Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

neyse bacilar hepinize iyi aksamlar ben artik cikiyorum esim gelecek zaten aksamlarida girmiyorum nete oyuzden yarin gorusmek dilegiyle ...

selmacim ben senin cizelgeni görüyorum 84.8 kilosun :KK66:

benim cizelgem yok zaten benim oglumun yasi var cizelge kisminda kilo cizelgesi yapmadim

BU GÜNKİ YEDİKLERİMİ YAZAYIM

kahvaltı kırep yülaftan bir yumurta bir fincan yeşil cay

öglen tavuk haşlanmış iki kaşık yogurt tavuk 100 gr civarı belki dahada az

akşam iki küçük soganla yaptıgım tavuk cigeri hiç yagsız iki kaşık yogurt

iki lt su şu ana kadar daha içerim yatana kadar

yürüyüşümü şimdi yapacagım bir saat hepsi bu arkadaşlar

1 litre eder canım eğer bardağın büyük değilse

BU GÜNKİ YEDİKLERİMİ YAZAYIM

kahvaltı kırep yülaftan bir yumurta bir fincan yeşil cay

öglen tavuk haşlanmış iki kaşık yogurt tavuk 100 gr civarı belki dahada az

akşam iki küçük soganla yaptıgım tavuk cigeri hiç yagsız iki kaşık yogurt

iki lt su şu ana kadar daha içerim yatana kadar

yürüyüşümü şimdi yapacagım bir saat hepsi bu arkadaşlar

hic ekmek yemedin mi? o zaman iyi bir menü :lepi:

selam fıstıklarım oooooooh nihayet evimdeyimmmmmm:))kızlar bi kötü haberde benden
1 kg almışım:KK43:((yani 65 kgyum şu an:KK43:
bu sabah spor yaptım inanmıcaksınız ama koştum:)))hemde 20 dk sonrada 10 dk yürüdüm eve kadar
bugünkü menüm

sabah k -flakes
ara elma
öğle makarna yoğurtla
ara eti form
akşam mercimek çorbası çoban salata ve az bulgur pilavı

bu arada tatilimiz süperdi reklam yapmak gibi olmasın marmaris TURUNÇ da TURUNÇ OTELE gittik 4 yıldızlı bir otelde süperdi
çocuklu aileler için birebir bir yer harika ötesi o yemekler çocuklar için animasyonlar daha daha neler neler anlatmam gittiğimze değdi pişman olmazsınız:)))

selam fıstıklarım oooooooh nihayet evimdeyimmmmmm:))kızlar bi kötü haberde benden
bu sabah spor yaptım inanmıcaksınız ama koştum:)))hemde 20 dk sonrada 10 dk yürüdüm eve kadar
bugünkü menüm

sabah k -flakes
ara elma
öğle makarna yoğurtla
ara eti form

bu arada tatilimiz süperdi reklam yapmak gibi olmasın marmaris TURUNÇ da TURUNÇ OTELE gittik 4 yıldızlı bir otelde süperdi
çocuklu aileler için birebir bir yer harika ötesi o yemekler çocuklar için animasyonlar daha daha neler neler anlatmam gittiğimze değdi pişman olmazsınız:)))
hosgeldin tekrar canim a.s.
ben de 1 kilo almisim simdi kilo bildirimine kadar indirebilecegim kadar indirmeye calisiyorum

spora yeniden baslaman da hayirli olsun canim
menüne bayildim cok saglikli canim,

oteli öyle övdünki benim velet büyünce de biz gidelim. ben de yarin türkiyeye geliyorum ama annemin yaninda kalicam torunlarini özlemisler. bizim tatil ancak böyle olur :sinifsinif:

yok hiç ekmek yemiyorum yasak diyetimde sadece sabahları ıkı kaşık yulaf unundan yapılmış kırep var oda sadece avuç içi kadar oluyor

ne güzel, ben yemeden duramiyorum. bugün toplamda 1 simit yedim. esim lahmacun getiriyormus aksama da yarim lahmacun yicem galiba :kedi:

İyi akşamlar arkadaşlarsırnaşık şey
hemen bugün yediklerimi yazayım
sabah 1 bardak çay cok az peynir 1 haslanmış yumurta salatalık domates 3 tane zeytın ve yarım ekmek yedim
öğlen misafırliğe gittim ohaoldumsmile diet yaptığımı fazla yiyemeyecğimi söylediğim halde zorla yedirdiler.dayanamadım bende tabağımdakı herseyın yarısını yedim:kedi:
yarım dilim kek yarım puaça yarım kurabıye 1 kase yoğurtlu makarna ve 4 bardak çay içtim
akşam bisey yemedım vicdan azabı cektğim için
misafırlıkten gelır gelemz 1 saat hızlı tempoda yürüdüm.eğer üşenmezsem yatmadan önce egzersızımı yapmayı duşunuyorum
bu arada bol bol su içtim
yatmadan yine sirkeli suyumu içecem inş.sositososito
şimdilik bu kadar.bugun sınırı astım ama bol spor yaparak telafı etmeyı dusunuyoruma.s.

sabah 1 bardak çay cok az peynir 1 haslanmış yumurta salatalık domates 3 tane zeytın ve yarım ekmek yedim
öğlen misafırliğe gittim ohaoldumsmile diet yaptığımı fazla yiyemeyecğimi söylediğim halde zorla yedirdiler.dayanamadım bende tabağımdakı herseyın yarısını yedim:kedi:
yarım dilim kek yarım puaça yarım kurabıye 1 kase yoğurtlu makarna ve 4 bardak çay içtim
misafırlıkten gelır gelemz 1 saat hızlı tempoda yürüdüm.eğer üşenmezsem yatmadan önce egzersızımı yapmayı duşunuyorum
şimdilik bu kadar.bugun sınırı astım ama bol spor yaparak telafı etmeyı dusunuyoruma.s.

:1shok: yarim ekmek mi? :1shok: kahvaltida yarim ekmek mi yedin benim gözüm öglene degil kahvaltidaki ekmege takildi lütfen yanlislikla yazdim de :eek:lmaz:

ben de bugün yavas yavas halimi sildim. spor sayilir mi bilmiyorum bi de yusufun pesinde kostum:eek:

sende herseyı yakalıyorsun beee daha dun bır bugun ıkı ruyalarıma gırmeye basladın bıse yerken acep akrep ne der dıyorum :))
yasakkelime:eek:lmaz:laelaelaelaelae
yaa akrepçiimmm kahvaltı edemiyoruumm imdaaattt!!! CANIM HİÇ İSTEMİYORR inan o domtesi de kahvaltı şart diye kendimi zorlaya zorlaya yedimm, öğlenbe kadar canımbişey yemek işstemiyooor
canım o domatesin yanında en azından birz peynir yada haşlanmış yumurta ye.tek domate olmaz şeker
poseıdon benn hıııııccc spor yapamayan kız nasıl 3 mılle baslar bee denız mılı mı bu acepp yok yok ben 1 mıllen baslıyımkı 2 gune bırakmıyım bence:))

aybukecım kahvaltı yapmıs olsan oglen o pıdeyı yemıycektın bu bırr ,
ıkıncısı evet poseıdon bende kahvaltımı yapıp ıstedıgım seyı kahvaltıda yemeye calısırım ama bazen oglenn oyle yemem gerekıyor arazıye gıttıgım gunlerde mecbur yıyrum ama ozaman tabıkı aksam olayını bıtırıyorum bu sekılde gun ıcerısınde yakmıs oluyorum galıba yanı ınsallahh
kuşum kahvaltımı yapmışki o yüzende öğle pideye kaymış..aç çünkü
bi de simdiden 5 bardak su ictim, kac litre ederki?
bir diyelim olurmu:1ninca::eek:klava: su çok az içiliyor şeker
herkese selam hemen yediklerimi yazayım
sabah domates salatalık peynir azcık ekmek
öğlen 3 sigara böreği 1 bardak diet kola
ama akşam sadece salata ve yoğurt yiyeceğim çok kaçırdım çünkü

yaaa deneyimli arkadaşlar şu çoklu alıntı yapıyorsunuz ya ,ben onu beceremiyorumm
ayrıntılı bi anlatsanız
al bitane dahaaa...:eek:klava:
kuzum ne yemişsin ki kaçırıcaksın..sigara böreği ile kola ne zamandır sağlıklı öğün oluyor söylermisin banabenneyaptımki
Kiz ne 87si benim kafayimi oynatiracan sen
zaten o cizelgeyi nasil yaptim bir bilsen ellerim titredi inanki

bu arada bacim ben eski uye oldugum icin kilo almis gorukecem yani beni alirsan takima bu hafat sonuncusunuz ondanda haberin var degilmi yani bu teklifini ona gore yap
bu arada sagolasin canim aya desteklerini uzerimden cekme sakin
kilo cizelgenden ayrica nefret ediyorum soylemismiydim :1closedeyes:

olsun canım bu hafta aliim seni..minnoşunda eksisi var..eraber paylaşırsınız eksilerinaniknanik

bugünkü menüm

sabah k -flakes
ara elma
öğle makarna yoğurtla
ara eti form

oh oh oh artı kilolar geliyor..duydunmu nesli..sadece sen olmicankaydirigubbakcemile3hoş geldin şekercim..ne güzel gittiğinize değdiyse...bişii olmaz canım bir kilodan vrirsin onuda

uffff bu nasıl menü canım yaa..sen beğendinmi...
bir kere sabahları yumurta varsa ekmek yok..yumurta yoksa yiyebilirsin ekmeği..tabi yarım ekmek değil:eek:klava:
öğlen naptın canım yaa..sen zaten yemek için gitmişsin hiç boşuna zorladılar deme birkere:kızgın: evde sebze yemeğini salatanı yoğurdunu yiyip çıksaydın..misafirlikte de diyetteyim yerinemidem hassas dokunuyor deseydin tamam derdim..evde karnının doyurunca gözün astalara a tkılmazdı zaten:eek:lmaz:
veeee son olarak akşamı hiçbişii yemeden geçiştirmen..en azından salata yapıp bir bardak ayranla yeseydin..öğlenin zararını hafifletmiş olurdun canım.vücut yeni menüyü görünce hemen gönderirdi yediiklerini vücuttan..ama akşam yemein kaldı o hamurlar bedeninde yağ olarak:mymeka:
evet arkadaşlar bir saat yürüdüm ve ıkı bardak zero içtim
kuşum yürüyüş güzel de o zero ne..hemde iki bardak:mymeka:..ayran neyine yetmiyodu bacım..tüm yürüyüşünü boşa çıkardınÇok üzgünüm çoook
:1shok: yarim ekmek mi? :1shok: kahvaltida yarim ekmek mi yedin benim gözüm öglene degil kahvaltidaki ekmege takildi lütfen yanlislikla yazdim de :eek:lmaz:

ben de bugün yavas yavas halimi sildim. spor sayilir mi bilmiyorum bi de yusufun pesinde kostum:eek:

sayılır benceee:hulya:

ayy evet yanlış yazmışım:kedi: yarım dilim ekmek yazacaktım.yarım ekmek yesem kılo vermez alırdım heralde :KK1:

X