Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:kedi: ayy cok utandım şimdi.ne desen haklısın akrep .vicdan azabından kıvranıyorum şimdi.sabah yarım dilim ekmek yedım orayı yanlış yazmışım.gec kalktığım için kahvaltımı yapar yapmaz cıktım.öğle yemeği yiyemezdim o yüzdeneyvahedigeldismile
akşamda yemek ıstmedım.kendımı hıc aç hissetmıyordum:kedi:
1 saat yürüyüş yaptım 1 saatte stepperda çalıştım.2 saat spor yaptım.
yarında ekstra spor yapıp hatamı telafı edıcem akrep :lepi:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gunaydın kızlar ben bu sabah dune gıore 100 gr almıs gorundum -cunkum henuz adapte asamasında sayılırım dımı ama ya neolursunuz kızmayınn hooof ben bu cumaya kılo verememıs olcam kesın bastan soylıyımde kızmayın olurmu ? bırazdan araziye cıkıyorum aksama kadar gelemem galıba bugun paylasımsız kalıcagım ıcın kusura bakmayın sekerler zaten yedıklerımden utandıgım ıcın paylasım yapma ıstegıde olmuyorkı yaa offf neyse erken gelırsem gorusuruz canlarım mucuk

yaa sen ne kadar cok spor yapıyorsun masallahh canım benım senın yanında ben kaplumbaga gıbın kalırım herhalde dun 5 dakkalık spora baslıycak olan mınnos ona bıle baslamadı cunku

günaydın arkadaşlarrrr

burası çok kalabalık olmuş takip etmekte zorlanıyorum artık ohh ohhhkafamçokkarıştı

veeee çok laf etsemde zamanında mecburen 5 günlük şok diyet yapıcam çünkü okullar açıldı

bugün başlıyorum hadi bismillahdelikafadulden

canım benim hergün tartılma yoksa insanın morali alt üst oluyo,bence sadece cuma günleri sabah kahvaltıdan önce tartıl

günaydın cnm..
ay evt haklısın çok kalabalıklaştı bende takip edemiyorumma bi önceki yaptığım paylaşımı bulana kadaaarr.s bu arada 5 günlük dyetinde kolay gelsin..

yaa bende hemen hemen hergün tartılıyorum bundan sonra sadece cumaları tartılıcam bende hakikaten moral bozuculmaz:

önceden bende öyleydim sonra baktım olmuyo bıraktım sadece cumaları tartılıyorum bugün tartılmamak için kendimi zor tuttumm hemen hazırlanıp çıktım evden:dance:

gunaydin herkezee ....
tartilma konusunda bende cok fenayim ben birakin gunde bir kereyi iki uc tartiliyorum sanirim bir sabah bir aksam oyuzden butun morel cokuyor ama artik hastalik oldu bu tartilma konusu bende evde iki tane tarti var bir benim odada biride banyoda benim odadaki biraz eksik tartiyorr aksamlari onda tartiliyorum sabahlarida banyodakinde nasil ama :))

dünki menü
sabah:nestle nesfit
öğlen bir kepçe kuru fasulye, iki kepçe pilav ,domates
ara üzüm,2 tane kuru incir
akşam bir kase çorba ,çok az taze fasulye yemeği,1 tabak makarna:)
4 tane bir lokmalık baklava:)
su yine az 1 litre

anam dur ne yaptin sen oyle biz yeni baslamadikmi bu ise hemen su koyuverme bak sistikce sisiyoruz ona gore ha kaydirigubbakcemile3

heheh iyi yöntemde her sabah moralin bozulur öyle aksam düsük sabah yüksek cikcinca. ben de hergün tartiliyorum hatta günde birkac defa da tartildigim oluyor

sen de bayram havasindan cikamayanlardansin demek, bayram baklavalari bitmedi mi daha? menü bütün olarak baktigimda fazla geldi banaaksam makarna ve baklava olmasa daha iyi olacakti sanki. ama neyse hepimiz bu hafta kilo aliyoruz batti balik yan gider :kedi:
günaydınarkadaşlar herkese güzel bir gün olsun inş
günaydin canim a.s. ben bugün hazirlik yapiyorum türkiyeye geliyorum bugün ins. yusufla birlikte kolay bir yolculuk olur

yontem iy iyontemde birde su kilo iyi olsa daha iyi olacak ben sanmiyorum burda olupta hergun tartilmayani emek veriyoruz emegimizin karsiligini hemen almak istiyoruzda iste bazen husrna ugruyoruz

oztrk e gelince akrep bu listeyi gordugunde sopalari atacakk kendine haberi varmi acaba pilavlar makarnalar birde uzerine baklava maasallah

paylaşım yaparken utanmıyacağın şeyler ye olurmuuuuuukaydirigubbakcemile3
yaa sen ne kadar cok spor yapıyorsun masallahh canım benım senın yanında ben kaplumbaga gıbın kalırım herhalde dun 5 dakkalık spora baslıycak olan mınnos ona bıle baslamadı cunku
olsun olsun 5 dk dan başlarsın sonra 1 saat yaparsın..ama hemen başlalmaz:
günaydııınopuyorumnanaktanhai bakalım
canım benim hergün tartılma yoksa insanın morali alt üst oluyo,bence sadece cuma günleri sabah kahvaltıdan önce tartıl
ah bir yenebilsek o isteği:roflol:
yaa bende hemen hemen hergün tartılıyorum bundan sonra sadece cumaları tartılıcam bende hakikaten moral bozuculmaz:
alkisalkisalkisalkisalkisalkis:roflol:
günaydın cnm..
ay evt haklısın çok kalabalıklaştı bende takip edemiyorumma bi önceki yaptığım paylaşımı bulana kadaaarr.s bu arada 5 günlük dyetinde kolay gelsin..
demekkiiidaa sık paylaşım yapıcaksın dimi şekeer..o zaman bulmakta zorlanmazsınşakkıdı
önceden bende öyleydim sonra baktım olmuyo bıraktım sadece cumaları tartılıyorum bugün tartılmamak için kendimi zor tuttumm hemen hazırlanıp çıktım evden:dance:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis:roflol:

gunaydin sekerr ne haber bakalim insallah bugun tartilipta vermisim bugunde demiyeceksin dimi
buugn oruclu degilim orucluyken kesinlikle kilo vermiyorum ben
oyuzden haftanin 4gunu oruc tutup uc gunude diyet yapmaya karar verdim

günaydın canımm..
yönteme bak yaa tam nesli işi:roflol::roflol:
öğle pilav-akşam makarna,baklava:1no2: hemde lokmalıkmış yani bu nedemek çok ufacık öölemi..yemezler kuşummklava: tamam artı kilodayız bu hafta ama bunu telafiye çabalıyoruz bu şekilde beslenerekmi telefi edicez sööle bakiimkötükedihüso
anam dur ne yaptin sen oyle biz yeni baslamadikmi bu ise hemen su koyuverme bak sistikce sisiyoruz ona gore ha kaydirigubbakcemile3
seninde menülerini alalım efem:1closedeyes:
günaydınarkadaşlar herkese güzel bir gün olsun inş
gnaydın canııımopuyorumnanaktan

gunaydin sekerr ne haber bakalim insallah bugun tartilipta vermisim bugunde demiyeceksin dimi
buugn oruclu degilim orucluyken kesinlikle kilo vermiyorum ben
oyuzden haftanin 4gunu oruc tutup uc gunude diyet yapmaya karar verdim

canım benim evet sabah tartıldım yine farketmiş acıcık azalmışım..amaaa o gördüğün çizelgeden azalmıyo iştesempatiksalakcinni artı kilomdan azalıyor canımm
bunu okumadın görmedin ben de yazmadım tabii:1ninca:

anaaaamm:1shok:yaptığım alıntıları cevaplamadan atmışımkaydirigubbakcemile3 ee şimdi editte yokki düzeltim tekrardansempatiksalakcinnieeee bi yandan iş biyandan buraya yetiş olucağı buiyikide var burası kızlar ya..bu aralar çok stresim var..burası da olmasa tırlatıcam yoksalaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…