifade yattimm yenice kalktim

canim zaten ben size bastan dedim bu diyet cok cok agir diye bakin bana ben denemedim bile cunku tecrubeliyim artik bu konuda yapamam biliyorum
sagligin gercekten herseyden onemlii morelinide hc bozma tam gaz devam

sen iste Neslihancım .kendi ellerimle sarıp yollarım sana.bende cok severım sarma.zor tuttum yerken kendımı
olumunekankayizsmile canim sagolasin ama sen zahmete girme simdi kiyamam ben yaptim bile afiyetlede yedim :)))
:roflol::roflol::roflol:yolla canım yolla..hattan hemen sarmaya başla sen:roflol:
nesliiii geliyor doksanüüüüüççlaelaelaelaelae :roflol: :roflol:
sen diye diye beni 93 yapacan ya hayirlisi bakalim yok valla azicik yedim cok degil onceden olsaa soyle iki hafta oncesi bak ben o sarmayi affediyormuydum ama yokk yedik laflari sizden doyduk bir haftadirr maazallahhh
anamm kizz ne oluyor
bak bunlari dusundukce bu psikolojiyle asla kilo veremen bak benden demesii bosver okadar kasma arazideyken birilerinle yemekmi yedin eve gelince aksam sadece salata yada yogurt yada meyveyle gecistirisin hic birsey olmazz
akrep bunu herzaman demezmi sabah krallar gibi aksam fakirler gibi (boyleydi dimi kiz )diye uzme kendini hersey olacagina varir abartma yeterki yemenii

cok haklısın canım ama benim sorunum cabuk gitmesi degil başarısız olmam bu konuda ona canım sıkılıyor kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
olmazsin olmazsin azmin elinden kim kurtulmuss da kilolar kurtulsun

bak iste dogru yolu ulmussun sen aynen oyle sevdigimiz seylerden ama az az yemek sartiyla bu isi bitirecegizz
bu iste basta motivasyon cok onemlii oyuzden kendini sikma derin ben

akrepp sekerim ne habersin gunaydin
dun yediklerimi yazayimmi sanaa
aksam bir tane biber dolmasi 7/8 tanede sarma yedim bolca su ictim 3/4 bardakta cay ictim azicikta cekirdek citledim sekerim yaa hic deme sevdigim dizi vardi canim sikildi herifte erken yatti aman dedim iki avuc citleyiverimm
nasil amaa anam shakerim gelmedi yoksa onu yapacamda iftarda bir turlu nasip olmadi bugun olur insallah

dün ne yedim

6:30
bir erik

9:00
çok az peynir,iki dilim t. ekmek,bir avuç ayçekirdeği leblebi karışık,2 kupa süt ( 0 yağ light)

12:30
yarım elma

15:00
bir avuç kabak çekirdeği,bir kupa süt(0 yağ)bir kaşık salata

18:00
üç tane mürdüm eriği

19:45
bir buçuk kupa süt(0 yağ)

iki litre su
40 dk yürüyüş

ay neyse sende cekirdek yemissin paparadan kurtuldukmu ne
valla cok az yiyon ne guzel darisida bana insallah

selam kızlar dün bi türlü bağlanamadım..
dün yediklerim
sabah açık çay şekersiz kepekli light ekmek uno 1 dilim domates saqlatalık 2 zeytin
ara erık 3tane siyah eriklerden
öüğle ton balıklı mısırlı yeşil karışısık mevsim salatası zeytin yağ sirke limonla
ara eti form 1tane yeşil çay yarim limon sıktım
akşam kepekli kaşarlı tost 1 tane yanın ayran
gün içinde 1.5 su içtim
45 dk yürüyüş
tv 8 ebru şallı başladı yine plates yaptım

kizlarr kusura bakmassaniz ben cikiyorum sizide boyle burda birakmaya gonlum el vermiyor ama coook isim var yeni kalktim daha ev oylece duruyorr temizleyimde gelim buugn birsey olmassa evdeyim cunku yine gorusuruz opuldunuzz

kızlar ben sizin bu diyetinizi çakırdım yani akrepcm senin diyetini 1gün süt içtim kaldım valla bidahada bu sayfaya giremedim aç da duramadım((neyse haftaya başlarım arftıkın.....

Akrepcım bu günki kahvaltımı yazayım nasıl olmuş bakarmısın dorumu

ıkı dılım ekmek uno denge üç dört kaşık kırmızı biber patlıcan közlemesi bir kibrit kutusu peynir

canım çekirdeğini gün içinde ye..
akşam yenen çekirdek ödem yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…