Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bi an önce vericez cnm o kilolarıkaydirigubbakcemile5

löp löp yiyip o kiloları biz aldıkcokacimcoook biraz da yemeyip verelim kilolarımı güzel olalımbayanssulusmile

evet fıstık gıbı olalım arterıa dımıı su dıyetı yapmam lazım nekadar dayanbılırsem okadaar yapıcam ondan sonraya su proteın dıyetını yapıyım dıyorum yanı 1 hafta bu akrebın dıyetınden sonra bıseylere saldırmamak ıcın 10 gunde dıgreıne devam etmeyı dusunuyorum bakalım hele bı su dıyete baslıyalımda

kızlar selam hepinize dün kızımın doğum günüydüü 1. yaşına girdi teyzeleri
bugunde kayınvalidem gittii :))))
evet kızlar bende varım yarınki diyete okul açılıyor ama olsun
şu bayram sonrası kilo aldım (akrepp cısss yap oklava göster valla)
ama şu 55in altına kesin düşücem

arteria kaç kişiyiz şuan bi liste yapalım başlangıç kilosu falan yazalım
detaylı bakalım bu listeye kim nekadar verecek

ayyy heycan yaptım düşünsenize 56-7=49 abowww 50 de hadi
en son üniversite yıllarımda bu kiloları görmüştüm

kesersin keser ben kesdim ya herkes keserrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmafoldumben
ben hic emin degilim yine kacirdim iki gun hafta sonlari zaten benim en kotu gunlerim
aman dikkat edin
anneler oyle zaten ben 70 kiliya dustugumde anam benim gordu kriz gecirdi sonrda bir guzel yedirdi yedirdii sisirdi beni analar hep oylee ama birazda haklilarr

nesli sevinebilirsin cig köfte sölediler dürüm kocaman yiycem ama yarın yemem demi gene kilomu korurummmmmmmmmmmmmmmm yiyiym demi almam kilo bir dürümden bişey olmazzzzz bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile
dur ozaman iki gobek atayimm hihoyyythihoyyyt:sm_cool:
sen lavaşsız yemişsindir ben lavaşla birlikde yedim birde ayran lüplettim daha yazmıyım kızlar beni bogacak valla bu gidişle bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile
yarasin guzelim topak topak et olsun :))))))))))))))
bi an önce vericez cnm o kilolarıkaydirigubbakcemile5

löp löp yiyip o kiloları biz aldıkcokacimcoook biraz da yemeyip verelim kilolarımı güzel olalımbayanssulusmile
insallah biran once zayiflarizda sonrdan benim gibi olup 18 kilo almayinn sok diyetlerin sonu genelde boyle oluyor

anam bir soktan obur sokami gececn yazik ya yavas biraz dengelii lutfen

dogum gunu kulu olsun kizinin canim nice yaslara saglikla insallah
amanin dur bu kadar heyecan yapma yapin bakim su listeyi siz yapin arkanizdan bende gelirim

selam arkadaşlar bendemi yapsam bu diyetten diye düşünüyorum yarın sabaha kadar düşüneyim bakalım gözüm keserse başlarım

niçe mutlu saglıklı yıllara kuzucuguna :ecrin_bebek:

sanki beni anlatıyorsunakannehirooff neydi öyleee yazınki kilolarım, iğreniyorum gerçekten:1shok:

belimin en ince yerini öçltüm deeeee sonuççakannehir79akannehirklava:

yok yoookk bu beden güzelliklen erimeyecek, madem öyleeeee

yarın ben de başlıyorum. kaydirigubbakcemile5liste yapacaksanız beni de ekleyinkaydirigubbakcemile

ayy ne mutlu sanaopuyorumnanaktano heyecanı bilirm, ne güzel bir duygudur o ilk yaşşopuyorumnanaktan öpüyorum minik kızınıŞeniz

Herkese merhaba kızlar...a.s.
Benimde bugün Hataydan en samimi arkadaşım geldi.çok mutluyum o yüzden.Fazla nete giremeyecem bikaç gün .
Şu şok dieti ben yapamıyacam malesef.Sütten nefret ediyorum çünkü :gitme:
neyse hemen yediklerimi paylaşayım.
sabah:1 bardak cay salatalık domates cok az peynir ve Hatayın acılı ekmeği(dayanamadım yedim valla acılı ekmeği.arkadaşım getirmiş sağolsun):kedi:
ara: 1 küçük hatay .çöreği yedim eyvahedigeldismile(Biliyorum sınırı aştım bugün iyi bir cezayı hakettim)
akşam:yoğurt yiyecem sadece
spor da malesef bugün yapamıyacam:bbo:

selam kızlaryaa yarın bu dıyete baslıycam evet ama ben hvaltı yapmadıgım dıyetlerın aksamında kendımı buzdolabında buluyorum hemde en olmaz saatte tıkabasa yıyerek acaba dıyorum kahvaltı yapmsam ondan sonra dıyete uysam oyle kılo veremezmıyım yok sa hıc fıre vermeden yap mıne şımarma mı dıyorsunuzz??lmaz:

1 yaşında mııdelikafadulden ay ne sevimlidir o şimdi yaa maşallah

Allah analı babalı büyütsün cnm

bi şekilde ericekkaydirigubbakcemile2

ya eriyecek yaa eriyecek:lepi:

nazlı arkadaşımız vardı, şok diyeti modifiye etmişti bir hafta iyi de kilo vermişti dayanamam diyorsan sabaha kahvaltını yap gün içinde diyeti uygula hiç bir şey sağlığından önemli değil kia.s.

öylede yapsam da olur demı sekerım arterıaa ben daha cok kılo almaktan korktugum ıcın kendımıde bıldıgım ıcın en azından kahvaltı yapıyımkı yıne tozz duman olmıyım dedımm dıyet sahıbıne de sorsak akrepp ne dersınn??

selam kıııızllaaarr
bu sabah 45 dk tempolu yürüyüş yaptım
sabah mısır gevreğiv
ara elma
öğle pilav 4köfte 1 bardak ayran
ara eti form
akşam yok

kızlar bende varım diyete:))))akrepcim seni bekliyoruz kendi aramızda bir liste hazırlasak kim katıloyo felan kimkaç kg verdi:=))))))))))))

evet almamışım kilo tartıldım sabah demek dün 1 saat yürüdüm o yüzden

en doğrusunu akrep bilir, hakikaten bilgili bu konuda, ama kendini tanıyosun cnm, eğer dayanamıcaksan uygun bi diyet kahvaltısı senin için iyi olur, zaten kilomusu akşam yediklerimizden alıyoruzcokacimcoook

çok geçmiş olsun lolo, umarım sonuçlar güzel çıkar:Saruboceq:

yalnız gel sen şu şok diyet işinden vazgeç cnm, vucudun daha toparlanamadı bile

canım beni düşündüğün için çok teşekkür ederim ama ben kararımı verdim bu gün başlıyorum bu diyete inşallah güzel kilo verebilirim

nesli sevinebilirsin cig köfte sölediler dürüm kocaman yiycem ama yarın yemem demi gene kilomu korurummmmmmmmmmmmmmmm yiyiym demi almam kilo bir dürümden bişey olmazzzzz bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

canım sen öyle kilo almam bi kereden bişey olmaz dersen bak benim gibi kilo alırsın haberin olsun

kendini kandırma yediğin şeyler çok ağır tabikide baya bi kalori almışsındır bence hiç kimse için diyetini bozma canım

arkadaşına kötü örnek oluyosun ama ..

tost hadi neysede canım şu pilavı yemeyin lütfen

evet sınırı baya bi aşmışsın canım bence kendini toparla sen arkadaşına uyma arkadaşın sana uysun

selam kıııızllaaarr
bu sabah 45 dk tempolu yürüyüş yaptım
sabah mısır gevreğiv
ara elma
öğle pilav 4köfte 1 bardak ayran
ara eti form
akşam yok

pilav yemeyin kızlarrrr

pazartesi şok diyete başlayanlar

bursa86

minnoşprenses

citlenbikbesyo

aybuke07

Lolo :81.0

şimdi herkezde kilosunu eklerse isimlerinin yanına liste tamamdır arkadaşlar
ben bu kadar becerebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…